بشار اسد «آزادسازی حلب» را با رویدادهای تاریخی دوره پیامبران مقایسه کرد

در حالیکه نهادهای بین المللی نسبت به جنایات جنگی در شرق حلب هشدار داده اند، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه روز با اشاره به اینکه «آزادسازی حلب» لحظه ای تاریخی خواهد بود گفت پس از چنین لحظه ای، دنیا متفاوت خواهد بود.
 
بشار اسد پنجشنبه، ۲۵ آذر در پیام ویدئوی خود که در توئیتر منتشر شده گفت «آنچه امروز اتفاق می افتد، نوشتن تاریخ بدست تک تک شهروندان سوری است.»
 
بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، عملیات تخلیه حلب از روز پنجشنبه آغاز شده و هزاران غیرنظامی و مبارز در حال ترک آخرین پایگاه خود در این شهر هستند.
 
بشر اسد در پیام ویدئویی خود به وقایع مهم تاریخی از جمله میلاد عیسی مسیح، پدیده وحی برای پیامبر اسلام، و سقوط شوروی سابق اشاره کرد و گفت «تاریخ پیش و پس از آنها یکسان نبوده. من باور دارم پس از آزادسازی حلب ما خواهیم گفت که وضعیت سوریه، منطقه، و دنیای بین الملل متفاوت خواهد بود.»
 
به گفته کمیته بین المللی صلیب سرخ، تخلیه حدود دویست مجروح از حلب آغاز شده است.
 
روسیه که یکی از متحدین بشار اسد بوده است اعلام کرد پنج هزار تن از مبارزان مخالف اسد به همراه اعضای خانواده شان از شرق حلب تخلیه شده اند.
 
بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، ۱۰ آمبولانس به همراه دستکم ۱۷ اتوبوس با حدود هزار سرنشین روز پنجشنبه، ۲۵ آذر، منطقه راموسه در نزدیکی بخشی که تحت کنترل مخالفان اسد قرار دارد را ترک کردند.
+13
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  ههههه نوشتن تاریخ توسط تک تک شهرواندان سوری!!!؟؟؟. تاجایی که مردم جهان ویدیو جنگ های سوریه رو دیده اند مقاومت شهروندان سوری در مقابل وحشیگریهای روس،مجوسها،عراقیها و . بوده اند
  38
  22
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  iran2015 - وین، اتریش
  [::Imod.barbekan - منامه، بحرین::]منکه طرفدار آخوندها نیستم ولی همین چهار تا پاسدار بوقکی دهنی از شما عمر پرستها صاف کردند که عرعر خلیفه در جهنم بگوش میرسد.این افتخار یک ایرانی است که از حیوانات عرعرستان مجزا بشود.تو بشین برای خودت داستان بساز و در طویله ال سعود ال کثافت ال نجاست به. الا و پایین بپر. آن پاسداری که پوز تو عمر پرست و عثمان پرست را بزند دمش گرم .البته ایران باید قلمش خورد ولی در انجا پوز وهابیون و حیوونیون را بزند و سقطشان کند دمش گرم .
  23
  21
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  داد از این بیداد - ایران، ایران
  البته این با ر نام پیامبرتون پوتین هست و نائب پیامبر تون هم آغا خامنه ایی
  8
  25
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. اگر امام پوتین تون به داد شما نرسیده تا حالا استخون هاتون پوسیده بود ولی اینو بدون مردم سوریه مثل ایرانیها ترسو نیستند که به این زودییها تسلیم شوند مطمئن باش امروز نه فردا شماها تقاص پس خواهی داد چون کمونیستها همین یا فردا به شما پشت خواهند کرد شما ترسوهای بزدل خواهی بود و مردم سوریه اونوقت دیگه....
  15
  15
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  مردم سوریه در جنگی نابرابر در مقابل روس و چین که فقط از آسمون همه نوع بمب رو سرشون پرتاب میکردند میجنگند باز هم دمشون گرم که فرار نکردند و امروز اگه موقتا خونه و کاشانه شون رو ترک میکنند به امید اینکه با قدرت بازگردند همانطور که حمص رو دوباره تصرف کردند کمونیستها مثل جنگ افغانستان کلاشون میزارند فرار میکنند و رافضیان هم که از نسل خشایارشاه هستند دوباره یاد و خاطره شون رو زنده میکنند هههه
  16
  16
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  negeen - کلن، آلمان
  لاف در غریبی و گ. در بازار مسگرا !!!!!!!!!!!
  3
  9
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Sepas - تهران، ایران
  در تاریخ ثبت شد که شما آقای اسد جلو بهار عربی‌ ایستادید و آن را متلاشی کردید ، درود بر اسد و دورد به شهدای ایستادگی در سوریه.
  15
  16
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  آزادای حلب را می توان با شکست محاصره استالینگراد مقایسه کرد که آغاز پایان هیتلر بود گرچه استالین هم خودش خیلی بهتر از هیتلر نبود ولی پیروزی او به پایان جنگ جهانی انجامید و پیروزی اسد هم می تواند به پایان عصر تروریستهای میانه روی سر قطع کن مورد حمایت غرب بیانجامد
  16
  11
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  عاقبت پایداری ،نترسیدن، تعهد بخواست مشروع اکثریت مردم، تحت تاثیر دروغهای رسانه ای قرار نگرفتن،عزت طلبی، شرافتمندی ملی و بخصوص مقاومت نتیجه اش ثبت و ورق زدن برگ زرینی از این مقطع تاریخیه
  7
  7
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  سخت کوش - کردستان، ایران
  بشار تو خیلی مردی چون موندی و جنگیدی در مقابل تمام اون داعشی ها خون اشام. ومشت گره کرده خودتو قشنگ زدی بر پوزه خرزادهای عرعرستانی .ایول بر بشار ایول
  12
  15
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  iran2015 - وین، اتریش
  [::Imod.barbekan - منامه، بحرین::] معلوم است که کی بزدل است عمر پرست! تو جنگ صدام همه تان زیر ...آمریکا بودید و آخر هم با آنهمه تانک و توپ در میرفتید.ایرانی ثابت کرده که هر چه نداشته باشد ولی ...دارد اندازه کله عمر و عثمان و همه وهابی ها.این شجاعت را از کیلومترها داری اگر روبروی من ایستاده بودی خودت را مثل ابوبکر خیس میکردی. شرف تو شرف عایشه است که با عقب داران لشکر میرفتید ددر😂😂😂 از رسم و رسوم ازدواج شما عمر پرستان هم که زن با هم عوض میکنید دهها بار با مدرک اینجا نوشتم.گند شما دنیا را گرفته برای یکی کانت بگذار که شما را نشناسد.
  4
  4
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  بشار دراکولای زمان
  10
  10
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.