تلویزیون روسی " راشا تودی " : "علی خامنه ای در دانشکاه روسی درس خوانده است

گوینده تلویزیون انگلیسی زیان " راشا تودی " در گزارشی از مراسم سالگرد تاسیس دا نشگاه مارکسیست لنینستی " پاتریس لومومبا " که برای آموزش افراد سیاسی و رهبران مبارزات و جنبش های ضد آمریکایی و همچنین کادر های کا. گ. ب. تاسیس شده بود . بطور مشخص از " علی خامنه ای رهبر کشور ایران " بعنوان کسی که در این دانشگاه درس خوانده است نام میبرد . پس آنطور که " هادی خامنه ای " موضوع تشابه اسمی را مطرح می کند ، فرار کردن از زیر بار واقعیت است . چون اگر خواننده فقط نام " علی خامنه ای " را می برد ممکن بود موضع تشابه اسمی را مطرح کرد اما گوینده مشخصا کلمه ( suprem leader of Iran ) را بزبان می آورد و این جای هیچ شک و شبهه ای را باقی نمی گذارد که منظور گوینده ، همین سید علی خامنه ای است . البته مصاحبه کننده با هادی خامنه ای نیز موضوع را ادامه نمی دهد و از قضیه می گذرد.
+154
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، ایران

  آقای خمینی هندی بود ، خامنه ای روسی. ؟ هاهاها . منظور از اینکارها چیه؟ خب آقای روحانی هم در اسکاتلند تحصیل کرده. خب که چی؟
  235
  64
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  gozargah - ایران، ایران

  اگر واقعیت داشته باشه می توان نتیجه گرفت که چرا روسیه به راحتی در ایران پایگاه هوایی در اختیار می گیرد و چرا این قدر از جمهوری اسلامی حمایت می کند! آسیبی که ایران از روسها دیده در مقایسه با اعمال نفوذ هایی که غرب در زمان حکومت پهلوی در ایران داشته اصلا قابل مقایسه نیست و این توجیح جمهوری اسلامی برای مخالفت که غربی ها ایران را با دخالت هایشان نابود کردند ، با این موضوع کاملا قابل درک است. مکتب اسلامی کمونیستی را باید در تاریخ ثبت کرد و باید شعار نه شرقی نه غربی را کاملا بی اساس و خنده آور حساب کرد و تاسفی عمیق برای مردم ایران که با وعده آزادی وارد سیاه چاله شدند.(چه می کنه این کا.گ.ب)
  30
  115
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  فارسان - مرکزی، ایران
  بی هیچ شک و شبهه ای کومو نیستها و مزدوران داخلی آنان (توده ای و فدایی خاق و مجاهدین یا همان ماکسیست های اسلامی و روشنفکران تاریک مغز از جبهه ملی بگیر تا ...و گلاب به روتون مذهبیون !!!!؟؟؟؟هم گوش به فرمان ارباب شرقی بی خدا!!! بودن و دوره های خیانت و جاسوسی را با موفقییت به پایلن رساندند و کردن آنچه که نباید می کردن و وضع نکبت بار کنونی ما حاصل جفتک پرانی و خیانت این جماعت نادان و متوهم خود فروخته می باشد!!!؟
  84
  85
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سهیل ایرانی - برلین، آلمان

  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. منظور اینه که همونطور که ثابت شده صدام مامور سیا بود، علی خامنه ای هم ممکنه تعلیم دیده کا گ ب بوده و دلیل این همه آمریکا ستیزی بی دلیل یا این همه نزدیکی به روسیه هم واست کم کم روشن میشه.
  55
  94
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  kamaan - تهران، ایران

  حضرت ولاد علی‌ پوتینه ای. چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
  52
  101
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  لندهور - کلن، آلمان

