اشک‌های دختر افغان :ایرانی‌ها می‌گویند شما کشور ما را اشغال کردید

+150
رأی دهید
-215

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا

  تازه کجای کاری. این جماعت دنبال دمکراسی از نوع اروپایی هستند. به شاه و پدرش که از خدمت گذاران به ایران بودند. فحش و ناسزا نبود که گفتن وای به حال شما.
  272
  128
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سهیل ایرانی - برلین، آلمان

  نگران نباش این آخوندا چند سال دیگه بمونن ایران را میکنن افغانستان.
  228
  161
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  والا ایرونی ها از روز اول باهاتون بد نبودند ! وقتی بچه دزدی هاتون و تجاوزهاتون رو دیدند باهاتون بد شدن !! خدا رو شکر راهتون به تمامی اروپا باز شد و تجاوزت هاتون رو هم اینجا به نمایش کشیدید که همه بدونن ایرانی ها بی دلیل باهاتون بد نشدن و نبودن
  109
  407
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  طفلک دخترک . فدات بشم . اگه مردهای سرزمینت یه جو عقل تو سرشون بود که تو الان اینجا تو آرزوی کشورت نبودی . جالبه بنده خدا کشورش هم در واقع یکی از استانهای ایرانه که پونصد سال پیش دو تا انگلیسی سر شاه عباس کلاه گذاشتن و جداش کردن و تا همین چهل سال پیش افغانها شاه های ایرانی رو بعنوان شاه خودشون قبول داشتن . ما ایرانی ها بالاخره انقده تو خاک وطن خودمون ظلم می کنیم که آخرش نفرین و آه این بیچاره ها ما رو بگیره و بدست داعش یا وهابی ها بیافتیم . خداییش قبول کنیم از لحاظ فرهنگ ، بیش از نیمی از هموطن های محترممون رسما گاو تشریف دارن
  290
  133
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  ناراحت نباش دختر جوان یک بلیط از شمس ال اماره یا تی‌ بی‌ تی‌ بخر برگرد اونجا بهتره خوب برگرد ایران خوب نیست برگرد ایرانیها بدن برگرد عجبا افغانها الان معلوم میشن که با آیدی ایرانی‌ میان
  122
  314
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  gozargah - ایران، ایران

  تر و خشک را نباید باهم سوزاند. اکثریت مهاجرهای افغان که در ایران هستند افرادی باشخصیت و با وجدان هستند و از سر ناچاری و برای حفظ جان خود و فرزندانشان به ایران آمده اند و نباید آن ها را با افغان هایی که دست به جنایت می زنند مقایسه کرد. واقعیتش خود من هم مدتی تمام افغان ها را مزاحم می دانستم ولی از وقتی که تجربه کار و برخورد با آن ها را به دست آوردم نظرم به کل تغییر کرد و به نظر من باید از آن ها تا زمانی که کشورشان دارای امنیت شود به خوبی میزبانی کرد.
  259
  189
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  Hatef - پاریس، فرانسه

  دخترم واقعا متأسفم براى تو و مخصوصا براى کشوریکه در آن مجبور به زندگى کردن هستى. کشوریکه ادعاى سردمداران آن در باره مساوات و برابرى، دفاع از حق مظلومین، عدالت و. گوش فلک را کَر کرده است و حتى میخواهد جهان را رهبرى کند!! ولى نه تنها قادر به تامین حقوق اولیه انسانى براى شما نیست، که شهروندان آن سرزمین را نیز وادار به ترک آن کشور در داخل چمدان کرده است!
  264
  115
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان

