نقش ایرانیان در تاکسیرانی لس آنجلس - ویدیو

کیا تهرانی، که مدیریت بزرگ ترین شرکت تاکسیرانی در کلان شهر لس آنجلس را بر عهده دارد، بیش از ۳۰ سال پیش با همسر و دو فرزندش به آمریکا مهاجرت کرد.
 
مدیر عامل شرکت تاکسیرانی زرد در گفتگو با امروز نما ، گفت که چگونه به این جا رسیده است ، شرح می دهد که آیا تاکسیرانی او را به سمت خود کشاند ، یا او به سمت تاکسیرانی رفت ...
 
مدیر عامل بزرگترین شرکت تاکسیرانی، در دومین شهر پر جمعیت ایالات متحده آمریکا ، شما را به سال های اولیه مهاجرت ایرانیان می برد، و از حضور افسران ارتش شاهنشاهی ایران در صنعت تاکسیرانی لس آنجلس می گوید ... از «افسران تاکسیران»...
 
آقای تهرانی هم دلایل مهاجر پذیر بودن صنعت تاکسیرانی را شرح می دهد ، هم از نقش بزرگ ایرانیان در مدیریت تاکسیرانی لس آنجلس سخن می گوید .
 
مدیر عامل شرکت تاکسیرانی زرد LA YELLOW CAB به پرسش امروز نما در مورد این که « چرا به عنوان بزرگ ترین شرکت تاکسیرانی در دومین شهر پر جمعیت آمریکا ، تاکسیران ها را به اعتصاب عمومی برای مقابله با پدیده اوبر UBER سوق نداده اید ؟ » پاسخ داد.
 
کیا تهرانی تاکید دارد، تاکسیرانی تعطیل بردار نیست و در صورت نیاز، تاکسیرانی آمادگی تغییرات از جمله تاکسی بدون راننده را نیز دارد .
+53
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.