مسافران پرواز نجف به بندرعباس از هواپیما پیاده نشدند!

پرواز شرکت هواپیمایی آتا که قرار بود صبح روز گذشته مسافران سه کاروان زیارتی را از نجف به بندرعباس منتقل کند سرانجام پس از ۱۰ ساعت تاخیر انجام و زائران را به بندرعباس منتقل کرد.
 
به گزارش ایسنا، حسین پاسلار، مشاور رسانه ای مدیر کل فرودگاههای هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بین المللی بندرعباس از اعلام تاخیر پرواز مسیر بندرعباس نجف این فرودگاه خبر داد و افزود: این پرواز به شماره ۵۴۲۷شرکت هواپیمایی آتا که قرار بود ساعت ۱۲ظهر انجام شود با حدود ۱۰ساعت تاخیر انجام شد.
 
پاسلار در خصوص علت تاخیر این پرواز گفت: تاخیر این پرواز در ورود بوده و در خصوص علت آن مسئولین شرکت اتا میتوانند اظهار نظر کنند اما در حوزه فرودگاه بین المللی بندرعباس در خصوص پذیرش پرواز هیچ گونه مشکلی وجود نداشته است و در حوزه وظایف فرودگاهی با هماهنگی به عمل آمده با رئیس ایستگاه اتا در بندرعباس از طریق پیامک و اطلاعات پرواز فرودگاه اطلاع رسانی لازم انجام شد.
 
شمسایی یکی از مسافران این پرواز گفت: پرواز شرکت هواپیمایی آتا که مقرر بود ساعت ۸٫۱۰صبح روز گذشته انجام شود بدون هیچگونه توضیحی ساعت ۱۹٫۴۵دقیقه انجام شد. کاروان ما از ساعت ۳٫۵بامداد از هتل خارج شد و ساعت ۴ بامداد درفرودگاه نجف حاضر شدند که پس از انجام تشریفات اعلام کردند پرواز به دلیل نقض فنی با تاخیر دوساعته همراه است اما پس از آن با وجود سردی هوا و سرگردانی و نهایتا اسکان مسافران در نمازخانه، کسی پاسخگوی مسافران نشد تا اینکه سرانجام در ساعت ۱۹٫۴۵ دقیقه شب گذشته پرواز انجام شد.
 
وی ادامه داد: ۱۴۰مسافر شرکت هواپیمایی آتا که شامل سه کاروان بودند پس از رسیدن به فرودگاه بندرعباس در هواپیما به نشانه اعتراض از هواپیما پیاده نشدند تا مسوولان شرکت مربوطه حاضر شوند و دلیل این تاخیر را توضیح دهند.
 
به گفته وی، سرانجام نماینده شرکت آتا در هواپیما حاضر شد و با بیان اینکه امکان تماس و ارتباط با نماینده خود در نجف را نداشته است اظهار کرد: به همین دلیل موفق نشده است با فرودگاه نجف و مسافران هماهنگ باشد و آنان را از این تاخیر مطلع کند.
 
این مسافر پرواز یادشده همچنین گفت: این پروازحتی در زمان رفت نیز ۱۴نفر از مسافران را که همه اقدامات لازم را برای خروج از کشور انجام داده بودند جا گذاشت و نشان داد چندان مسوولیت پذیر نیست و حقوق مسافران را رعایت نمی کند.
+89
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  نجف برین که چه خاکی بسرتون بریزید ؟!
  21
  159
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان

  Vejdan bidar - امستردام ، هلند.دوست عزیز میرن خاک خاک برسری چلبسری بریزن رو سرشون .فکر کردی واسه چر میرند.
  5
  61
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  منتظرم تا انیمیشن این تاخیر هم در آد تا کامنت بدم!
  6
  31
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Unkn0wn - اصفهان، ایران

  یه سر میرفتین انتالیا ثوابش بیشتر هم بود
  3
  30
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان
  اگر مردم ما یاد بگیرن که همانطور که باهاشون برخورد میکنند رفتار کنند این مسولین بى لیاقت هم یاد میگیرن که باید پاشن هم بکشن در اخر شرم بر این تازى پرست ها امیدوارم هر کى میره دیگه بر نگرده بره همون اغوش یک مشت متجاوز وحشى
  0
  13
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  کسانی که بنجف میروند از نظر عقلی حق وحقوقی ندارند.اگر زیادی اعتراض کنند قاری قران را برایشان بفرستید تا از بالا و پائین بانها قران بیاموزند.والسلام
  1
  18
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.