  آلمان رو نمیگن همین دیروز ۱۲ هزار نفر رو برگردوند به کشورشون . کل دنیا گیر داده به ایران همش ازش بد میگن ببخشید همه هم دارن از پشت ایران میخورن تو همون ایران داره چینی‌ گرجستانی لهستانی زندگی می‌کنه همه هم راضی‌ هستن هیچی‌ نمیگن. اونهایی که چیزی میگن بی‌ احترامی می‌کنن ایرانی‌ نیستن نژاد پرست و مریض حال و عقده‌ای هستن که همه‌جای دنیا پیدا می‌شه
  124
  148
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ناراحتی و گریه کردن نمی خواهد دختر جان ! ما هم که در کشورهای اروپای زندگی میکنیم به دفعات بعضی از ما این را از زبان اروپایها شنیده ایم که گفتن شماها به کشورمان امدید زندگی ما را خراب کردید و کشورمان را اشغال کردید ! باید بسوزیم و بسازیم چه باید کرد ؟ یک مشت نادان و عقده ای قدرت کشورهایمان را در دست گرفتن که ما داریم چوب این نادانهای عقده ای ها را میخوریم.
  150
  180
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  نازنین عزیز،دخترک خوب: از کسی‌ گلایه نکن،آاشک مریز چون درد مشترک داریم،این سرزمین هم چندین ساله که اشغال شده.معرفت و شعور مردم نادان ایجاب میکنه که نابرابری‌ها و گرفتاریهای روزمره خود را همیشه از چشم دشمن فرضی‌ بداند، و چه دیوار کوچکتری از شما دوستان افغان.ما ایرانیها با خودمون مشکل داریم، ترک بر فارس می‌تازد فارس بر بلوچ،بلوچ بر گیلک،گیلک بر عرب.،،،.در نهایت همه به تو دخترک افغان.من هم دعا‌ می‌کنم هر چه زودتر کشورت از چنگ کاسبان دین و جنگ رها بشه و به آنجا برگردی.تو هم برای درک و عقل ما دعایی کن که هیچ وقت اشکهای دخترکی چون تو را نبینیم وسرزمین خودمون رو از علم‌الهدی‌ها پاک کنیم.برایت آرزوی موفقیت می‌کنم
  199
  96
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان

  غصه نخور عزیزم کشور تو افغانستان ممکنه آباد بشه و به کشورت بتونی برگردی ! ایرانی باید غصه بخوره که مملکتش آباد که نمیشه هیچ داره به فنا هم میره!
  222
  118
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  دختر خوب اگر بده ایران پس چرا موندی، خوب برگرد کشوره خودت. تو فک کردی اگر ۴ میلیون ایرانی‌ بره افغانستان هر روز یه جور و جنایتی کنند شما‌ها صداتون در نمیاد؟ قبول دارم خیلی از دوستان افغان آدم‌های زحمت کشی‌ هستند ولی‌ بعضی‌‌هاتون با کار‌هایی‌ مثل آدم کوشی، تجاوز، مواد مخدر اسم بقیه شما رو هم خراب می‌کنه. ایران بد هست آلمان هم بد هست شما رو داره اخراج می‌کنه، سوئد بد هست داره شما رو اخراج می‌کنه، یه سوزن به خودتون بزنید یه جوال دوز به دیگران
  80
  272
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  نازنین دخترم ، از اینکه ازرده خاطر شدى بتوسط یه سرى افراد بى فرهنگ جدا متاثر شدم ، قربون شکل ماهت برم ولى بخدا از خیلى جرم و جنایتهاى یه سرى افغان در ایران بى اطلاع هستین ! هر چند حساب هر کسى جداست ! ولى امارش اینقدر بالاست که تاثیر خیلى بدى در أفکار عمومى گذاشته !! ولى در کل من به نوبه خودم دست و صورت شما رو مثل دخترم میبوسم و معذرت میخوام ! امیدوارم که روزى بشه افغانستان واقعا اباد بشه نه اینکه شما برگردین اونجا بلکه دیگه افتخار ندین بیایین ایران و در صلح و صفا گذران عمر کنین !! سلامت باشین !!
  25
  143
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  mehrdad cross - بروکسل، بلژیک

  امیدوارم که زودتر به کشور ت باز گردی بانوی عزیز
  9
  154
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  عزیزم به این معنی نیست که تمام ایرانیها آدمهای بدی هستند
  24
  122
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  whatever - کپنهاگ ، دانمارک

