مکالمه موبایل در هند رایگان شد

اپراتور Airtel که بزرگترین اپراتور مخابراتی در این کشور است تعرفه‌های جدید خودش را اعلام کرده که بر این اساس ۲۶۰ میلیون مشترک این شرکت قادر خواهند بود با تعرفه ۲ دلار در ماه با تمام مشترکان این اپراتور در سراسر کشور مکالمه رایگان داشته باشند.
 
آی تی ایران: در هند به تماس صوتی با تلفن همراه رایگان تقریبا رایگان شده است. اپراتور Airtel که بزرگترین اپراتور مخابراتی در این کشور است تعرفه‌های جدید خودش را اعلام کرده که بر این اساس ۲۶۰ میلیون مشترک این شرکت قادر خواهند بود با تعرفه ۲ دلار در ماه با تمام مشترکان این اپراتور در سراسر کشور مکالمه رایگان داشته باشند.
 
اما این اپراتور تنها اپراتوری در هند نیست که مکالمه رایگان به مشترکانش ارایه میدهد و البته اولین اپراتور هم نیست. سه ماه قبل اپراتور Reliance Jio که توسط غول صنعتی Reliance Industries پشتیبانی می‌شود از مکالمه رایگان با سیم‌کارت‌های این اپراتور در کشور خبر داده بود.
 
اما به غیر از مکالمه رایگان مشترکان Airtel که دارای تلفن همراه نسل ۴ باشند قادر خواهند بود از ۳۰۰ مگابایت دیتا نیز برخوردار شوند. میزان دیتا ( ا ینترنت) برای مشترکانی که تلفن همراه نسل‌های دیگر دارند ۵۰ مگابایت است.
 
در صورتی که مشترکان تعرفه ۵ دلار در ماه این اپراتور را انتخاب کنند به جز تماس تلفن رایگان از ۱ گیگابایت دیتای رایگان برای تلفن‌های نسل چهارم نیز برخوردار می شوند.
 
رایگان شدن تماس صوتی تلفنی در هند قطعا ناشی از رقابت بین دو اپراتور و حضور پیام‌رسانان اینترنتی است که حالا به طور رایگان مکالمه صوتی را به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اپراتور Airtel هم اکنون ۷۰ درصد بازار را در اختیار دارد اما اپراتور Reliance Jio در طی ۹۰ روز توانسته ۵۰ میلیون کاربر را به سمت خود جذب کند.
+89
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  هندیها هم کت مارو از پشت بستن!همه کشورهای بدبخت و پا پتی برای بهبود اوضاع اسفناک ادیان ماقبل تاریخ شون بنحوی تلاش میکنن و موفق هم میشن !جز ایرانیان بدبخت که خودشونو بیشتر درباتلاق حراچیف مذهبی مغروق میکنن.
  5
  87
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  USEAN - آستین ، ایالات متحده امریکا
  در آمریکا هم این خدمات وجود داره اما خدمتشان کیفیتی نداره از قدیم گفتن هر چی پول بدی اش میخوری
  1
  17
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  تیتو تیتو - تهران، ایران

  همین الان برادران دزد سپاه در مخابرات که به زور اسلحه به چنگ اوردنش تعرفه های نجومی برا اینترنت و تلفن مردم میبندن هیچ کیم پاسخگو نیست اینها همون تخم هایی هستند که خمینی اخوند دوزاری گذاشته بود .
  5
  44
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  asal30 - بندرعباس، ایران
  توی اوکراین که من بودم هم یک خط تلفن به اسم لایف بود که اگر میخواستی به لایف دیگری زنگ بزنی تماس کلآ رایگان میشد...یعنی لایف به لایف کاملآ مکالمه رایگان بود فقط هر نیم ساعت وسط مکالمه یک بوق میخورد و قطع میکردم و باز دوباره با دوستم رایگان صحبت میکردم...البته برای زنگ زدن به ایران باید شارژ میکردم خط رو و فقط در خود اون کشور لایف به لایف مجانی بود و هست....فقط گاهی یک مقدار خیلی کم در ماه شارژش میکردیم ولی در کل رایگان بود مکالمه با لایف به لایف.
  4
  13
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  asal30 - بندرعباس، ایران
  اینایی که به کامنت من منفی دادن فازشون چیه؟ . یعنی دارم دروغ میگم؟ خب تشریف ببر اوکراین ببین یا از کسانیکه اوکراین هستند بپرس بهت میگند
  3
  5
  یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.