شبه‌نظامیان کرد مسئولیت انفجارهای خونین استانبول را برعهده گرفتند.

+37
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  sahandd11 - کلن، آلمان

  این گروه های تروریستی کرد از ایران حمایت مالی می شوند.حتی داخل کشور ایران آموزش نظامی می بینند
  61
  22
  یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  گروه تروریستی از هر قوم و نژادی باشد شرف انسانیت ندارد و شکست خود را با عقده گشایی در عموم نشان می دهد.
  29
  42
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::sahandd11 - کلن، آلمان::]. اتفاقااز رادیو اسرائیل در یوتیوب هست که در مورد پیمان سری پکک با ایران که از طرف ایران تقویت خواهند شد بشرطی که دموکرات و کومله های کرد در ایران اگر پایشان را گذاشتند در عراق یا ترکیه به آنه حمله کنند و آنها هم چندین بار به آنها حمله کردند و کشته هم داد ه اند ، چند ماه پیش هم حزب دموکرات کردستان ایران به ایران اعلان جنگ داد ولی فعلا از ترس شاخه پژاک از پکک تکان نخورده اند .
  33
  14
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  لعنت به تروریست حالا چه کرد چه ایرانی چه غربی و و و اینها جز نامردی و بیشرفی هیچ چیز دیگه ای بلد نیستن . و متاسفانه بدلیل سرخوردگی خیلی از اقوام در خاورمیانه تعداد تروریستها روز به روز بیشتر میشه
  4
  16
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  داستان ایران شده داستان او دختر یتیمی که تو جشنی باد در میکردن و چون اون یتیم و یکه و تنها بود میانداختند گردن اون بیچاره !! حالا هر ننه قمر بی سر و پایی هرکجا که هر چیزی میشه رو میاندازن گردن ایران
  10
  13
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  [::sahandd11 - کلن، آلمان::]. [::باباجان - لندن، انگلستان::]من نمیدانستم که عرعر عثمانی زبان آدمیزاد را میفهمد ولی اگر آخوند از پ ک ک دفاع میکند کار خوبی میکند.بالاخره آخوند ....هم مثل شما که زبان ما را گرفته و قدمی به سمت انسانیت برداشتید با حمایت از این سازمان یک قدم انسانی برداشته .
  10
  13
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  من صد در صد طرفدار ترور و آدمکشی نیستم ولی حرفهای این عثمانی های عرعر و نوکرانشان حماقت محص است.یک ارتش با تانک و هواپیما به مردم بدبخت کرد حمله میکند و این عرعر ها انتظار چه نوع عکس العملی را دارند.پستی و حماقت را ببینید طرف میگوید شکست خورده در جنگ😂😂😂😂عقده گشایی میکند.کدام جنگ ؟ جنگ تانک با مردم سنگ بدست😂😂.خوب مگر دولت ترکیه در تظاهرات کردها بمب گذاری نکرد که حتی یک نظامی هم میان انها نبود.در حالیکه اینها که نظامیان را کشته اند.پس اینها خیلی مردتر از شما ها هستند
  11
  19
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::iran2015 - وین، اتریش::] عجله نکن، همان تروریست ها سراغ شما هم دوباره خواهند آمد و امیدروام آن موقع یک تالار کرایه کنی جشن بگیری، بدبخت عقده ای که تروریست حمایت می کنی، تروریست به هیچ جا پای بند نیست فردا کشور دیگر شرایط بهتر تقدیم کند برای او کار می کنند ، چنانکه همین ها بودند در زمان جنگ با ایران جنگ می کردند، این گروه فقط هر جا جنگ باشد برعور خود عمل می کنند، در جنگ ایران و عراق ، کردهای عراق طرفدار ایران و کردهای ایران طرفدارعراق بودند ، چرا ایران صلح اردوغان را به هم زد ، چون آنها جنگ با ایران را آغاز کرده بودند، و فردا اقتصاد ایران که ضعیف شد و نتوانست به آنها باج بدهد درد سر برای خودش شروع می شود و بلاخره این بازی ربطی به نژاد، دین، قوم و زبان ربطی ندارد داخل همان کردها، ارمنی های گرسنه برای نان شب هم هستند که به جنگ رفته اند برای تکه نانی، برای آنها وطن کیلویی چند هست. برای مبارزه مدنی مردم متمدن قلم تمام ! نگاه لشگر سرخ آذربایجان فقط با شعار در استادیوم کل فاشیست ضد ترک در ایران را بدجوری غصه دار کرده ، که سوزش کامنت شما هم از آنجا نشات می گیرد.
  7
  5
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  rezajan - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  کردها از اول هم تروریست بودند، ولی این اواخر میخواستند مظلوم نمایی کنند و مثل آدم باشند که نتونستند تحمل کنند و دوباره به اصل خودشون برگشتند.
  3
  1
  ‌سه شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  نمی دانستم شعار مرگ بر فارس ، کرد و ارمنی جز مبارزات مدنی به حساب مَی اید !!! که به لطف تو فهمیدیم 😂 تو فارس ستیز که اسم فارسی داری . مرده باد و زنده باد گفتن ان احمق ها در ورزشگاه نشان دهنده ضعف انها است . وقتی کسی کتک مَی خورد و نمی تواند از خود دفاع کند و فحش مَی دهد یعنی ان شخص ضعیف است درست مانند طرفداران جمهوری اسلامی که در برابر بلاهایی که امریکا سر ایران مَی اورد مرگ بر امریکا مَی گویند و این نشان دهنده ضعف و حماقت انها است نه افتخار و شجاعت !!!. هر چند من از حماقت و دروغ و تاریخ سازی ترک هایی مانند شما خوشحال هستم چون نه تنها از چشم ما فارس ها بلکه از چشم تمام اقوام ایران تک تک دارید میافتید و نقاب دروغین شما پاره مَی شود و چهره نژاد پرست و فاشیست شما به همه ملت ایران نمایان میشود . به طوری که من در تهران دوست های ترکی دارم که حاضر نیستند به خاطر شما فاشیست ها خود را ترک بنامند . البته ابداع کننده شعر مرگ بر امریکا هم یک ترک اذربایجان بوده است . شما ....همواره عادت دارید مرگ بر این و ان بگوید چون این جزئی از فرهنگ شماست [::باباجان - لندن، انگلستان::].
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.