نقش ایرانیان در تاکسیرانی لس آنجلس - ویدیو

کیا تهرانی، که مدیریت بزرگ ترین شرکت تاکسیرانی در کلان شهر لس آنجلس را بر عهده دارد، بیش از ۳۰ سال پیش با همسر و دو فرزندش به آمریکا مهاجرت کرد.
 
مدیر عامل شرکت تاکسیرانی زرد در گفتگو با امروز نما ، گفت که چگونه به این جا رسیده است ، شرح می دهد که آیا تاکسیرانی او را به سمت خود کشاند ، یا او به سمت تاکسیرانی رفت ...
 
مدیر عامل بزرگترین شرکت تاکسیرانی، در دومین شهر پر جمعیت ایالات متحده آمریکا ، شما را به سال های اولیه مهاجرت ایرانیان می برد، و از حضور افسران ارتش شاهنشاهی ایران در صنعت تاکسیرانی لس آنجلس می گوید ... از «افسران تاکسیران»...
 
آقای تهرانی هم دلایل مهاجر پذیر بودن صنعت تاکسیرانی را شرح می دهد ، هم از نقش بزرگ ایرانیان در مدیریت تاکسیرانی لس آنجلس سخن می گوید .
 
مدیر عامل شرکت تاکسیرانی زرد LA YELLOW CAB به پرسش امروز نما در مورد این که « چرا به عنوان بزرگ ترین شرکت تاکسیرانی در دومین شهر پر جمعیت آمریکا ، تاکسیران ها را به اعتصاب عمومی برای مقابله با پدیده اوبر UBER سوق نداده اید ؟ » پاسخ داد.
 
کیا تهرانی تاکید دارد، تاکسیرانی تعطیل بردار نیست و در صورت نیاز، تاکسیرانی آمادگی تغییرات از جمله تاکسی بدون راننده را نیز دارد .
+53
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