افشاگری «مهدی خزعلی» در ارتباط با طرح وزارت اطلاعات نظام برای به دام انداختن «روح الله زم» در ترکیه

افشاگری «مهدی خزعلی» در ارتباط با طرح وزارت اطلاعات نظام برای به دام انداختن «روح الله زم» در ترکیه.
دکتر مهدی خزعلی: جان کسانی که با خود سیستم همکاری میکنند در خطر است، اخیرا منبعی(زن شوهرداری) که به «محمد حسین تاجیک» مرتبط بود به ما مراجعه کرده که من در سال هشتاد وهشت بازداشت شدم و از آن به بعد با اینها همکاری میکنم و الان از من خواسته اند که برو ترکیه و با «روح الله زم» فعال سیاسی و فرزند حجه الاسلام «محمد علی زم» طرح دوستی بریز که دیگر روانم طاقت همکاری با اینها را ندارد و از من خواست تا از آقای علوی درخواست کنم که دست از این بانو بردارند، و من هم این درخواست را از آقای علوی کردم و ما در این جا از شما درخواست میکنیم که رویه خود را تغییر دهید و از زن شوهردار نخواهید برود و با کسی دوست شود! و دوست نداریم فردا جنازه این خانم را ببینیم و امید داریم که دیگر شاهد کشته شدن منابع سپاه و اطلاعات نباشیم.
+97
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  مهدی جون اخیرا چشم بسته غیب میگن . خب معلومه اطلاعات توی ترکیه تو همه جا میره سراغ همه . ترکیه از نظر اطلاعات یکی از استانهای ایرانه . در واقع از شرق تا مدیترانه هر چی که هست استان ایرانه و از غرب تا هندوستان
  48
  25
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Raamtin - گنت، بلژیک

  با اینکه از طرز فکر این آقاى خزعلى خوشم نمیاد ولى به ایشون احترام میزارم، در زمانه اى که اکثر مردم بادمجون دور قابچین هستند و نُون رو به نرخ روز میخورند، باید اشخاصى مثل ایشون رو حمایت کنیم .
  13
  43
  شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان
  واقعا انسان دانایی و وجود میخواد وسط یک شت زامبی خونخوار ستبه اعتراض بزنه و افشاگری هم انجام بده در صورتی که خیلی ها در همین خارج انقدر میترسن حتی یک کامنت بزارند بر علیه اخوندها ..باید به انسانهای متفاوت و مثبت احترام گذاشت من ایشونو تحسین میکنم.
  13
  23
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  تو نیز ملا زاده و ریزه خوار همین رژیم کثیف اسلامی هستی‌. رژیم از شماها بعنوان آلترناتیو‌های مردم خر کن‌ در بن بست حتمی آینده در آب نمک خوابانیده تا دوباره گوسفندان را بپای صندوق‌های انتصابات فرمایشی بکشانند و به عمر حکومت ضد بشری‌شان تداوم ببخشند. حمله به دولت روحانی و وزرا و نمایندگان او فقط طرفند و حیله عوامفریبانه است
  15
  8
  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.