فیلم ویلای لواسان چند میلیاردی آقای وزیر

+65
رأی دهید
-82

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  Jalal50 - ونکور، کانادا

  دوباره تبلیغات سو. دارندگی و برازندگی . درسته که وزیره ، شاید درآمد ازجاهای دیگه هم داره، مثل سرمایه گذاری ، ارث پدری، بهره بانکی وووو مثل بقیه افراد جامعه. ای دوستان افکارتان را باز کنید و یک بعدی نیاندیشید.
  194
  40
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
  ۷۱
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  اینها باید مقبره امامشان راطلا بگیرند چون این گدا گرسنگان و تفاله های سابق را به نان و نوائی رساند و از فقر و نکبت نجاتشان داد. بلافاصله بعد از سال 57، انقلابشان (!) را انقلاب مستضعفین خواندند!! اما عجب مستضعفینی که به کلاهبرداران و چپاولگران قهاری تبدیل شدند و در تمام محله ها و کشورهای خوش آب و هوا قصرهای آنچنانی برای خود ساختند و به ریش ملت احمق خندیدند!
  41
  151
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
  ۳۴
  gozargah - ایران، ایران
  چه قدر جالب که نزدیک انتخابات این نوع خبرها را اعلام می کنند. از قدیم گفتند که سگ زرد برادر شغال است ولی ای کاش همچین فیلمی هم در مورد بیت رهبری ، لاریجانی ها ، ورزای دزرد دولت ا ح م د ی ن ژ ا د ، نمایندگان مجلس ، شهردار تهران و آقازاده ها را هم نشان می دادند. سری هم به بهشت زهرا و مقبره میلیاردی بنیانگذارنظام مستضعفین بزنید و فیلم فقر و بدختی مردم را هم در کنارش نشان دهید.
  75
  90
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۹
  ۳۸
  سکوت سرد - بندرعباس، ایران
  آقای جلال یکی از هزاران احتمالشم کردن خون مردم بدبخت تو شیشه است.
  67
  70
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵
  ۵۴
  حکایتی - تهران ، ایران
  در این رژیم کثیف آخوندی هر کسی‌ که دارای شغل و کاره ایی باشه بدونین ۱۰۰% دزد و بی‌ همه چیز هست ، تو و امثال تو مزدور رژیم که حقوق ساعتی‌ برای ماله کشیدن رو حقایق میگیرین ،حناتون دیگه رنگی‌ نداره ،مردم همه آگاه هستن که از اون علی‌ چلاق بی‌ ناموس بنگی گرفته تا این خرده ریز‌های رژیم همشون دزد و دروغگو هستن .
  75
  81
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
  ۶۳
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  از طاغوت ایراد گرفتند و خود ابرطاغوت شدند. حیرانم از این مستضعفین که چگونه بر این قوم سواری میدهند!!!!!!
  22
  104
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
  ۴۵
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  با همین "افکار باز ۳۷ سال دارن غارتمون میکنن . به همین سادگی.[::Jalal50 - تهران، ایران::].
  43
  81
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
  ۴۷
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  jala50 ایران تهران همه مردم از سابقه این راهزنها مطلع هستند نیازی نیست که با این نوع کامنت خودت رو سوتی بدی وتابلو بشی که از خودشونی.
  36
  73
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۰
  ۵۷
  رضا پالونی - چرات آلاشت-قاهره، مصر

  انگلستان والله چهل و خرده ای سال پیش هم همان نژاد برترهایی که میخواستند مارا به سوی دروازه های تمدن سوق دهند در شهرکوچک مادری مان که شهر زادگاه پدر خود همان خودبرتربین غربزده بود به اسم حفاطت از طبیعت در اصل برای شکار و ساختن ویلا برای خودشان آمدند و زمین ما و زمین خدا را غصب عدوانی کردند و سیم خاردار کشیدند ولی فقط در سال چهار روز قرق میکردند و میامدند
  61
  41
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
  ۵۷
  رضا پالونی - چرات آلاشت-قاهره، مصر
  شما اگه از تهران بیرون نرفتی و از ناف تهران مستقیم به ناف انگلیس رفتی ما همانجا بودیم و اونها رو بهتر از شما میشناسیم به هر حال منی که از طرف مادری همشهری و همولایتی همونها حساب میشوم خیلی چیزها را بهتراز شما میدانم این یعنی اینکه هر رژیمی باشه همینه; غصب زمینهای مرغوب مردم به اسم هاو عناوین مختلف و به طرق مختلف و این خصلت تمام حکومتهای توتالیتر است که در صدد غصب اموال مرغوب افراد بینوایی که به جز طبیعت خداداده چیز دیگه ای در بساط ندارند برآید
  60
  42
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
  ۷۴
  hassan5 - تهران، ایران