  به تمامی‌ هموطنان آزاده خوندن کتاب : رفیق آیت اله ، نوشته آقای امیر عباس فخر آور رو توصیه می‌کنم !! چهره کثیف عظما و ارباب مخوفش ، روسیه رو میتونید در این کتاب ببینید و با نیت مخوف این آخوند شارلاتان و جنایتکار اشنا بشید که چطور با از بین بردن تک‌ تک‌ رقباش و با نقشه شیطانی اکبر کوسه ، به مقام قدرت در ایران رسید و چطور حفظ منافع روسیه دجال رو در ایران پیش میبره !!
  53
  87
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان
  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. آدم فروش ..برای امثال شما فروختن و فروخته شدن ادمها عادی بقول تو یک هاها چاشنیش خیلی بی ... .. این یعنی ته ته ته بی ... خوبه حالا این تلویزیون بابا پوتین بی بی سی نیست. ضمنا اقای خزعلی اشاره کوچیکی کردن راجب اموزش دیدن خامنه ایی در روسیه حالا مثل ۱۸ تن طلا که مجتبی موقع شلوغی سال ۸۸ فرستاد ترکیه که مملکت شلوغ بشه فرار کنند که ترکیه خیلی خوشحال شد که یک پول باد اورده بدست اورد امثال شما بی ... پیام میزاشتید مگر چی هاهاها رفته که رفته !!!...
  45
  43
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  عجیب نیست که هادی حامنه ای تفره میرود که اخوی رهبرش در دانشگاه روسیه تدریس کرده باشد ! در همین مصاحبه هادی خان از خمینی دجال تعریف میکردن که خمینی خواهان بدرفتاری با مخالفانش نبود. عجیب این است یکبار در یکی از تلوزیون فارسی bbc یا voa بود باکسی از افراد سازمان مجاهدین که مقیم کشور سوئد است سوال پرسیده شد در مورد راستی و درستی اینکه ایا علی خامنه ای در دانشگاه روسیه تدریس کرده اند یا نه ایشان به هیچ عنوان نمی توانست تاید کند که خامنه ای در روسیه تدریس کرده باشن . مشکل از این است ما با افراد سیاسی متعصبی در ایران روبه رو بوده ایم چه طرفدار رژیم چه غیره طرفدار چیزها و مسائل واقعی را هم که می دیدن و می شنیدن کتمانش میکردن و تایدش نمی کردن. هر انچه بر سر ما ایرانیها امد از نادانی و متعصب بودن ان به ظاهر سیاسیونی بود که زندگی ماها راسوزانده و خیلیها را به خاک سیاه نشاندن!
  45
  65
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  خوب حالا مگه دل درد این پیرمرد پشم علی خامنه ایی چیه که میخواد ملت ایران نفهمه که ایشون رو روسها به مردانگی رسوندنش !!؟ بن لادن اسلام آمریکایی رو داشت آقای رهبر خودمان هم اسلام روسی ! کل ال سعود و عربستان هم اسلام انگلیسی و آمریکاییه ، خوب این که مشخصه ،حالا یه هویی اسلام امام زمانی در ایران میخواد خودش رو ارواح عمه اش اسلام ناب نشون بده !
  27
  50
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. [::Jalal50 - تهران، ایران::] تدریسی که روحانی با خامنه ای کرده خیلی فرق دارد عزیز ! خامنه ای تدریس جاسوسی و راه یابی برای به دست اوردن رهبری کشور کرده و روحانی تدریسش در مورد حقوق بوده . هیتلر هم مدتی جاسوسی برعلیه دولت المان کرد و بعد هم شد رهبر المان.
  33
  58
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Jalal50 - تهران، ایران::]. دادا خمینی متولد کشمیر هند بود و پدرش هم اونجا دنیا اومده بود ولی از طرف پدری آخوندهای سید ایرونی بودن که زمان حمله غزنویان به هندوستان فرار کردن و بعد از دو نسل به ایران برگشتن . دقت نکردی قیافش مثل هندی ها گندمی و گرد نیس
  31
  48
