گزارشهای غیررسمی از احتمال حضور «سیلوستر استالونه» در دولت ترامپ

سیلوستر استالونهگزارش های غیررسمی از احتمال حضور «سیلوستر استالونه» بازیگر مشهور آمریکایی در دولت آینده این کشور حکایت دارد.
 
در روزهای اخیر برخی از رسانه های خبری گزارش هایی از تمایل دونالد ترامپ برای گزینش این ستاره مشهور هالیوود بعنوان رئیس «سازمان ملی پشتوانه هنرهای آمریکا» منتشر کرده اند.
 
این سازمان دولتی در سال ۱۹۶۵ توسط لیندن جانسون، رئیس جمهوری وقت آمریکا و کنگره آمریکا تأسیس شد و هدفش پشتیبانی مالی و حمایت معنوی از پروژه های هنری و برنامه های فرهنگی کشور است.
سیلوستر استالونه در سال های اخیر سیلوستر استالونه روابط گرم و دوستانه ای با دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا داشته و بارها او را بازرگانی موفق و یکی از چهره های تأثیرگذار دنیای سرگرمی توصیف کرده است.
 
هرچند که این بازیگر محبوب در جریان انتخاب ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ را فاقد تجربه لازم برای رهبری جهان معرفی کرد، ولی انتقاد تندی هم از او نداشت و درگیر جار و جنجال های سیاسی نشد.
 
سلیوستر استالونه یکی از هنرمندان مطرح سینمای آمریکا است که با مجموعه فیلم های «رامبو » و «راکی » به اوج شهرت رسید، او در دهه های اخیر در فیلم های حادثه ای و پرفروش بسیاری بازی کرده و یکی از نمادهای جهانی هالیوود محسوب می شود.
دونالد ترامپ هر چند که این خبر هنوز از سوی منابع رسمی تأیید نشده، ولی گفته می شود دونالد ترامپ علاقه زیادی به استفاده از سیلوستر استالونه در رأس این سازمان دولتی دارد و معتقد است، او با بهره گیری از شهرت، محبوبیت و روابطش تحولی چشمگیر در این مرکزهنری ایجاد می کند.
 
معمولا شخصیت های فرهنگی و آکادمیک ریاست سازمان ملی پشتوانه هنرهای آمریکا را بر عهده داشتند، هرچند حضورچهره های سرشناس هم در رأس این سازمان سابقه دارد.
 
جین الکساندر بازیگر صاحب سبک سینما، نامزد چهار جایزه اسکار و هشت جایزه امی یکی از این هنرمندان است، او توسط بیل کلینتون به ریاست سازمان ملی پشتوانه هنرهای آمریکا برگزیده شد و چهار سال در این مقام خدمت کرد.
سیلوستر استالونه در صورتی که سیلوستر استالونه از سوی دونالد ترامپ برای ریاست این سازمان نامزد شود، کنگره آمریکا باید صلاحیتش را تأیید کند تا بصورت رسمی فعالیت های خود در دولت آینده آغاز کند.
+53
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  بعید نیست، چون سیلوستر هم توی فیلم‌های مستهجن نقش آفرینی میکرده.
  92
  12
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Nader-Maryland - مریلند، ایالات متحده امریکا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. خانومِ نسبتا محترم، اولا که هیچ فیلمِ مستهجنی استالونه بعضی‌ نکرده.دوما، بعضی‌ کرده باشه، به تو چه ارتباطی‌ داره. سوماً، تو مگه از این فیلم‌ها میبینی‌ که انقدر اطلاعات داری؟ چهارمان، اصلا به تو چه، تو تویِ دانمارکی، چیکار به آمریکا داری آخه فرزند ناخلف اسلام :).
  3
  45
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::Nader-Maryland - مریلند، ایالات متحده امریکا::]. حالا تو ندیدی، دلالتی به صحت نقش فشانی سیلوستر در این گونه افتضاحات رو نداره. ولی اینکه نتونست از این راه به شهرت برسه، این بود که بهش گفتند مثل چشمات کوچیکه. برای فیلم‌های غربی مناسب نیستی. استانداردد تو فیلمهای چشم بادومیاست. برو سرچ کن: سیلوستر در شانگهای، اون موقع تو هم ببین.
  6
  8
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] دروغگوی ....جمهوری اسلامی چرا توی اون پست که نوشته بودی توی دانمارک زنگ زدی به پلیس با شماره 999 و من دروغت رو برملا کردم خفه خون گرفتی و هیچی نگفتی. فاطمه کماندو تو صیغه ای دست چهارم یه آخوند شپشی و یاکن خاک سفیدی نه کپنهاگن. از اونجا فهمیدم که از رو نمیری.اینهمه بارت میکنن و بازم اینقدر ... که از رو نمیری.
  3
  7
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان::]. حالا تو جرا اینقدر جوش میزنی، مگر باید مهریه رو تو بدی؟ تازه نگفتم پلیس، گفتم زنگ زدم به اورژانس!
  0
  0
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]فرقی نمی کنه. همش 112 هست نه 999. من جوش نمیزنم.در حیرتم از اینهمه رو.فقط همین
  0
  0
  جمعه ۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.