سردار ایرانی در صدر فهرست خروجی‌های روستوف از دید سایت روسی

یک سایت روسی در گزارشی اسامی ۵ بازیکن کلیدی روستوف را که شاید در فصل نقل و انتقال‌های زمستانی اروپا این تیم را ترک کنند منتشر کرد که سردار آزمون در صدر این فهرست قرار دارد.
 
به گزراش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چند روز دیگر پنجره نقل و انتقالات زمستانی باشگاههای اروپایی باز می شود و باشگاه روستوف روسیه حداقل 5 بازیکن کلیدی اش را از دست خواهد داد. بازیکن هایی که در ابتدای فصل توسط بایرام بردیف مربی ابتدای فصل این باشگاه در خریدهای این باشگاه بودند. بردیف در فوتبال روسیه به مافیای فوتبال این کشور معروف است. از طرفی همه بازیکن هایی که بردیف به باشگاه های مختلف می برد اعتماد زیادی به او دارند و به همین دلیل در قراردادهایشان بندی وجود دارد که به راحتی می توانند قرارداد خود را فسخ کنند. این همان بندی است که طبق آن سردار آزمون از باشگاه کازان روسیه جدا شد و به روستوف پیوست. بردیف اما چند هفته پس از آغاز فصل به خاطر اختلافاتی که با باشگاه پیدا کرد از روستوف جدا شد و حالا همه بازیکن هایی که با او به این تیم رفته اند به گزینه خروج از این تیم در فصل نقل و انتقالات زمستانی هستند.
 
سایت روسی در آغاز این گزارش نوشته است: 5 بازیکن برتر تیم روستوف که در بازی پایانی لیگ قهرمانان اروپا برابر پی اس وی آیندهوون هلند نمایش فوق العاده ای داشتند شاید زمستان سال جاری راهی تیم های مطرح اروپایی شوند. ملی پوش ایرانی تیم روستوف جدی ترین گزینه سایت روسی برای پیوستن به یک تیم بزرگ اروپایی است.
غیر از آزمون کریستین نوبوآ، دیمیتری پولوز، سوسلان یالان و میخا موولیا بازیکنانی هستند که از تیم های مختلف اروپایی پیشنهاد دارند و احتمال جدایی شان از این باشگاه روسی زیاد است.
+20
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.