عادل الجبیر: در مورد محدود شدن حمایت نظامی آمریکا رسما اطلاعی دریافت نکرده ایم

عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان سعودی، روز یکشنبه گزارش ها مبنی بر اینکه آمریکا حمایت نظامی خود از عربستان سعودی را محدود کرده کم اهمیت دانست.
 
بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، مقامات آمریکا گفته اند که واشنگتن تصمیم گرفته تا حمایت خود از اقدامات عربستان سعودی در یمن را محدود کند. از جمله این محدودیت ها، تعلیق فروش یک سری تسلیحات قابل هدایت دقیق بوده است. عقب‌نشینی آمریکا از بخشی از حمایت نظامی خود از عربستان سعودی به خاطر افزایش تعداد غیرنظامیانی است که در حملات هوایی ائتلاف عربی در یمن کشته شده اند.
 
عادل الجبیر، در کنفرانس خبری مشترکی که روز یکشنبه، ۲۸ آذر، با آقای کری برگزار کرد گفت ریاض رسما در مورد محدود شدن کمک های نظامی آمریکا اطلاعی کسب نکرده و او آنها را در تضاد با واقعیت خواند.
 
در ملاقات روز یکشنبه میان جان کری و مقامات عربستان سعودی در ریاض، آقای کری گفت تصمیم آمریکا بیشتر مربوط به تغییرات در روند امور خریدهای طولانی‌مدت تر است و نه محدودیت ها در حمایت نظامی از عربستان سعودی.
+7
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  koros_nl - امستردام، هلند

  حالا من به شما اطلاع میدم , قرار همکاریشون را با هم جن...س بازها کاهش بدن !! عادله خوشگله آمریکایی ها فهمیدن بعد از اینکه تو تایلند با ۴ تا آفریقایی لو رفتی , دیگه میری افغانستان !! و میترسن به طلبان هم بیشتر از قبل کمک کنی , یعنی به اندازه داعش !! بابا خوب یک کم هم به خانمها فرصت بده برن جهاد نکاح , همش که نمیشه فقط تو بری !!
  8
  34
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. کاملا حرفت درسته ، من شنیدم 4 تا افریقییرو هم باهم یکجا هندل میکرد
  0
  18
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.