جنجال در هیات مدیره استقلال / معینی استعفا کرد

پارسینه : باشگاه استقلال هر روز با اتفاق جدیدی مواجه است و باید دید با استعفای معینی آیا هیئت مدیره جدیدی برای استقلال معرفی می‌شود یا خیر.
 
آتش اختلافات در استقلال هر روز شعله‌ورتر می‌شود و این بار نوبت مسعود معینی بود که اعلام کند از هیئت مدیره استقلال کناره‌گیری می‌کند.
 
 
این مشکل برای اولین بار نیست که رخ می‌دهد و پس از اینکه علیرضا منصوریان با حسن زمانی دیگر عضو هیئت مدیره استقلال دچار مشکل شد، صحبت‌هایی مبنی بر تغییرات در هیئت مدیره مطرح شد تا جایی که سرمربی استقلال گفت که در نیم‌فصل این موضوع بررسی می‌شود. با این حال هنوز به نیم‌فصل نرسیده مسعود معینی اعلام کرد که دیگر نمی‌خواهد در هیئت مدیره بماند.

 
معینی در جلسه  آخر هیئت مدیره استقلال  با ناراحتی جلسه را ترک کرد. گفته شده دلیل این موضوع این بود که وی خواهان جریمه بازیکنان و مربیان شده اما این موضوع مورد موافقت قرار نگرفت. حالا باید دید استعفای او مورد پذیرش قرار می‌گیرد یا نه. حسن زمانی دیگر عضو هیئت مدیره است که با منصوریان دچار مشکل شده است.
 
به جز این دو شهاب جهانیان و رضا افتخاری اعضای هیئت مدیره هستند و مرحوم پورحیدری هم عضو هیئت مدیره بود که پس از درگذشت او فردی به عنوان عضو جدید انتخاب نشد تا شمار هیئت مدیره استقلال 4 نفر  (زوج) باشد در حالی که تعداد اعضا هیئت مدیره باید فرد باشد.
 
 
باید دید با مشکلات به وجود آمده وزارت ورزش چه تصمیمی درباره هیئت مدیره آبی‌پوشان می‌گیرد و قرار است هیئت مدیره جدیدی معرفی شود یا خیر. شواهد که نشان می‌دهد با توجه به شرایط کنونی این اتفاق دور از تصور نیست.
 
همچنین علیرضا منصوریان پس از پیروزی تیمش در مسابقه دیشب مقابل پدیده مشهد در گفتگو تلویزیونی خود پاسخگوی سوالات پیمان یوسفی بود و صحبت های عجیبی را علیه هیات مدیره عنوان کرد: « هیات مدیره گر نمی تواند مدیریت کند بهتر است حداقل سکوت اختیار کند»!
 
این صحبت های منصوریان در حالی مطرح می شود که آتش اختلاف اعضای هیات مدیره با سرمربی تیم را نشان می دهد و باید دید در نهایت افتخاری چه تصمیمی در این باره خواهد گرفت.
+10
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  ما پرسپولیسی‌ها حمایت تا قیامت خود از مربی‌ بزرگ پیشرو و محبوب و سوپر بین المللی کیسه‌ها علی‌ منصور که با تاکتیک‌های جدید و متد‌های پیشرفته و علمی‌ باعث نگرشی جدید و مدرن در فوتبال جهان شده را اعلام می‌داریم ;) اگر کس دیگه‌ای لیاقت قهرمانی کیسه در آسیا را داشته باشه فقط و فقط سر مربی‌ کچل و نسبتا ناا محترم کیسه هست و لاااغیر :)
  8
  8
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.