  متاسفانه ایرانیهای قوم گرا و بی شعور (از همه اقوام) زیاد داریم. معمولا کسانی چیزی برای افتخار به خود ندارند و در ته جامعه قرار دارند, از قومیت خود برای تحقیر دیگران استفاده میکنند.
  247
  55
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  متاسفانه نژاد پرست ترین انسانهای جهان اکثرا ایرانی ها هستند جالب که همین ایرانیها که خودمم یکیشون هستم پا به خارج میزارند و ناراحت میشن که یک خارجی همین حرف بزنه و سریع عکس العمل نشون میدن حتی در خبرها تصاویرش پخش میشه و همین افغانها در خارج را با مهربانی رفتار میکنند چرا؟!!چون خودشون دقیقا تو همون شرایط هستند..
  246
  62
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  سکوت سرد - بندرعباس، ایران

  دوستانی که در خارج از ایران هستند زیر اینجور خبرها کامنت میزارن که ایرونیای داخل نژاد پرست هستندولی من ازتون میخوام کمی منطق داشته باشین والا بخدا شبو روزی نیس که خبر نرسه فلان افغانی قتل دزدی و یا گروگان گیری نکرده تازه حالا طلبکار هم هستند.
  35
  240
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  غم انگیزه ، متاسفم ،
  192
  43
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  متاسفانه از اکثریت افغانها جز نمک نشناسی و تجاوز و دزدی و ووو ندیدیم ما خودمون در ایران هم دزد داریم هم متجاوز و الی آخر اما این مردم هم بجای اینکه قدر شناس باشن همش از صبح تا شب دارن به ایران و ایرانی فحش میدن اینها با ایرانی ها دشمنی تاریخی دارند تاریخ مطالعه بفرمایید تا بفهمید اینها چه موجودات خبیثی هستن خرشون که از پل میگذره تازه خود واقعیشون رو نشان میدن .
  42
  229
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  baba bekheyal - اسپارت، ایران

  به پدر مادرت بگو بهت ینقدر حرف گمراهی تو ذهنت نزنند. همه مثل هم نیستند تو ایران ، تو ایران شهر به شهر دگه میگه اشغالگر. حالا همه که نمیگنن.
  18
  204
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Raamtin - گنت، بلژیک

  ما ایرانیها خودمون رو از همه باحالتر و با کلl ستر می‌دونیم. عرب‌ها ، ترک‌ها ، افغانیها ، و و و ، وقتی‌ ازمون می‌‌پرسند کجایی هستید میگیم ایرانی‌ و انتظار داریم یارو جلو پامون بلند شه !
  212
  32
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Liberte - ارومیه، ایران

  حالا این دختر که گناهی نکرده. ولی بیشتر افغانی ها دارند جرم و بزهکاری می کنند. پس برید کشورتون. البته اشغال نکردند، این جسارت رو ندارند. ولی دارند پرسه می زنند .پرسه های بد.
  22
  224
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  [::whatever - کپنهاگ ، دانمارک::]. [::Raamtin - گنت، بلژیک::]. شماها اگر از ایران و ایرانی‌ بدتون میاد خوب برگردین کشورتون افغانستان برای شما افغانها دعوت نامه نفرستادیم بیان ایران بعدشم با آیدی ایرانی‌ نیان به ایرانی‌ توهین کنین شما مشخص افغانی هستین
  35
  234
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۳
  mountainman - استکهلم، سوئد

