علم الهدی: هر جریانی در مقابل رهنمودهای رهبری مساوی با کفر و شرک است / اطاعت‌پذیری محض از ایشان بر ما واجب است

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی با بیان اینکه امروز تمام منافع آمریکا و غرب در منطقه که حیات‌شان به آن بستگی دارد، در تیررس اهداف موشکی ایران است، گفت: ملت ایران با همان اقتدار مقابله با آمریکا، مقابل "جریان سکولار داخلی " ایستادگی می‌کند.
 
به گزارش «انتخاب»؛ حجت الاسلام سید‌احمد علم‌الهدی ظهر امروز در جمع مردم تربت‌حیدریه در محل مسجد جامع این شهر اظهار داشت: مشکل آمریکا با جمهوری اسلامی ایران به‌خاطر اصل جدایی‌ناپذیر استکبارستیزی این ملت است و در غیر این صورت این نظام را به مانند سایر نظام‌های جهان پذیرفته و مشکلی ندارد.
 
وی ادامه داد: اینکه برخی افراد نام آمریکا و اروپا را به‌معنای "دنیا" قلمداد می‌کنند و به‌دنبال تعامل با آن در راستای رشد و توسعه اقتصادی هستند، با اصل تفکر انقلابی ملت ایران که بر گرفته از استکبارستیزی است مغایرت دارد. جهان اسلام برای برقراری حکومت عدالت گستر حضرت بقیه‌الله  باید سنگلاخ استکبار را از میان بردارد.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی به بدعهدی آمریکا در برجام اشاره کرد و گفت: بدعهدی آمریکائی‌ها در نقض برجام نه‌به‌خاطر اینکه آن‌ها پیمان‌شکن و حیله‌گر هستند، بلکه مبتنی بر جریانی است که سیاستمداران این کشور قصد دارند، به‌عنوان یک ابرقدرت و عنصر استکبار در زمین بمانند و امروز جمهوری اسلامی ایران در برابر این سیاست‌های خبیثانه با اقتدار ایستاده است.
 
وی با بیان اینکه تمام مشکلات جبهه استکبار با انقلاب اسلامی با استکبار‌ستیزی این ملت است، افزود: امروز به دولت، مجلس و کارگزارانی نیازمندیم که محور همه سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های نظام در ابعاد مختلف را با اصل استکبار‌ستیزی تنظیم کند. امروز تمام منافع آمریکا و غرب در منطقه که حیات‌شان به آن بستگی دارد، در تیررس اهداف موشکی انقلاب اسلامی قرار گرفته و چاره‌ای جز تحریم اقتصادی ایران ندارند.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی اظهار داشت: امروز مقام معظم رهبری قبل از اینکه مرجع تقلید و رهبر سیاسی نظام باشند؛ به‌عنوان حجت امام زمان اهداف حکومت حضرت مهدی را مدیریت کرده و اطاعت‌پذیری محض نیز بر ما واجب است.
 
علم‌الهدی تاکید کرد: رهبری نظام با پشتیبانی ملت انقلابی ایران در حال برچیدن سنگلاخ استکبار است و بنابراین هر جریانی در مقابل رهنمودهای معظم‌له با هر نماد سیاسی مساوی با کفر و شرک است و ما با آن مقابله می‌کنیم. ملت انقلابی ایران با همان اقتداری که با آمریکا می‌جنگد با جریان سکولار داخلی که بخواهد پیاده نظام دشمن باشد، مقابله خواهد کرد.
+16
رأی دهید
-171

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Raamtin - گنت، بلژیک

  متاسفانه تا زمانى کى یه قسمت نه چندان کوچک مردممون به اسلام این آخوندا اعتقاد دارن ، اینها هر کارى دلشون بخواهد مىکنند. اکثریت مردم که با اینا مخالفند ساکتند، اقلیتى هم که أینا رو پشتیبانى میکنند بیشترشون یا بخاطر منافع مالیه یا اعتقاد کورکورانه به اسلام آخوندى.
  22
  71
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تا حالا شده یک جمله قشنگ که بوی صلح ،صفا ،محبت،مهربونی و انسانیت بده از دهن تو پیرمرد بیاد بیرون؟؟؟؟ همش حرف از دشمن جنگ تحدید و مرگ میزنی .
  21
  88
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان

