پسر نوجوان ،زندگی زوجی را تا آستانه فروپاشی برد

مرد جوان که از مزاحمت‌های فرد ناشناسی برای همسرش به ستوه آمده بود، مزاحم ناشناس را با ترفندی به محل قرار کشاند.اما وقتی در کمال ناباوری با پسر 13 ساله‌ای روبه‌روشد او را به زور سوار خودرواش کرد و پس از کشاندنش به محلی خلوت بشدت کتکش زد.ارسال پیامک‌های مختلف و تماس‌های گاه وبیگاه تمامی نداشت. گاهی اوقات این تماس‌ها و ارسال پیامک‌ها به نیمه شب هم می‌رسید.دراین میان زن جوان با کوله باری از دلهره و اضطراب و نگاه‌های پر از خشم و پرسشگرانه همسرش سربه زیر بود. فقط با صراحت می‌گفت نمی‌داند چه کسی عامل مزاحمت شبانه روزی اوست.ضمن اینکه تغییر رفتار همسرش را نیز به خوبی حس می‌کرد. زن جوان بالاخره با ادامه این مزاحمت‌ها با اعتراض همسرش مواجه شد و درحالی که پاسخی جز سکوت نداشت، زندگی‌اش را درآستانه فروپاشی دید.تا اینکه همسرش از او خواست با مزاحم قرار ملاقاتی  بگذارد.بعد هم  گفت:«البته من به جای تو سر قرار می‌روم و حقش را کف دستش می‌گذارم. من به تو اعتماد دارم اما پیام‌ها و تماس‌های فرد ناشناس دارد زندگی‌مان را از هم می‌پاشد.»بدین ترتیب میترا با فرد ناشناس قرار ملاقات حضوری گذاشت و بعد هم با پسر نوجوان شرور روبه‌رو شد.
گزارش یک آدم ربایی
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران» هفته گذشته پسر 13 ساله‌ای همراه پدرش به کلانتری رفت و از مرد جوانی به اتهام آدم ربایی وضرب وشتم شکایت کرد. او به افسر پرونده گفت: «چند ماه قبل، به طور خیلی اتفاقی شماره تلفن همراهی را گرفتم که صدای زن جوانی را شنیدم. ازهمان روز وسوسه شدم تا با او حرف بزنم. بنابراین تماس‌ها و ارسال پیامک هایم را ادامه دادم تا اینکه بعد از مدتی پیشنهاد داد مرا ببیند.
من هم در یکی از شهرهای اطراف تهران با زن جوان قرار گذاشتم.اما زمانی که به محل قرار رسیدم، به جای او مرد جوانی آمد و خودش را همسر میترا معرفی کرد. او با تهدید چاقو مرا سوار خودرواش کرد و به بیابان‌های اطراف برد و بشدت کتکم زد. این ماجرا حدود سه ساعتی طول کشید و بعد از آن مرا رها کرد و رفت.با شکایت پسر 13 ساله و پدرش، تحقیقات برای دستگیری مرد جوان آغاز شد. بررسی‌ها نشان داد که او ساکن تهران است بدین ترتیب بازپرس پرونده دستور قضایی برای بازداشتش را صادر کرد.بعد هم پرونده برای دستگیری متهم دراختیار بازپرس شعبه چهار دادسرای امور جنایی تهران قرار گرفت. سرانجام مرد جوان - شهریار- بازداشت شد و زمانی که مقابل بازپرس آرش سیفی ایستاد، گفت: مدتی بود که فردی برای همسرم مزاحمت تلفنی ایجاد می‌کرد. اوایل همسرم خیلی سعی کرد تا مزاحم را از سر راه زندگی‌مان بردارد  ولی او       دست بردار نبود به همین دلیل همسرم به درخواست من با او قرار ملاقات گذاشت و  من به جای او سر قرار رفتم.وقتی با پسر 13 ساله‌ای روبه‌رو شدم او را سوار خودروام کرده و به محل خلوتی کشاندم وحسابی کتکش زدم تا درس عبرتی برایش باشد.به دنبال دستگیری و اعتراف‌های مرد جوان، متهم جوان به دادسرای محل حادثه منتقل شد تا تحقیقات تکمیلی دراین باره صورت گیرد.
+37
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان

  بچه گدا، زندگی مردم رو به فنا برده بعد شکایت هم کرده ، بدبخت همین شد سوسابقه، باید کتک رو میخوردی، دم نمیزدی، و درس رو میگرفتی. شانس آوردی طرفت آدم خوبی بوده و کار دیگه باهات نکرد.
  0
  82
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  دستت هم درد نکنه . امیدوارم همچین زده باشیش که مثل سگ زوزه بکشه
  0
  43
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  ای قربون دستت اگر دوباره دیدیش یه دو تا کشیده هم از طرف من بزن تو گوشش.
  2
  20
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  SADEGH2017 - مونیخ، آلمان

  بی شرف باشه قاضی پرونده که اون بچه و باباش رو مجازات نکنه!. یه بچه مثل اب خوردن زندگی مردم رو خراب میکنه بعد طلب کار هم هست!
  0
  23
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.