مشاجره لفظی میان وزیر بهداشت و مجری برنامه تلویزیونی ثریا

حسن قاضی‌زاده هاشمی "وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی" در دولت حسن روحانی، شام‌گاه چهارشنبه (۲۴ آذر-۱۴ دسامبر) در برنامه تلویزیونی زنده "ثریا" شرکت کرد و به پرسش‌های مجری این برنامه در خصوص "طرح تحول سلامت" پاسخ داد.
 
بخشی از این گفتگو به موضوع درآمدهای "نجومی" گروهی از پزشکان شاغل در بخش دولتی اختصاص داشت که به مشاجره‌ی لفظی میان وزیر و مجری برنامه منجر شد.
+90
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  esfanie - اسن، آلمان

  شرم کن مردک ، خجالت و رو داری هم خوب چیزیه والله.بی‌ همه چیز، هیچ جای دنیا اینجوری نیست. حکومت آخوندی همینه دیگه.
  19
  48
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا

  آقای دکتر هاشمی ، اگر میگویید که کارانه نیم میلیاردی ؛ حقِ دکتری هست که در مناطق محروم کار کرده ، آیا جرأتش رو دارین که بگویید : حقِ کارانه یک نرس در همان بیمارستان چقدر بوده ؟!!! . اطلاع کامل دارم که زیرِ صد و پنجاه هزار تومان بوده !!
  15
  68
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  Mammal - لندن، انگلستان

  اسم اصلی‌ این رژیم این هست: حکومت مستضعف پرور
  11
  58
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  به نظر من وزیر خیلی عالی و قشنگ و درست جواب داد. حقیقتا هیچکس حرف این مجری و صداوسیما رو قبول نخواهد کرد. صددرصد مطمن شدم که این فیشها دروغ هستش و تازه اگر درست هم باشه آخه مردک یک متخصص نفت یا حتی لیسانس شیمی وقتی تو شهر تو مدرسه درس بده یه حقوقی میگیره اگر همون متخصص تو پالایشگاه همون شهر باشه حقوقش فرق داره حالا اگر تو خلیج فارس روی دکل کار آزمایشگاهی کنه حقوقش چندین برابره ...مرتیکه دکتری که 300 تا زایمان انجام داده انتظار داری مثلا 10 میلیون حقوق بگیره؟ موضوعی که این بیشرف ریشو باید حرفش رو بزنه و اساس مشکلات مردم هستش اینه که چرا باید یک متخصص زنان 300 تا زایمان داشته باشه؟ با این هم اشباع متخصص که خودشون میگن چرا این مسئله مدیریت نمیشه و جان بچه و مادر رو به دست یک متخصص خسته و بی حوصله میدن؟ صددرصد باید مدیریت نیروی انسانی و سقف و استانداری برای خدمات بهداشتی در نظر بگیرن طوری که نه پزشک آسیب ببینه و نه بیماران ..حالا این مدرک آشغال این مجری نافهم بجای این حرفا آمده یک پزشک رو با حداقل دستمزد عامه مردم میخواد مقایسه کنه...بدبختی ما این ادمهای بیسواد هستند
  26
  38
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  غریبه_021 - تهران، ایران
  با یک سری اخبار و اتفاقات که تو این سایت هم درج شد فهمیدیدم خیلی از شهرهای کوچک بیمارستانهاشون آمبولانس ندارن...!!! بیمارستان بدون آمبولانس !!چون بودجه نمیدن . حالا امبولانس موردی بود که لو رفت . حالا سوال اینجاست اگر حقوق یک سال این دکتر مفتخور و رفقاش جمع کنی چه رقم نجومی در میاد که آمبولانس هیچ یه بیمارستان میشه زد ...مردم از شما تقاضا دارند این لطف رو در حقشون روا ندارید و مناطق محروم خدمت نکنید در عوض اون پولی که به اسم و خدمت در مناطق محروم میزنی به جیب برای مردم اون منطقه خرج بشه . مردم را ابله فرض کردید
  3
  2
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.