  در سر هر کسی یک چیزی هست که اسمش مغزه، مال این ملاها بکلی برش داشتن و نمیفهمه که چی میگه.
  21
  66
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  از اول هم که مردم و جامعه روحانیت اعتراض نکردن به اینکه خامنه ای جانشین خمینی شد و پست رهبری در اختیارش گذاشته شد می بایست مردم و بخصوص اخوندها این را درک میکردن که خامنه ای مخ همه را زده . علم الهدا از ان اخوندهای است که خودش را به تمام معنا به خامنه ای باخته . کسیکه در دانشگاه روسیه درس جاسوسی و رهبر شدن را خوانده باشد حتما" این توانای هم را دارد که در بین مردم و هم قطاران خودش نفوذ کند و او را به جای حضرت محمد یا امام زمان برگزینان و هرکس مخالفش باشد کافر و دشمن به حصابش اورند.
  21
  46
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  بیا ، دیدین؟ به این میگن افراط و زیاده روی ، اخه اون رهبر چلاغت خودش سردمدار شرک و خرافه گرایی هست. یک مشرک منحرف و نجس که اسلام از اون اعلام برائت میکنه . هر انسانی که معتقد به ولایت مطلقه فقیه باشه در ذمره مشرکین قرار خواهد گرفت.ولایت مطلقه فقیه یعنی یک خدای دیگر به جز الله
  21
  42
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  آبادان بریم - کپنهاگ، دانمارک

  آخه نماینده دزد چی به خودتو رهبر ملعونت بگم که لیاقتتون باشه؟. این خیال را خودت و رهبر دزدت باید به گور ببرید که مردم بدون چون و چرا ازتون اطاعت کنن. آخه بی وجود چه گلی به سر مردم زدید ، هیچ جای سالمی از دستتون در امان نیست. تا اونجا که از دستتون بر میاد میچاپید ، اگر نشد بدزدید نابودش میکنید . اینو بدونید که هیچ کجا در امان نیستید هر چه بچاپید آخرش باید پس بدید ،و اگر تو وامسال تو و رهبرت گور به گور شدید مطمئن باش تلافیشو سر الاغ زادها در میاریم
  13
  42
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  kasra persia - لندن، انگلستان

  من به شما درجه سردار بزرگ پاچه خاران رو اعطا میکنم
  15
  47
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  sarbaz007 - المان، آلمان

  یه دفعه بگو ما شدیم کره شمالی دیگه
  16
  50
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  ینی اینکه همه ملت باید وافور بدست مشغول کشیدن تریاک باشند و به هیچ بشری رحم نکنند و مالو اموال دیگران را بدزدیم و در صورت نیاز طرف را نابود کنیم. این است راه و رسم رهبریتون آخوندک پدر مجهول
  17
  46
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  یک هزارم یونجه ای که ولایت وقیح تو آخور تو میریزه رو به هر کسی مثل تو بدهند اطاعت پذیر میشه،مفت خور بیسواد داره راه رو برای دامادش باز میکنه.
  19
  49
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  تیتو تیتو - تهران، ایران
  برو بابا تو دیگه از تو کدوم سوراخی اومدی بیرون ، با هم میکشین ؟
  34
  47
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  دستمال :)
  14
  48
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  ازقضا آستان قدس برات ساخته که اینچنین به .. ه خ و ر ی افتادی.مردک بی شرف مفتخور بااین مزخرفات مگه کسی هم مونده که بخواید سرش کلاه آخوندی بذارید....؟؟
  17
  46
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kapta - دوسلدرف، آلمان

  علم جان خوب پرستات اقا رو برق بنداز شاید مقام بهتری بگیری ان شاله
  14
  47
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  ارشک110 - مشد، ایران

  سخنان این علم الهدی جدا از بحث پاچه مالیدن کرکر خندس.خداییش بادقت بخونید!
  7
  38
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  این حاجی علم و آقاشون، خودشون ته استکبار هستند،
  8
  37
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kamaan - تهران، ایران
  افت‌لله علم الدسمال
  1
  9
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  اقا بع بع - شهرکرد، ایران
  یعنی من ....تو رو ...که تو .... نظیر نداری
  1
  8
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  دیکتاتوری شاخ و دم که نداره . همینه دیگه ..یه قدرت مطلق و یک عده نون خور و پاچه خوار مثل همین امام جمعه که از عرش به فرش رسیده
  1
  10
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  MehranIrani - وین، اتریش
  تا حالا ولی فقیه هم تراز پیامبر اسلام بود و حالا شد هم تراز خدا چون شرک ورزیدن فقط در مورد خدا صدق میکنه. آیا بالاتر از خدا هم هست که رهبر معظم به اون درجه هم برسن؟یه وقتایی فکر میکنم امثال علم الهدی که به نظرم درستش میشه الم الهدی، میخوان غیر مستقیم با اینجور تعاریف احمقانه تیشه به ریشه رهبری نظام بزنن چون این اراجیف تاثیر منفی داره نه مثبت.
  1
  9
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  آخوند کثافت. تو وان رهبر علی چلاق با کلمه ملت ایران و آحاد ملت خودت خر بودید خر تر شدید. .بله همین ملت بزودی چوبی ....که دیه اثری از تشیعه باقی نمونه
  2
  9
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.