تصویری از کلاه جنجالی منصوریان در بازی استقلال و تراکتور/پیش باخته؟

علیرضا منصوریان روز سختی را با شکست برابر تراکتورسازی تجربه کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان شاید باورش نمی شد بعد از ان استقبال باشکوه ابتدای فصل ، زمستانی چنین سرد را در استقلال تجربه کند. او اما بعد از شکست برابر تراکتورسازی قلعه نویی ، روی بد مربیگری را هم دید. فریادهای اعتراض روی سکوها و البته شعارهایی احساسی درباره رسیدن زمان رفتنش در استقلال. او که هر بار سوژه ای دست رسانه ها و خبرنگاران می دهد ، این بار با کلاهش جنجالی شده است. کلاهی که علیرضا در این بازی بر سر داشت ، رویش نوشته شده بود:«to lose» به معنی باختن. البته پیشتر خسرو خرم پزشک پیشین تیم ملی هم در پستی نوشته بود ، علیرضا منصوریان بازی را به قلعه نویی زمانی باخت که سمتش رفت و به اصرار خواست او را سمت هواداران ببرد اما امیر نپذیرفت. بی شک منصوریان بازی بدی را باخت اما این هجمه احساسی به او ، هنوز خیلی زود است و هنوز دنیا برایش به پایان نرسیده. او هنوز هم می تواند تیمش را از بحران خارج کند.
قلعه نویی: با قبول درخواست منصوریان خیانت می‌کردم
کاپ نوشت: سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در دو سال گذشته اذیت شدم و مسائلی را دیدم که باورشان برایم دشوار بود اما دیروز به بازیکنانم افتخار کردم.
امیر قلعه نویی درباره دیدار روز گذشته تیمش برابر استقلال تهران و پیروزی در آن مسابقه حساس اظهار داشت: در ابتد جا دارد روز تاجگذاری آقا امام زمان را بر محبان آن حضرت تبریک بگویم. باید بگویم بازی دیروز در فضای بسیار خوبی برگزار شد و وظیفه خودم می دانم از همه تشکر کنم. آقای نصرالله عبدالله مربی و کاپیتان من بوده و آقای بهتاش فریبا نیز کاپیتان من بوده و به همین دلیل قبل از بازی وظیفه خودم دانستم به سمت آنها بروم و عرض احترام داشته باشم . از آقای منصوریان هم تشکر می کنم که محبت کرد و برایم دسته گل آورد. اینها قشنگیهای فوتبال است.
او در ادامه گفت: بازی خوبی بود و ما شایسته برد بودیم. از بچه هایم تشکر می کنم. من چند وقت قبل هم به شما گفته بودم که آدم ثروتمندی هستم زیرا این بازیکنان باغیرت را دارم. دیروز هم آنها کاری کردند که به وجودشان افتخار کردم. بازیکنان من و به ویژه مهدی کیانی حرکتی پهلوانی انجام داد و بازوبند کاپیتانی را به اخباری داد تا دروازه بان ما روحیه بگیرد. این زیبایی ها است که در فوتبال می ماند. درست است که من در دو سال گذشته اذیت شدم و مسائلی را دیدم که باورشان برایم دشوار بود اما دیروز به بازیکنانم افتخار کردم و باعث شد کمی آن اتفاقات دو سال گذشته را که برخی انسانها - البته نمی شود به آنها گفت انسان - ایجاد کردند از یاد ببرم.
سرمربی تراکتورسازی افزود: در بازی دیروز تیم حریف به دنبال بازی مستقیم بود. ما می دانستیم از این بازی چه می خواهیم و یک راهکار ساده را انتخاب کردیم. فوتبال من تومن و پرس تیمی و آنها مجبور شدند به بازی مستقیم رو بیاورند. به مهدی کیانی گفته بودم که با یکی از مهاجمان آنها حرکت کند و با او بپرد و بقیه بازیکنان پوشش لازم را بدهند شما دیدید که آنها بجز یک صحنه موقعیت چندانی نداشتند. گل را هم دیدید که چگونه خوردیم.
قلعه نویی گفت: جدا از بحث فنی باید به این تیم احسنت گفت. اینکه شما بیایید در ورزشگاه آزادی و جلوی 40 هزار هوادار حریف و در آن بازی حساس به آن شکل گل بخوری و بعد به بازی برگردی ارزشمند است. البته ما در همان نیمه اول دو موقعیت تک به تک داشتیم و که نصیب حاتمی و ادینیو شد. در واقع می توانستیم در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. من این پیروزی را به مردم آذربایجان تبریک می گویم. روز گذشته دیدیدم که بازهم پرشورها به سکوها برگشتند و مطمئنا در آینده حضور آنها بیشتر خواهد شد.
