مذاکرات رسمی دورتموند برای جذب سردار

سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف مورد توجه مسئولان بوروسیا دروتموند قرار گرفته و گفته می شود مذاکراتی بین دو باشگاه انجام شده است.
به گزارش نود ، درخشش سردار آزمون در لیگ قهرمانان اروپا باعث شده تا اخبار زیادی درباره علاقه باشگاه های بزرگ اروپا به مهاجم ایرانی روستوف شنیده شود. اکنون خبرگزاری TACC روسیه خبر از مذاکرات رسمی مسئولان بوروسیا دورتموند با سران باشگاه روستوف می دهد و این خبرگزاری موضوع جلسه را مذاکره برای انتقال سردار آزمون به دورتموند عنوان کرده است.
 
با توجه به اینکه به احتمال فراوان در پایان فصل جاری پیر-امریک اوبامیانگ از دورتموند جدا خواهد شد و همچنین قرارداد آدریان راموس دیگر مهاجم این تیم هم رو به اتمام است، مسئولان این تیم از هم اکنون به دنبال پیدا کردن جانشین برای این دو بازیکن هستند. طبق ادعای خبرگزاری TACC، مذاکرات اولیه بین روستوف و دورتموند انجام شده و انتظار می رود در هفته های آینده این مذاکرات ادامه داشته باشد. قرارداد کنونی سردار آزمون با روستوف تا پایان ژوئن ۲۰۱۸ معتبر است. قبل از این رسانه های روسیه از علاقه دورتموند به یک مهاجم دیگر از لیگ روسیه (فدور اسمولوا) خبر داده بودند
+21
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.