  شاهان ساسانی برای ولیعهد هایشان چندین پند واندرز حکومتی بعنوان آخرین وصیت باقی میگذاشتند.یکی ازآن پندها این بود که افرادی را راس کار بگذارید که صاحب زین وبرگ ویراق باشند تا پس از رسیدن بقدرت بدنبال زین وبرگ نباشد.!؟متاسفانه در نظام اسلامی ایران مسئولین پس ازرسیدن بمقام تمام فکر و ذکرشان چپاول بیت المال ملت میباشد.
  19
  73
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
  ۵۱
  چاپید شاه! - لوزان، سوییس

  از نظر من ایرادی نداره که یک وزیر و مامور بلندپایه دولتی یه همچین جایی زندگی کنه و حقوق خوبی بگیره اتفاقا باید حقوقش چهار برابر من و تو باشه که دزدی نکنه
  77
  36
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
  ۴۲
  majiddk - کپنهاک، دانمارک
  این ساختمان در مقابل ساختمان هایی که در لواسان وجود داره""مثل یک الونک میمونه>>> لااقل اگر قصد دارید کسی رو تخریب کنید از ویلا های مدرنی که حتی نمونه اش را در امریکا هم نمیتوان پیدا کرد """ فیلم میگرفتید!!!!!!!
  24
  21
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
  ۵۲
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  دلخوش نباشید به این مقدار ما نه تنها این دنیای شما بلکه اون دنیای شما را هم آباد میکنیم ولاکن اسلامی
  14
  58
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۹
  ۲۷
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  [::چاپید شاه! - لوزان، سوییس-تو .. معلومه خودت از این قماشی با پول دزدی و چپاول مردم بدبخت و فقیر توی آقازده رو فرسادن سوییس تحصیل کنی که هیچ نشدی.آقات چاپید..
  38
  41
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::رضا پالونی - چرات آلاشت-قاهره، مصر::]. همین مزخرفات و دروغ هارو سر هم کردید که ملت را به روز سیاه نشاندید و مشابه دوران قاجار را براى ایران تدارک دیدید. مزدور بودن شاخ و دم نمیخواهد، نوشته هاى شما و اسم کاربرى شما علائم مشخصه یک خائن به تمام معناست. ننگ بر شما.
  37
  44
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  ۴۷
  sarbaz007 - المان، آلمان
  نوبت این ملت هم می‌شه صبر کنید
  16
  34
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷
  ۴۰
  paksan - ایران، ایران
  از تبعات انتقال این یاور نقدی به سازمان تبلیغات سپاه هستش . دارن ذهن مردم رو از سود 2500میلیاردی قوه فسادیه از ودیعه های مردم پرت میکنند. نقدی خودش از دزدهای با سابقه اس و این تلویزیونهای اینترنتی که جالبه قوه قضائیه و سپاه هم کاری بهشون نداره راحت کار میکنند ولی خدا نکنه یکی یه ویدئو تو سایتش بزاره . زمینهای شهرداری و دزدهاشون رو طرف فقط چهار خط خبر داده بود ببینید چکار میکنند بعد دوتا آجر نشون میدن میگن مال فلانیه..حححح تازه ادیت و آهنگذاریش رو نگاه کنید عین روایت فتح می مونه
  5
  17
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۵
  ۳۶
  salmand - گنت ، بلژیک
  رضا پالونی . همون بهتر که زیر پالون بمونی
  21
  24
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  همان کسائی باید جواب بدهند که موقع رای گیری انتخابات جلو صف ایستاده بودند
  2
  5
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹
  ۶۵
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه
  [::چاپید شاه! - لوزان، سوییس::]فکر نمیکنى که یک معلم هم باید حقوق کافى بگیره که مجبور نباشه بعد از کلاس مسافر کشى کنه یا کار دوم داشته باشه که بتونه یه نون بخور ونمیر در بیاره؟یا همچنین یه مأمور شهردارى اونقدر حقوق داشته باشه که براى اینکه کارتو راه بندازه رشوه نگیره. شماها که دوره فبل از قصرهاى سران رژیم که یک دهم این ویلا هم نبود ایراد میگرفتین ولى حالا داشتن این ویلاها براى سران این رژیم عادى هست؟ در ضمن فکر میکنى با ٤ برابر نه حتى با ٨ برابر حقوق مردم . عادى بشه یه خونه تو تهران و یه هچین ویلائى تو لواسان داشت؟ .
  4
  16
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.