معاون روحانی: با دخالت سایر قوا، امور کشور «قفل» شده است

معاون اجرایی رئیس جمهوری ایران می‌گوید که بر اثر دخالت مجلس و قوه قضائیه در اداره کشور، همه امور «قفل» شده است.
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا، محمد شریعتمداری، معاون اجرایی حسن روحانی روز سه شنبه ۲۳ آذر در نشست اعضای اتاق بازرگانی تهران شرکت کرد و گفت: « اداره دستگاه اجرایی کشور به سمت و سیاقی پیش می‌رود که خیلی امید بخش نیست و متاسفانه در بسیاری از اوقات نمی‌توانیم تصمیم گیری کنیم. بنابراین در اجرا مشکلات عجیب و غریبی وجود دارد.»
 
این مقام دولتی با بیان این که « دولت با مشارکت سه قوه اداره می‌شود»، عنوان کرد که مجلس و قوه قضائیه در تصمیمات دستگاه‌های دولتی «مداخله» می‌کنند که نتیجه آن « قفل همه امور کشور» است.
 
در سه سال گذشته دولت حسن روحانی بارها با قوه قضائیه دچار اصطکاک شده و روسای این دو قوه به طور علنی در برابر یکدیگر موضع گرفته‌اند اما این برای نخستین بار است که یک مقام ارشد دولتی از دخالت سایر قوا در دستگاه‌های دولتی تا حد اخلال در امور صحبت می‌کند.
+63
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان
  همه امور قفل شده؟!! پس وعده وعیدهای جناب حسن "کلید ساز" حقه باز چه شد؟ او قول داده بود که کلید تمام قفلها دست اوست! اگه نمی تونه قفلی را باز کنه، لااقل یک شاه کلید بهش بدین که از عهده این کار بربیاد!! تُف به روی شماها بیاد که ملت را عاصی کرده اید.
  3
  22
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  قوه قضاییه و مجلس با احکام خامنه ای و سپاه اداره میشوند.
  2
  42
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  شاید هم صادق و علی لاریجانی میخواهند بعداز بدرک واصل شدن خامنه ای صادق بشود رهبر نظام و همینطور علی هم بشود ریس جمهور نظام و روحانی هم بشود ابدارچی دفتر رهبر جدید نظام.
  2
  14
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  razmandeh - استکهلم، سوئد
  چیه مگه!!!! ارث باباشونه!!!!اگه مداخله نکنند که نمیتونند پول بالا بکشند !!! البته دونفری بالا بکشند بهتره تا دسته جمعی !!! انطوری دست کم میدونیم پولها دست این دوتا برادرهای از پدر سواست !!!
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.