پایان خونین نامزدی

دختر جوان زمانی که با عصبانیت درحضور یکی از بستگانش از مزاحمت‌های نامزد سابق اش، سخن گفت تصور نمی‌کرد چه حادثه شومی در راه است.

به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، رسیدگی به این پرونده از 16 مهر سال گذشته و به‌دنبال تماس مسئولان یکی از بیمارستان‌های پایتخت با پلیس آغازشد که از قتل پسرجوانی خبر می‌داد.همزمان با شروع تحقیقات تیم جنایی و بازپرس کشیک قتل مشخص شد هوشنگ ساعتی قبل و درجریان یک درگیری خیابانی مجروح شده و بعد از انتقال به بیمارستان جان باخته و برادرش نیز مجروح شده است. این درحالی بود که مأموران در این رابطه چند پسر جوان را بازداشت کرده بودند که در ادامه مشخص شد یکی از آنها به نام خسرو عامل اصلی جنایت است.متهم در بازجویی‌ها گفت: مدتی قبل با دختری به نام شیما که همکارم بود آشنا شدم. اما بعد از مدتی ما به‌دلیل برخی اختلاف‌ها قطع رابطه کردیم. امروز هم برای دیدن شیما و صحبت با او به محل‌شان رفته بودم که ناگهان بچه محل هایشان با قمه و چاقو به جانم افتادند و من هم به دفاع از خودم پرداختم که این اتفاق افتاد.

به‌دنبال اظهارات خسرو، کارآگاهان به بازجویی از دختر جوان پرداختند که اوگفت: دوستی‌ام با خسرو زیاد طول نکشید اما وقتی متوجه شدم به درد هم نمی‌خوریم از او خواستم برای همیشه ازهم جدا شویم اما او مدام مرا تهدید می‌کرد. من که از مزاحمت‌هایش کلافه و عصبی شده بودم موضوع را با نامزد خاله‌ام درمیان گذاشتم که هوشنگ هم برای صحبت با خسرو قرار ملاقات گذاشته بود که این جنایت رخ داد.باتوجه به اعتراف متهم جوان و بازسازی صحنه قتل، نسرین مرادی- دادیار شعبه 5 بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران- پس از تکمیل تحقیقات، پرونده را برای صدور کیفرخواست به دادیار اظهار نظر ارجاع کرد.
+23
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.