  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. گزارش رسمی مرکز امار سوئد به نقل از پلیس سوئد نشون میده بعد از عراقی ها, جرم خیزترین و خلافکارترین مهاجرین سوئد, ایرانیها هستن.
  248
  28
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  [::mountainman - استکهلم، سوئد::]. عاقلان دانند !! تو که دروغ نمیگی
  16
  211
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. لطفا به گاو توهین نکنید!
  175
  18
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  خواهر گرامی, شما خودت را ایرانی بدان و ایرانی شو. من هم اگر به افغانستان مهاجرت کنم حتمن مانند آنها گپ میزنم و به چهارچوب کشور افغانستان احترام میگذارم.بویژه که افغانها بخاطر پشتونهای وحشی, بسیار بدنام هستند و هر روز در اتریش و آلمان به زنان و دختران تعدی و دست درازی و حتی آنها را بقتل میرسانند. در بین پناهندگان, متجاوزترین و بدنام ترین آنها متاسفانه افاغنه هستند. شما به حرفهای پدرت توجه نکن. اگر پایت به افغانستان برسد به سبک محمد وعایشه و طبق سنت وحشی های عربستان تورا به یک پیرمرد هفتادساله میفروشند. بعد قدر ایران را خواهی دانست. هرکجا هستی سعی کن خود را جزء آن جامعه بدانی.این روش ما ایرانیان برای سرکوب تجزیه طلبان و ایجاد کشور واحد با ملاک ایرانی بودن است. پس نگو افغانی و عرب و فارس و ترک و غیرو هستم. ما همه ایرانی هستیم.
  61
  103
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  sarbaz007 - المان، آلمان
  شماها باید بیائید اروپا تا بدونید نژاد پرست یعنی‌ چی‌ !!!!! من دوستای از افغانستان دارم اینجا که میگن اگه ایران اسناد میداد ما همین الان میرفتیم ایران زندگی‌ می‌کنیم، و تو دختر خوب هم میشی‌ خاری که دنیا خوابشو برای ماها دیده سهمها با پاکستان بدید ما با عربا حالا هم نوبت کشورای دیگیست که با هم بد بشن ،ببینید به خاطر یه آاشک دختر چقدر کامنت ،هیجان،دلسوزی،غیرت و چه خاطر بعدی توی خاطر ماها میمونه تا یه جای بالا بزنه ، ؟؟؟ اینو فقط بدونید که هیچ جای دنیا مثل جاهای که ما زندگی‌ می‌کنیم نیست
  36
  51
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  sarbaz007 - المان، آلمان
  فقط امیدوارم یه روزی نشه که این کشورا به خونه هم دیگه تشنه بشن ، هند با پاکیها ،افغان با ایران ایران با عراق،ترکا با عراقی‌ها ،ارمنستان با ترکا، به امید روزای خوب
  23
  32
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::mountainman - استکهلم، سوئد::]. این آمار ها را از کجات در آوردی. در ضمن با آمار همیشه میتوان نتیجه گری غلط کرد.برای مثال اگه از کشور جیبوتی ۴ مهاجر یه آلمان بیاید و ۲ تای آن زندانی بشن و یکی به جرم قتل و دیگری به جرم دزدی میتوان چتین آمار داد. ۵۰ دصد ساکنان جیبوتی درآلمان مجرم هستند. ۲۵ درصدشان قاتل هستند.اما مثلا یک درصد فنلاندی های ساکن آلمان خلافکارند ؟ اگه از تعداد صد هزار نفری ایرانیان مقیم سوعد مثلا ۱۰۰ نفر زندانی باشند و از ۱۰ هزار افغانی مقیم سوعد ۷۰ نفر زندانی باشند. تومیتوانی بگی که تعداد مجرمان ایرانی بالاتره اما در واقع درصد مجرمان ایرانی نسبت به تعدادشان پایینتره.
  14
  185
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  parsi6 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  تا زمانیکه تو باورهای شما کشتن و سر بریدن ٧ ایرانی شیعه شما رو میبره به بهشت ، ایران براتون جهنم خواهد بود . باید برای نادانی بزرگترهاتون که ریش تا زیر زانو دارن و سر بریدن و تجارت مواد مخدر رو حلال می دونن،گریه و شکایت ببری عزیز .
  13
  209
  جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  هم زبان گرامی. بااینکه از ایرانی ها دلگیر باشی. .از اون هم وطن خودت ناراحت باش .که باعث شدند.و میشن. .اونهایکه فحش و ناسزا میده به ایرانی..اونهایکه که در جشن های ایرانی مزاحم میشن. .اونهایکه توی ایران قتل میکنند. ..واقع بین باش. .آلمان هم بد بود که نرسیده آنجا چندین فقره تجاوز و...
  6
  178
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  فرهنگ ها ، باورها /مذهب / شرایط اقتصادی ,اجتمایی انسانهارا از همان دوران نوزادی شکل میدهند. استیو جابز که پدرش عرب بود اگه توسوریه رشد میکرد شاید یک بازاری موفق میشد. یا اوباما اگه در کنیا رشد میکرد الان حاجی شده بود. . داستان افغانستان هم همینه. فقر بیسوادی . نیم قرن جنگ و خشونت.اسلام مردسالاری. حتی اگه ذکریای رازی هم دوباره تو این شرایط بدنیا میآمد احتمالا یک چیز دیگه میشد. طنز تلخ در اینجاست که اگه رژیم اسلامی تا مثلا نیم قرن دیگه باقی بماند و فقر و خشونت و تضادهای قومی مذهبی شدت یابد، این خطر هست اگه نه همه بلکه بخش های وسیعی از ایران شبیه فرهنگ حاکم بر افغانستان و کشور های عربی زن ستیز کنونی بشه. خشونت کثیف بین پشتو ها و هزاره ها در افغانستان پایان همان روندی است که در حال شکل گرفتن بین فارس ها ترکها و یابلوچ های ایران است،
  162
  31
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  نازنین عزیز خودت را ناراحت نکن وضعىت افغانستان حتما رو به بهبودى خواهد رفت مسائل و مشگلات به تدریج حل خواهد شد همانطور که از دوران طالبان که زنان کشور را خانه نشین کرده بودند امروز در خبرها مى خوانیم که چگونه عده اى از خانم ها خلبان شده اند و دختران براى تحصیل به مدرسه مى روند. از این صحبت ها اینجا حتى در کانادا شنیده مى شود ولى نباید به پاى همگان نوشت چرا که همیشه و همه جا یک عده معدودى هستند براى دلائلى که ابراز مى کنند این صحبت ها را خام و نپخته بروز مى دهند . آرزو دارم که در آینده تو هم به آرزوى قلبى ات برسى و براى جامعه و کشورى که زندگى مى کنى مفید و مثمر ثمر باشى مخصوصا از حقوق زنان و دختران افغان پشتىبانى کنى تا خداى ناکرده مسائل و تراژدى مثل فرخنده ناکام که در آتش جهل و نادانى عده اى سوخت تکرار نگردد.
  10
  152
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hiwa68 - رتردام، هلند

