دونالد ترامپ در تور «سپاسگزاری» در فلوریدا: افراط‌گرایی اسلامی را از آمریکا بیرون خواهم کرد

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا و مایک پنس معاون او در ادامه تور «سپاسگزاری»، در ایالت فلوریدا حضور یافتند و از حامیان خود قدردانی کردند.
این مراسم جمعه شب، ۲۶ آذر، در «آمفی تأتر اورلاندو» در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا برگزار شد.
 
پس از سخنرانی تعدادی از مقامات ایالت فلوریدا، ریک اسکات، فرماندار ایالت فلوریدا از حزب جمهوریخواه، به روی صحنه رفت و ضمن قدردانی از مردم فلوریدا، مایک پنس معاون رئیس جمهوری را به میان حضار دعوت کرد.
 
آقای پنس خطاب به مردم فلوریدا گفت «آمده ام تا از صمیم قلب از شما و انتخاب شما تشکر کنم.» او سپس آقای ترامپ را به روی صحنه فراخواند.
 
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا، در مراسم تور «سپاسگزاری» در ایالت فلوریدا ضمن قدردانی از مردم فلوریدا و ارتش آمریکا بر اهمیت تشکیل ارتشی قوی تأکید کرد و گفت «افراط‌گرایی اسلامی» را از آمریکا بیرون خواهد راند.
 
آقای ترامپ در رابطه با مهاجرت گفت: «ما دیوار بزرگ را خواهیم ساخت و به مهاجرت غیرقانونی پایان خواهیم داد.» او افزود مهاجرت از کشورهایی را که نمی توان پیشینه شهروندان آن را بررسی کرد نخواهد پذیرفت.
 در رابطه با بحران انسانی در سوریه، آقای ترامپ افزود «ما تلاش می کنیم به جای آوردن آنها به آمریکا، در کشور خودشان برایشان مناطقی امن بسازیم.»
 
آقای ترامپ همچنین در رابطه با طرح اقتصادی کابینه خود گفت برای اینکه آمریکا کشوری قدرتمند باشد باید همچنین کشوری ثروتمند باشد. او افزود: « طرح اقتصادی من در سه کلمه «مشاغل، مشاغل، مشاغل» خلاصه می شود و در ادامه گفت مالیات کسب و کارها را از ۳۵ درصد به ۱۵ درصد کاهش خواهد داد.
 
دونالد ترامپ همچنین با اشاره به ضعف قراردادهای تجاری آمریکا گفت از پیمان شراکت ترنس-پسیفیک کناره خواهد گرفت و قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی موسوم به «نفتا» را دوباره به میز مذاکره خواهد برد. او همچنین بر وعده پیشین خود درباره تغییرات در دولت و کنگره تأکید کرد و گفت: «باتلاق واشنگتن را خالی خواهیم کرد.»
 
آقای ترامپ در بخشی دیگر از سخنانش ضمن اشاره به قانون اساسی آمریکا و اهمیت حفظ آن گفت قضاتی در دیوان عالی منصوب خواهد کرد که از قانون اساسی آمریکا دفاع کنند.
 
دونالد ترامپ در خاتمه سخنانش در تور «سپاسگزاری» در ایالت فلوریدا خطاب به حاضران گفت «پیام من برای تمام آمریکایی ها، از هر حزب یا نژادی که باشند، این است که ما همه آمریکایی و متحد هستیم و سرنوشتی مشترک داریم.»
 
در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶، آقای ترامپ با تفاوتی تقریبا یک درصدی از هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات، در ایالت فلوریدا پیشی گرفت و آرای الکترال این ایالت را به خود اختصاص داد. ایالت فلوریدا که یکی از ایالات نوسانی محسوب می شود، ۲۹ رأی الکترال دارد و بدست آوردن آرای این ایالت برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بسیار تعیین کننده است.
 
مقصد بعدی تور «سپاسگزاری» دونالد ترامپ شهر موبیل در ایالت آلاباما است. این مراسم در روز شنبه، ۲۷ آذر، برگزار خواهد شد.
+99
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - یورک، انگلستان

  کلا اسلام رو بیرون کنید بهتره
  4
  80
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  آلو جنگلی - کانزاس، ایالات متحده امریکا

  من افراط گرای اسلامی نیستم ، لاکن دختران ترامپ(جفتشون) را خیلی دوست دارم.آلوجنگلی(ره)
  45
  20
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  ترامپ هیچ کاری برای امریکا نتونه بکنه ولی قطعا حال اسلام گرا های اسلامی رو در امریکا خواهد گرفت .
  0
  73
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::آلو جنگلی - کانزاس، ایالات متحده امریکا::]. آلو جان. امیدوارم برعکس نشه و به جفت دخترانش ( همسر دخترانش )علاقه مند نشی . در این صورت اسمت میشه زردآلو
  1
  32
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  فقط هر کار میکنی ایران نفرسشون از این آشغالا تو ایران زیاد داریم
  2
  14
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.