الهلال «مسقط» را می خواهد ، پرسپولیس به «دوشنبه» می رود؟

باشگاه الهلال به دنبال انتخاب مسقط به عنوان میزبان مسابقه اش با پرسپولیس است.
 
به گزارش عصرایران ، خبرگزاری ها به نقل از روزنامه المیادین گزارش داده اند که باشگاه الهلال به فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرده «مسقط» را به عنوان میزبان بازی مقابل پرسپولیس معرفی کند.
 
پس از اینکه در سال گذشته باشگاه های عربستانی سراغ میزبانی قطر از مسابقاتشان رفتند حالا گزارش ها خبر می دهند که الهلال به دنبال بازی کردن در مسقط مقابل پرسپولیس است .
 
الهلال درجریان لیگ قهرمانان آسیای سال قبل مقابل تراکتورسازی قرار گرفت . آنها بازی رفت که میزبان بودند را در قطر برگزار کردند و شکست خوردند.
 
دلیل اولیه میزبانی قطر ، همراهی این کشور در سیاست های عربستان بود اما پس از شکست در قطر الهلال در مسقط که تراکتورسازی میزبان بود پیروز شد و حالا می خواهد در مسقط مقابل پرسپولیس بایستد و مانند سال گذشته پیروز باشد.
 
در سمت مقابل پرسپولیسی ها تصمیم داشته اند مانند سال گذشته که همه تیم های ایرانی به مسقط رفتند این شهر را برای میزبانی انتخاب کنند.
 
انتخاب میزبانی این شهر برای تیم های ایرانی بسیار کم هزینه و به غیر از پرواز بی هزینه است. آپشنی که سبب می شود باشگاه های ایرانی به انتخاب این شهر اصرار داشته باشند. در طرف مقابل اما انتخاب شهر دوشنبه تاجیکستان که پیشنهادش از سوی باشگاههای آن کشور انجام شده مزایای ویژه ای دارد.
 
همزبان بودن مردم تاجیکستان با ایران می تواند به پر شدن استادیوم از هواداران خودی منجر شود اتفاقی که در مسقط نخواهد افتاد. ضمن اینکه شرایط اقلیمی بازی در دوشنبه برای ایرانی ها بسیار قابل تحمل تر از بازیکنان الهلال خواهد بود و به همین دلیل انتخاب دوشنبه به عنوان شهر میزبان می تواند شرایط پیروزی پرسپولیس را بیشتر فراهم کنند. خصوصا بعد از اینکه مسقط میزبان الهلال است .
 
هرچند که هزینه های میزبانی در تاجیکستان می تواند سبب شود که مدیریت پرسپولیس در مورد این میزبانی با احتیاط بیشتر عمل کند.
+13
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  rahjoo - بابل، ایران
  چرا نریم دوشنبه و یا ایروان؟چرا باید بریم تو دور وبر خلیج فارس مث عمان؟!! ولی میدونم حکومت عربی ترکی برا چزوندن ماها هم که شده نمیذاره بریم تو تاجیکستان با زبنو خودمون تشویق شیم!!
  1
  1
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.