  فکر کنید شما دختری دارید و خیلی هم دوستش دارید۰ به هر دلیلی باید در کشور دیگری زندگی کنید۰ دختر شما در جامعه جدید ٫ در مدرسه تحقیرمیشود۰ ایرانیها از هر نظر کرم دارند۰ خارج از تهران را شهرستانی میگویند۰ کردها راپشت کوهی میدانند ۰فقط مثل روباه زبان چربی دارید۰ تمدن چند هزار سالتان هم تاریخ مصرف ان فنیتو گوگلی مگولی
  183
  23
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  ننه غریبم بازی در نیارید. کسی برای پدران آدمکش و متجاوز و وحشی شماها دعوتنامه نفرستاده بود. خوب بیش از ۳ میلیون از شماها که اکثراً قاچاقچی مواد مخدر و زن ستیز و متجاوز و دزد هستند ایران را بیش از آنی‌ که بود به گند کشیدند. خوب ایران و ایرانی خوب نیستند تشریف نامبارکتان را بردارید بروید کابل بهشت برین تان. اروپا را هم به گند کشیدید.
  28
  190
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  هر اندازه یک کشور ومردمش با سوادتر و به پیشرفته تر باشند،نژادپرستی در آن کمتر است،مردم ما الان خوشبختانه خیلی بهتر شدند ولی هنوز زیادند کسانی که به آسانی زبان سرخ را برای رنجش دیگران میچرخانند بی آنکه بدانند ...
  149
  14
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Raamtin - گنت، بلژیک

  متاسفانه اکثر ماها حتى تحمل انتقاد رو هم نداریم ، تا یکى یه چیزى میگه که ما خوشمون نمیاد تیز بهش یه برچسب میزنیم و اینجورى سعى میکنىم مسأله رو حل کنیم!
  120
  11
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.