انتقادات تند فرهاد مجیدی از مدیریت استقلال

 فرهاد مجیدی نسبت به اتفاقات اخیر باشگاه استقلال واکنش تندی نشان داد.
به گزارش خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی نسبت به کتک خوردن سرپرست تیم فوتبال جوانان استقلال از یک لیدر واکنش تندی نشان داد و از مدیریت باشگاه انتقاد کرد. او در اینستاگرام خود نوشت:
شرم آور که یک مشت اراذل به دلیل بی‌کفایتی مدیران به استخدام باشگاه استقلال درآمده اند و ماه‌ها است برای آنها فیش حقوقی صادر می‌شود. اوباشی که سال‌ها قبل در اوایل دهه ۸۰ مامور شدند تا سکوها را به نفع کادرفنی وقت مدیریت کنند. سیستم ناسالمی که تا به امروز ادامه یافته و نتیجه‌اش خالی شدن سکوها است. محیط آلوده امروز ورزشگاه‌ها محصول رفتارهای مافیاگونه برخی‌ها در باشگاه استقلال بوده است. قلدرهای چاقوکشی که با زور و برخورد فیزیکی اجازه نمی‌دهند شعارهایی برخلاف منافعشان در ورزشگاه گفته شود و همه این اتفاق‌ها سال‌هاست که هر هفته در ورزشگاه آزادی رخ می‌دهد اما عجیب آنکه نیروی انتظامی واکنشی نشان نمی‌دهد! در کجای فوتبال حرفه‌ای در دنیا چنین سیستم شرم‌آوری وجود دارد؟!
 
فرهاد مجیدی با انتشار این متن، از سیاوش اکبرپور همبازی سابق خود حمایت کرده است. او گفته بود که در جلسه باشگاه استقلال، پیشکسوتان تیم را از جلسه بیرون کرده اند اما به لیدرها اجازه داده اند که بمانند. در اصل حالا مجیدی هم به این موضوع واکنش نشان داده تا به همبازی سابق خود نشان دهد در این ماجرا تنها نیست و از او حمایت خواهد کرد.
 
البته صحبت های مجیدی جای تامل هم دارد چراکه استقلال در این چند سال، در طول دوره افشارزاده و پس از آن، سالی ۳۰۰ میلیون تومان حقوق به کارمندان باشگاه می دهد که این رقم کمی نیست. فرهاد مجیدی هم البته دفعه اولش نیست که چنین انتقاداتی می کند. او عادت دارد هر چند وقت یک بار لب به اعتراض بگشاید و از وضعیت باشگاه و نواقص آن انتقاد کند.
 
اخیرا ماجرای نفوذ زیاد لیدرها در فوتبال ایران به موضوعی مورد توجه تبدیل شده و پیشکسوتان فوتبال نسبت به این ماجرا هشدار داده اند. لیدرهایی هستند که در باشگاه ها نفوذشان از خیلی مسئولان باشگاه بیشتر است و البته این موضوع فقط مربوط به باشگاه های تهرانی نیست بلکه باشگاه های شهرستانی هم اجازه دخالت زیادی به لیدرهای خود داده اند. یک نمونه آن، ماجرای لیدر باشگاه مس کرمان است که اخیرا حاشیه ساز شده بود.
 
امروز واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال هم از فرهاد مجیدی حمایت کرده و در پاسخ به این سوال که چرا مدیران حال حاضر استقلال از این افراد استفاده می کنند، گفت: برای من هم سوال است که چرا مدیران و مربیان تلاش می کنند تا این افراد در باشگاه باشند؟ در دوران مدیریت من مواردی بود که یک فرد به لیدرها می گفت که در یک رستوران غذا بخورند و او هزینه های آنها را حساب می کرد و البته موارد متعدد دیگر که بعضی افراد مخارج لیدرها را بر عهده می گرفتند. یکی از لیدرهای باشگاه در اوایل دوران حضور من در ورزشگاه به سرمربی حریف فحاشی کرد و سپس بعد از مدتی نزد من آمد و گفت که یک نفر در داخل تیم ما را تطمیع کرده تا این کار را انجام دهیم.
+18
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.