پایان روزهای خوش سرباز فراری در فوتبال قطر

 سرانجام موعد برگشت برای مهرداد پولادی فرا می‌رسد. او که رفتن به خدمت سربازی را تمکین نکرد و قید ماندن در ایران را زد ، حالا احتمالا در فوتبال قطر هم جایی نخواهد داشت.
 
مهرداد پولادی دفاع چپ فیکس تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ بی شک نمونه یکی از آنهایی است که فقط در لحظه تصمیم می گیرند و به منفعت شخصی آن لحظه شان فکر می کنند. او بی شک ستاره تیم ملی و پدیده ایران در جام جهانی بود. بازیکنی که کارلوس کی روش برای ایستادن به پایش هزینه های زیادی داد. یاری که پست بازی اش را تغییر داد و به سختی در ترکیب تیم ملی جایش انداخت اما مهرداد چه کار کرد؟ درست بعد از جام جهانی و زمانی که مشخص شد کارت پایان خدمتش مشکل داشته است ، به جای تمکین از قانون و پذیرش اشتباهش ، سعی کرد از قانون فرار کند. دو سالی را در قطر بازی کرد تا به جای رسیدن به رده های بالای فوتبال ملی ، حالا یک بازیکن معمولی در پایین ترین سطح فوتبال قطر تبدیل شود. حالا اما سایت کورا از این نوشته که برای همان دسته پایین تر لیگ قطر هم دیگر روی مهرداد حساب نمی کنند.
 
این سایت عربی نوشته است مهرداد یکی از هفت بازیکنی است که در لیگ ستارگان قطر ، در نیم فصل ، مازاد بر نیاز تشخیص داده می شوند. مهرداد در ماه های گذشته ، چندباری از احتمال برگشتش گفته است.
 
او بی شک هر زمانی برگردد ، برایش یک فرصت بزرگ برای تمکین از قانون است. تمکین از قانونی که حالا دیگر مثل گذشته برایش سهل نمی گیرد. او که با اشتباهش در بازی عراق در جام ملت‌ها، آرزوهای یک کشور را بر باد داد، تمام این مشکلات را به این دلیل رقم زد که نخواست اتباهش را بپذیرد و از قانون تمکین کند.
+26
رأی دهید
-9

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.