پسر ۱۷ ساله با شمشیر و تهدید از پدر دختر خواستگاری کرد

 7 شرور شمشیر به دست که اقدام به تخریب اموال شهروندان و آتش زدن یک کمپ ترک اعتیاد کرده بودند، دستگیر و صبح دیروز با حضور معاون دادستان به بازسازی صحنه جرم پرداختند.
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، امیرحسن 17 ساله ای که پدر و مادرش به علت اعتیاد از هم جدا شده بودند چند وقتی بود که آرامش را از مردم خیابان مهر مادری گرفته بود.
 
این شرور جوان حدود یک ماه پیش با دختری دانش آموز آشنا شد و از او خواستگاری کرد با نارضایتی خانواده دختر مواجه شد. او که مدام دختر جوان را اغفال می کرد وقتی دید این کار ها نتیجه ای نمی دهد با تهدید شمشیر از پدر دختر خواست تا با ازدواجشان موافقت کند و به او هشدار داد که اگر رضایت به ازدواج ندهد و یا از او شکایت کنید ، دخترش را می کشد.
 
با شکایت این مرد به پلیس ، سرانجام نوزدهم آذر ماه سال جاری ماموران کلانتری خواجه ربیع مشهد و پلیس امنیت عمومی خراسان رضوی این شرور را شناسایی و برای دستگیری اش اقدام کردند.
 
شرور 17 ساله وقتی ماموران را مقابل خود دید، هنگام فرار از راه پشت بام وارد خانه ای مسکونی شد که گویا کمپ ترک اعتیاد هم بوده و در ادامه، اقدام به خودزنی، تخریب و آتش زدن کمپ ترک اعتیاد کرد تا بتواند از دست ماموران فرار کند که با تیز هوشی ماموران انتظامی به دام افتاد.
 
امیرحسین یکی از شکاکیانن این شرور جوان به خبرنگار رکنا گفت: در خانه ام که کمپ ترک اعتیاد هم بود استراحت می کردم که یک دفعه در خانه باز شد و امیرحسین به همراه شش تن از دوستانش که به جز دو تن از آنها بقیه شان صورت ها را پوشانده بودند وارد شدند و با شمیر و تبر هر چه جلوی چشمشان بود، می شکستند، من که از ترسم در یک اتاق دیگر مخفی شده بودم، بعد از چند دقیقه از اتاق بیرون آمدم که با دیدن صحنه آتش شوکه شدم. آنها بعد از اینکه خانه را تخریب کرده بودند شیلنگ گاز را کنده و خانه را آتش زده بودند.
 
متهم ردیف اول که همراه با شش تن از دوستانش در اطراف زمین های مهر مادر بعد از مست کردن اقدام به تخریب اموال عمومی، عربده کشی، مزاحمت برای نوامیس و اخلال در نظم عمومی کرده بودند، دستگیر شدند و همه آنها منتظر برخورد قاطع از طرف مسولان هستند.
+109
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Nd_olya - کُپن، دانمارک

  انسان شرور اعدام. وسلام شد تمام.
  17
  77
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  دیوانه !
  2
  47
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اینجاست که قوه قضائیه باید ادعای وجود کند. اینجاست که قضات فاطع باید با قاطعیت این جانوران را بسزای اعمال خودشان برسانند. باید منتظر بود و دید
  2
  20
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  اعدام بدون کشتن وقت. .حیف اکسیژن. اعدام
  1
  3
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.