ویدیویی دیدنی از پارکهای تهران در قبل از انقلاب

+244
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  sarbaz007 - المان، آلمان

  هر چیزی داشتنش لیاقت می‌خواد
  46
  155
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه

  یاد اون روز‌های خوب به خیر، من خودم کلی‌ تو این پارکها گشت زدم با دوستان خوب. الان توده ای‌ها و کمونیستها دوباره میان گلو پاره میکنند که چرا همه جای ایران اینجوری نبود !
  46
  137
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  الان از برکت خمینی ملعون و دستمال بدستش علی پروستاتی پارکها پر کاسب مواد مخدر خدا روحتو در عذاب نگه داره هرچی مردم فحش به روحت میدن خمینی کف ترازوت پایین تر میاد جات قهر جهنم ..
  31
  138
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  hammad - هامبورگ، آلمان

  من تعجب میکنم که چطور بعضی ها با دیدن اینجور فیلمها از گذشته ها هنوز به تئوری تکامل معتقدند!!!!!!
  16
  109
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  همه چی‌ داشتیم، از همه مهمتر دل‌ خوش. سرنوشتمون رو دادیم دست کسایی‌. که تو زندگیشون بیشتر از آفتابه رو نمیشناختن و امروز ملیاردها پول دارن. و به من و شما میگن چه جوری باید زندگی‌ کنیم . هنوز هم عاشورا سیاه میپوشیم و برای اونا سینه می‌زنیم. اشک می‌ریزیم،زیارت میریم و نذر می‌کنیم. راستی‌ چی‌ شد که مولوی‌ که بزرگترین فقیه و عالم اسلام در عصر خودش بود در آخر جامه خودشو درید؟
  22
  140
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ببینید مردم و جوانان و کودکان در این پارکها تا چه اندازه خوشحالند با توجه به اینکه وسایلهای که کودکان با انها بازی میکنن از ابتدای ترین وسایل بازی داخل پارکها هستش . حالا پارکهای ایران جای معتادان و بی خانمانها هستش و از ان شوق و ذوقی که در دولت سابق وجود داشت خبری نیست.
  32
  123
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  شنیدم که, در زمان شاه تا حدودی آزادیهای فردی وجود داشت و همچنین شنیدم که اکثر مردم در فقر و فلاکت زندگی‌ می‌کردند و بعضیها حتا یه الاغ نداشتند تا سری به بازار شهر بزنند و شاه هم داشت در کاغ عشق حالش را می‌کرد و اکثر مردم از فرط نداری بجای قند با کشمش چای صرف میکردند.
  87
  110
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  ما که به جای پارک تو این ویدیو فقط قیافه مردم رو دیدیم . از همه بدتر هم اون سرسره بود که اگه شانس میاوردیم و از بغلاش نمیفتادیم و تا پایین میرسیدیم، حداقلش این بود که همه جا از شدت داغی اون کف فلزی تاول میزد ..
  102
  114
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  جماعت نمک نشناس خوشی زیر دل زده ای که سرنوشت خودشون و نسل های بعد از خودشون رو دادن بدست یه مشت اخوند روضه خون بیسواد حیون صفت و به ..... کشیدن
  98
  67
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - ونکور، کانادا
  مثل اینکه اون مو قها ملت خیلی لاغر مردنی و نحیف بودن . کسی هم نیاز به جراجی دماغ نداشته . هاهاها
  17
  36
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. .. شنیدم شنیدم مال ۴۰۰سال پیش اگر توی دهات ایران زندگی میکنی که هیچ اگر اگرواقعا فنلاند هستی که میدونم دروغ میگی برو از مردمی که سنشون بالای ۵۰ سال بپرس سخت نیست و در یوتیوب راجب ایران دوره شاه ۱۸۲ فیلم بشین نگاه کن خدایش خیلی خیلی شوتی یعنی مغزت مال ۳۰۰ سال پیش زامبی بیسواد ما تو قرن ۲۱ ...
  69
  31
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. دوست مغرض من، چه با سرسره و چه بدون سرسره داغ شده در آفتاب، بعضى ها میسوختند و تاول میزدند چونکه چشم دیدن آسایش مردم را نداشتند
  87
  44
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::Azadi199 - پاریس، فرانسه::]. عزیز من ! من یکبار مچتو باز کردم که تهرانی نیستی! فکر کنم در مطلب حدود سه ماه پیش در (تصاویری از قبل از انقلاب) بود که با اینکه دوبرابر من سن داری نمی دونستی که اداره سوم اطلاعات شهربانی توی تهران همون کار ساواک رو میکرده قبل از اینکه ساواک تاسیس بشه ! دوم اینکه به دو سه تا ادرس در همون تهران ارجاعت دادم که حتی نمی دونستی انجا چه خبر بوده ولی خودتو از تک و تا ننداختی وجوابی در اون کامنتها ندادی اما در مورد چیز دیگه ای شروع به فرافکنی کردی!پس نتیجه میگیریم اگه هم تهران بودی برای مدت کوتاهی اونجا بودی ون ه اینکه اونجا اصلا زندگی کرده باشی! سفر بعدی خوشی به تهران برات ارزو میکنم! سفر خوش!
  21
  20
  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا. رفیق به خدا اگر شما و خانواده خوش بودید دلیل بر خوشی دیگر مردم نیست . تعجب میکنم بخدا . تو که اینهمه دلت واسه ایران تنگ شده خب یه توک پا از اون خراب شده بیا ایران ببین مملکتتو . از پشت کامپیوتر هیچی رو نمیتونی درک کنی . در ضمن مری کریسمس . شما دیگه الان ناسلامتی خارجکی شدی
  15
  26
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  [::mabahamim - منچستر، انگلستان::]. زامبی عزیز (طاغوتی) همانطور که میدونی من توی ده زندگی‌ می‌کنم، خوب توی ده هم دسترسی به یوتیوب که امکانپذیر نیست! پس آدرس می‌دم یه چندتا از آن فیلمهای دوران شاه که گفتی‌ برام بفرست
  6
  15
  ‌سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. عزیز برادر ! من هیچ وقت نگفتم تهرانی هستم، ولی‌ تهران زندگی‌ کردم و کار کردم،هم قبل از انقلاب، بعدش رفتم سربازی. و هم ۶ سال بعد از انقلاب. شما یه تهرانی‌ به من نشون بده که همه محله و خیابونها رو بلد باشه. تازه، بلد بودن و یا نبودن یک آدرس چه ربطی‌ به شادی مردم و سطح زندگی در سالهای قبل از انقلاب داره !?حالا شما اگه میتونی چند تا ویدئو از زمان ما بگذار که مردم تو این پارکها به همین صفا و شادمانی رفت و آمد کنند.
  4
  10
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. ببین عزیز برادر، یه مطلب رو خوب برات روشن کنم، برای تو و دیگر سربازان جان برکف نظام اسلامی، و اون اینکه من اصلا اهل خالی‌ بندی نیستم - این کارها از ما گذشته - هر چی‌ مینویسم عین حقیقت هست و یا بخشی از عقاید خود من هست که به آن باور دارم. اینو نوشتم که وقتت رو هدر ندی برای مچ گیری !! تازه، در مورد این ویدئو، از پدر و مادر خودت بپرس ببین اوضاع در قبل از انقلاب اینطوری بود یا نه، اونها رو که انشا‌الله قبول داری !؟
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.