وی درباره گلی که محمدرضا اخباری دریافت کرد گفت: طبیعی بود که من از بابت آن گل ناراحت شوم اما همانطور که چند هفته قبل گفتم بزرگان تیم ما واقعا بزرگی می کنند دیروز بزرگترهای تیم با روحیه ای که به اخباری دادند باعث شدند که به عنوان سرمربی تیم به وجودشان افتخار کنم. ما دیروز لیاقت برد را داشتیم.
قلعه نویی درباره برخی انتقادات به استفاده تیمش از اوت دستی گفت: دوستان درست می گویند لابد تک به تک هایی هم که نصیب ما شد از طریق اوت دستی بوده است. این بنده خداها معنی تک به تک و اوت دستی را نمی دانند.
قلعه نویی در پاسخ به این سوال که فضای استادیوم را چگونه دید گفت: من به اتفاقات بازی سال گذشته کاری ندارم. ما آمده بودیم تا جوانمردانه بازی کنیم. فضا فضای خوبی بود و طرفداران دو تیم فقط تیم خودشان را تشویق کردند.ما هم در این فضا قدرت تاکتیکی مان را دیکته کردیم.
او درباره این موضوع که تعدادی از تماشاگران استقلال او را تشویق کردند گفت: فرهنگ استقلال و تاج طی 70 سال همین بوده است. البته بعضی ها با آن فرهنگ بازی کردند و باید یک روز جوابگو باشند. فرهنگ اصیل و 70 ساله استقلال با آن اتفاقاتی که در دیدار سال گذشته ما افتاد فرق دارد. آن روز عده ای به خاطر منافع شخصی شان با فرهنگ و کیان استقلال بازی کردند. البته فحاشی های آن روز 90 دقیقه بیشتر نبود اما حرکت زشت برخی آقایان برای همیشه در تاریخ ثبت شد.
+23
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  خخخخ لیاقت کیسه و کیسه کش‌ها همین شخص ناا شخیص علی‌ منصور کچلیان هستش..آخه فکر کردید با این کچل که مثل میمون کنار خط مدام بالا پایین میپره و ادا و اطوار میاد هم صدر نشین میشید هم بازیهای زیبا می‌کنید هم قهرمان میشید :o برید خدا خدا کنید بتونید سهمیه آسیا را بدست نیارید که اگه با این دلقک رفتید آسیا اونجا دیگه جائیست که حتی قلعه مرغی گنده خانتون هم سوسک شده چه به این فرشینگ بشکه که بازیکن پردازش میکنه و ادعاش اونجای خر را جر داده،،،یه جورایی دلم واسه کیسه کش‌ها میسوزه :(
  28
  25
  یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  ژان وارژان - ایران گاز، بوتان
  [::عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران::]. دلت به حال خودت بسوزه که آخرین باری که تیمت قهرمان لیگ شده بچه مدرسه‌ای بودی فکر کنم،یه دهه میگذره...تازه اون هیچی‌ ،تو تمام طول تاریخ تیمتون یه نیمه نهایی آسیا رو به چشم ندیدین که ما ۲ تا قهرمانی و چند تا نایب قهرمانیش رو داریم ......خلاصه که اون چیزی که برای شما لنگیا آرزوست واسه ما تاجی ها خاطره ست
  22
  31
  یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  [::ژان وارژان - ایران گاز، بوتان::]. کیسه کش چار در چار جان شدیدا دلسوزی داره این حال و روز شما کیسه کش‌ها ،،شاید واسه هواداری مثل تو کیسه کچلیان بهترین تیم‌ آسیا هستش اونم با این وضع با این بازیهای درخشان مردم پسند و صدر جدول!!! برو ببین طرفدار‌های کیسه چه حرفها و فحش هایی به منصور میمون لب خط میدن..یه روزی روزگاری در زمان تیرکمون شاه در یک بازی چار جانبه با تیم‌‌های درجه دو اون زمان آسیا قهرمان شدید یه بار هم که همه تیم‌‌های بزرگ جام آسیا را تحریم می‌کنن و کیسه میشه قهرمان،،الن را بچسب که حتا تو آسیا واسه توپ جمع کنی‌ هم راهتون نمیدن،،شیش ساله نتونستید از سرورتون ببرید چه با مظلومی چه با کله مرغی چه با منصور کچل چه مرفاوی ،یا ده نفره سوسک شدین یا چارتا چارتا خوردید یا فقط تونستید مساوی بگیرید،،نوجوونهای هستن که اصن برد کیسه در دربی را به چشم ندیدن :o حالا غصه نخور بشین پسته بخور و سرت رو بالا بگیر ببین کی‌ سرور و صدر نشینه و کی‌ اون زیر زیر‌ها زیر مونده و لال‌مونی گرفته،،شیش در چارهای سوراخ کیسه کش ;)
  3
  4
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  نمیدونم چرا استقلال اینهمه شومن داره جای مربی؟!!! اون از امیر قلعه نویی که خدای ریاکاری بود و اینهم از منصوریان آب زیره کاه
  4
  3
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.