تظاهرات علیه جمهوری اسلامی ایران در آنکارا و استانبول - ویدیو

تعدادی از مخالفان سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران در سوریه و نقش تهران در وضعیت به وجود آمده در شهر حلب، در مقابل سفارت ایران در آنکارا و همچنین کنسولگری ایران در استانبول تظاهرات کردند.
+93
رأی دهید
-95

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  behran - کردستان، ایران
  حالا که برادران داعشی به دامان ترکیه پا به فرار گذاشتند، صحبت از دین و انسانیت میکنند؛ این کلمات کلیدی چه کاربرد مضحکی پیدا کرده در دست این مدافعان دین و انسانیت!
  152
  159
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران

  اردک خان با این کارهات نمیتونی‌ امنیت ایرانو بریزی به هم ، اینا که ترک بودن ریختی خیابون ، اونا که فرستادی ایران با شعار خلیج عربی‌ ، حالا چوبشو می‌خوری مرتیکه الدنگ، تو ترکیه امنیت نیست به ایران چه که مارو میریزی به هم بی‌شرف.
  121
  158
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  هموطنان عزیز بخاطر آورید زمانی را که عده‌ای جاهل فکر میکردند که ۱۴۰۰ سال قبل است و عمریها هنوز فکر میکنند که با وحشی‌بازی میتوانند خلافت را قصب کنند. ولی کور خواندند. آن زمان امیرالمؤمنین یار و یاور نداشت. ولی امروز با رهبری ولی‌فقیه زمان همه عمریها را سرنگون و خواهیم کرد. شما عثمانی‌ها هم اگر بخواین روداری کنید به سرنوشت «حلبیان» دچار خواهید شد. حلب شده قبرستونه هلاک شدگان عمری. درود بر سیاست جمهوری‌اسلامی شیعه اتمی. هیچ کسی جلوی ما تاب و توان ندارد.
  154
  154
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  مردم ایران خواب هستند طعم دموکراسی را هرگز نکشیده اند ، فقط جای دیکتاتور ها را عوض کرده و حالا هم همچن جراتی ندارند که با مردم ترکیه همدل شوند، البته ظاهرا ایران هم مثل هم تظاهرات جلو کنسولگری ترکیه قرار هست بر علیه ترکیه را باندازد! مردم ایران دیکتاتور شاه نژاد پرست را با زحمت انداختند بیرون و جای آن دیکتاتوری دینی آورند ! تازه یک عده از دنیای دموکراسی و سکولار بی خبر می خواهد شاه برگردد، یعنی فکرشان به جای بالا تری نمی رسد که این بهر خود مردم حکومت کنند.
  157
  139
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Raamtin - گنت، بلژیک
  امروز در بروکسل و چندین شهر دیگه اروپا تضاهرات بر علیه جمهورى اسلامى و روسیه و سوریة بود. آخونداى بى.... کلاتون ، ببخشین إمامتون رو یه وجب بزارین بالاتر.
  28
  24
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان

  آلمانی اصطلاحی دارن بنام افن تئاتر.تئاتر میمون ها.یعنی شکست دادن داعش اینقدر بهشون فشار آورده?.
  20
  42
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خان بختیاری - ریو، برزیل

  خوبه یکی‌ برای مردم ترکیه که خودشون رو به خریت زدن توضیح بده که دولت شما دست کمی‌ از دولت ایران و روسیه نداره.......کی‌ نفت داعش رو قاچاقی‌ میخرد ،کی‌ اسلحه به داعش میفروخت،کی‌ مرزش رو باز گذاشت که مسیر رفت و آماده تروریستهای داعش به اروپا بشه....اینا که میبینین آمدن تظاهرات دست نشانده اون اردوغان پست فطرت هستن،مثل بسیجی‌‌های خودمون که ۲۲ بهمن از تو طویله شون در میان میریزن تو خیابون
  15
  67
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ
  دولت اسلامی در عراق و سوریه زن و بچه مردم را میکشد و کسانی که به گمان خودشان برای مبارزه با ترور میتوان زن و بچه های مردم را کشت مغرض و فرومایه هستند ،جمهوری اسلامی در سوریه همراه با روسیه هم زن و بچه مردم را میکشد .مردم سوریه دروغ نمیگویند و وقتی که از روسیه و ایران متنفرند دلیلی دارند . حمهوری اسلامی توانایی این بازی های خطرناک را ندارد و وقتی که کاملا بازی اش دادند زیر پای ابر قدرت ها له خواهد شد .
  4
  13
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  ایشک خان. اردوغان. شغل کبابیت هم از دست دادی..جدبزرگور..عرعر
  13
  56
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یه ایرونی - تهران، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::] : همه عمریها را سرنگون و خواهیم کرد. اشتباه تایپی نشده تفکر؟ :))))))))))))). الان مجاهدای بدبخت عوضی برمیدارن فیلمای تظاهرات هرچی شیپیشوی سلفی تو بنگلادش و عرعرستان و این ترک های ضد ایرانی رو پخش میکنند واسه حمایت از رفقای تروریستشون! اینقدر اینا وطن فروش هستن! ما هرچقدر از آخوندای لاشخور متنفر باشیم و خودمون هم سرنگونشون میکنیم ولی حاضر نیستیم یه ذره آسیب بخوره به ایرانمون. ترک ها هم زیاد .....بزنن یه کاری میکنیم جمهوری آذربایجان و آذریهای عزیز ترک زبان اونور مرز رو که ازمون یه روزی جدا کردن میاریم تو دامن مام میهن.مزدورای اردک خان حواسشونو جمع کنن.جمهوری آران البته درست تره که حدود صدسال بیشتر نیست اسمشو عوض کردن گذاشتن آذربایجان.میاریم برمیگردونیم به دامن آذربایجان خودمون.با مغولهام کاری نداریم :).
  9
  23
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  [::یه ایرونی - تهران، ایران::]. درود ، منظورش این بود که کرد سرنگون و خواهیم کرد. ;)
  5
  2
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  [::uk.ali - لیورپول، انگلستان::]. شاه اگه مثل رجب دوغی شما نژادپرست بود الآن کلک .....کنده بود که تو سید ..... عصریخبندان)تِلِپی نیفتی تو دنیا که وقت مارو بگیری پانچه ترک عقب افتاده
  2
  2
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.