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  اینو که میدونستیم . چاوز و حسن نصرالله و رهبر حماس و یه چند تا دیگه هم تو همون دانشگاه تحصیل کردن . چیز بدی هم نیست . خوب بود مثل خمینی بی سواد باشه که بگه اقتصاد مال خره ؟
  52
  26
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  قبلا کتابی با همین عنوان نیز منتشر شده که نشانه های واضحی در اون در باب تحصیل و دیدن دوره های خاص خامنه ای در روسیه هست . اسمش فکر کنم "رفیق آیت الله" باشه
  34
  47
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  رهبر معظم؛ ولی برحق فقیه زمان علومشان در سطحی نیست که شرق یا غرب بخواهند بوجود مبارک ایشان خدشه‌ای وارد کنند. فقط این را بدانید که آقا ولایت شیعه را به قدرتی جهانی رسانده و امپراتوری شیعه در حال گسترش است؛ از شرق و غرب تا شمال و جنوب. در همین دانمارک بازدیدکنندگان مسجد امام علی ع بقدری زیاد شده که مجبور به چند شیفته کردن حضار شدیم. و دلیلش بومیان دانمارکی هستند که با علم و تحقیق به شیعه مشرف میشوند.
  96
  29
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  این موضوع را دو -سه سال قبل در یک نشریه خارجی خواندم و بعداز مدتی حدود یکسال پیش هم در یک ویدئو کلیپی دو باره دیدم.
  30
  31
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  حرف چرته حتما تشابه اسمی بوده علی خامنه ای احمق تر و کندذهن تر از اونه که بخواد زبان روسی یاد بگیره و به این زبون تحصیل کنه
  35
  33
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  تحصىل علم در کشور خارجى به نفسه بد نیست چیزى که بد است آن است که اکثر افراد تحصیل کرده از سوى آخوند و اسلامیون رژیم جمهورى اسلامى به بیگانه پرستى٬ اجنبى گرى٬ عامل موساد٬ عامل امریکا و از این قبیل ملقب مى شدند تا به خیال خودشان نتوانند نزد مردم وجهه بدست بیاورند. حالا برادر خامنه اى هم از آن هراس دارد که مردم بگویند ایشان عامل روس است چرا که این تخم لق را جمهورى اسلامى از بدو شروع در دهان خیلى ها کاشت. اکنون ملاحظه مى شود که رهبر ولایت دید مثبتى به روسیه دارند شاید اگر ایشان در امریکا تحصىل مىکردند قضیه بر عکس مى بود.
  20
  28
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  این موضوع را از سالها پیش میدانستیم و تمام قراردادهای ننگین اقتصادی و نظامی و بخشش دریای خزر به روسها,محکمترین دلیل این وابستگی(خانوادگی)است.در ضمن برای هزارامین بار مرگ و نفرت و مرگ به جیمی کارتر احمق که ایران را انداخت تو بغل کومونیست
  30
  21
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ferulcheh - کیف ، اوکراین
  بچه‌ها قاقا راست میگه در همین کیف هم زمان ماه رمضان موقع افطار کلی‌ گدا گشنه میریزد حسینیه سفارت که زولبیا با شام بخورن بعد میرن تا سال دیگه حالا این بابا فکر کرده علاقه‌مندان به شیعه زیاد شدند این هم یک جور استدلال است این دغل دوستان که میبینی‌ مگسانند گرد شیرینی‌ ،تو هم دلت خوش ها،خدایا این یکی‌ رو تو رو خدا شفا نده بذار بخندیم خخخخ
  33
  19
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تنها کسی که کامنت میزاره و زیاد اهمیت نمیدن بچه ها تو هستی خیلی شوت مغزی و من شخصا چند روز پیدات نبود موقع سعید طوسی ناراحت بودم که کپک دانمارک نیست مطلب بزاره من بخندم ماروترک نکنی دلمون تنگ میشه ..
  31
  18
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.