رضا مهماندوست:هرکسی نظر مخالف آقایان داد از تکواندو حذف شد

بهترین مربی تکواندو جهان گفت: تکواندو ایران وابسته به شخص نیست و با یک مدیریت قوی و بدور از تک محوری و با استفاده از مربیان شایسته می تواند خیلی زود دوباره به سطح اول تکواندو جهان بازگردد.
 
رضا مهماندوست در پایان رقابتهای جام جهانی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: این دوره از رقابتها با حضور هفت تیم برتر دنیا طبق آخرین دوره رقابتهای قهرمانی جهان برگزار شد و شاهد مسابقات جذاب و دیدنی و سطح بالایی بودیم که خدا را شکر با قهرمانی تیم تحت رهبری بنده به پایان رسید.
 
وی افزود: این برای دومین دوره متوالی بود که عنوان قهرمانی در جام جهانی را همراه با تیم آذربایجان کسب می کردیم. ما برای این رقابتها آمادگی کاملی داشتیم و با احترام به همه تیم ها، کار خود را از همان ابتدا با هدف کسب عنوان قهرمانی آغاز کرده و همه رقبا را نیز با اختلاف زیاد شکست داده و جام قهرمانی را در خانه نگه داشتیم.
 
سرمربی ایرانی تیم ملی آذربایجان در مورد انتخاب به عنوان بهترین مربی جام جهانی هم گفت: طبق روال فدراسیون جهانی سرمربی تیمی که عنوان قهرمانی را کسب می کند را به عنوان بهترین مربی مسابقات انتخاب می کند. رفعتی و فیلیپ از مسئولان فدراسیون جهانی بعد از پیروزی ما مقابل کره جنوبی که با نتیجه ۲۵ بر ۵ رقم خورد، نزد من آمده و اعلام کردند چون شب گذشته شما جایزه بهترین مربی سال ۲۰۱۶ را کسب کردید، اجازه بدید در جام جهانی مربی کره را معرفی کنیم که بنده نیز پاسخ مثبت دادم. ولی میلاد بیگی بهترین تکواندوکار انتخاب شد.
 
وی در مورد پیشنهاد احتمالی فدراسیون تکواندو هم گفت: در این خصوص بارها صحبت کرده ام و نمی توانم گذشته را فراموش کنم. قطعا آنها هم که سال ۲۰۱۱ و تنها چند ماه بعد از کسب عنوان قهرمانی جهان با من آنگونه برخورد کردند هم چنین پیشنهادی به من نخواهند داد.
 
سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو کشورمان افزود: تکواندو ما وابسته به شخص نیست، تکواندو ایران با جوانان با استعداد نیاز به یک مدیریت قوی دارد. اگر این بخش کار به درستی انجام نشود کار نتیجه نخواهد دارد. ما نیاز به یک سیستم قوی داریم که برای پیشرفت اهداف تکواندو گام بردارد و در این راه حتی از مخالفین خود استفاده کرده و دست از تک محوری بردارد. متاسفانه در فدراسیون تکواندو هرکس نظری مخالف نظر آقایان داد از صحنه تکواندو پاک شد.
 
مهماندوست در خصوص احتمال تغییر مدیریت فدراسیون بازگشت وی به ایران گفت: اگر قرار بود تغییری ایجاد شود، باید بعد از المپیک اتفاق می افتاد و یا اینکه اصلا می توانند تغییر بدهند یا خیر؟ اگر مدیریت تغییر کرد در مورد سایر مسائل صحبت خواهیم کرد.
 
مهماندوست در مورد علاقه مردم ایران به بازگشت وی گفت: من عاشق مردم ایران هستم و به جرات باید بگویم هرچه دارم از لطف و حمایت ملت عزیز ایران است که در همه حال بنده را مورد محبت خود قرار داده اند. ولی باید بگویم که ایران مربیان شایسته و سطح بالا در اندازه های جهانی زیاد دارد و نیازی به من ندارد. من به همه همکاران و دوستان خود در ایران علاقمندم و احترام می گذارم مطمئن هستم با یک مدیریت درست بازهم ایران قهرمان جهان خواهد شد.
 
بهترین مربی جهان در پایان و در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص مدت قراردادش با فدراسیون آذربایجان گفت: من قراردادی با آذری‌ها ندارم اما قول همکاری به آنها داده ام. فعلا که تا پایان رقابتهای قهرمانی جهان در کره جنوبی هدایت این تیم را برعهده دارم و بعد از آن هم که هنوز تصمیمی ندارم و باید در زمان خودش صحبت کنیم.
+58
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  با هزاران دورود به همه خصوصا شما ،آقای مهماندوست اولا قهرمانی تیم تحت سر پرستی شما را صمیمانه تبریک میگویم و دووما گول هیچکسه نخور غیر وجدانتو! اونجا میدونم خیلی حرمت شما رو دارن،موفقیت و سلامتی همه جانداران!آرزوی نهایی ماست!!!
  1
  26
  ‌پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.