دادستان کل: فضای مجازی جای حمله به مقدسات شده است.

+42
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  negeen - کلن، آلمان
  کدوم مقدسات.خدای موهوم یا محمد... یا علی ادم کش . یا حسن ... . یا حسین ...که باعث این همه دردسر شده یا اون فراری که ته چاه. !!!!!!. هیچ مرده ای مقدس نیست این انسان زنده است که مقدس است که شما جنایتکاران گروه گروه اعدام میکنید . حالا ناراحت مقدسا ت خود هستید دست از سر مردم بردارید ما هم قول میدیم دیگه اسم اون مقدسات موهوم شما را بزبان نیاوریم . مرد و مردانه !
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  shila shiwa - وین، اتریش

  / دیگه وقت تمام شدن حکومت شما جنایتکارها رسیده رو ندید/ کارتون تمومه قاتلهای خونخوار/ اینترنت به سرنگونی شماها خیلی کمک میکنه/ در ضمن فضای مجازی جای توهین به شماها هم هست / روت نشد بگی
  5
  47
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  دست گل کسانی که حمله میکنند درد نکنه .
  6
  46
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  به گفته خودت یعنی‌ ۴۰ میلیون مردم ایران را دشمن میدانی چونکه گوشی موبأیل دارند، شما ها از چی‌ چی‌ میترسید ،مردم را میخاهید به زور به بهشت ببرید یا از ترس فرو پاشی‌ رژیم اسلامی دزد آدمکش میترسید ؟
  0
  20
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  مشکل این است که شما فرقِ بینِ سوال و حمل را نمیدانید و یا اینکه چون خود را " معصوم " می‌دانید ، پس سوال برایِ شما در منزله حمله است . مثلا وقتی‌ نماینده‌ای از کسی‌ سوال می‌کند که پول‌ها کجاست ؟ ایشان چون معصوم است !! حسابی‌ از این سوال جا خرده و می‌گوید به من حمله شده است . :)
  0
  18
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  آقای محترم به نظر شما اشکال از کجاست ؟ این نتیجه عملکرد شماست، شما ماموریت داشتید که مردم را دین گریز کنید که کردید، کارنامه نزدیک به چهل سال شما چیست؟ دوختن دهان ها ، بریدن زبانها، قتل ، غارت ، چپاول، دروغ، نیرنگ ، تجاوز، ....شما دینداران واقعی را از گردونه خارج کردید و خودتان با القاب جعلی تیشه بر ریشه اعتقادات مردم زدید.
  2
  16
  ‌چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  به بهانه اهانت به مقدسات در فضای مجازی حتما" میخواهند مردم را به نوعی دیگر سرکوب و اعدام و زندان کنند. اخوندها دیگر کور خواندن نمی توانن به بهانه های جلوی مردم و جوانان را بگیرند. مگر انکه اینتیرنت را در کشور ممنوع کنند .
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Unkn0wn - اصفهان، ایران
  سلام مارو به مادر مقدسات برسون ;)
  0
  8
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا
  شما آخوندهای مفت خور وبه درد نخور بزرگترین دشمن ایران وایرانی وحتی مذهبتون هستید وگرنه راضی نمیشدید حتی یک هزارم بلاهایی که سر مردم وایران آوردید رو انجام بدهید . بنابراین توصیه میکنم رفتار وگفتار وپندار زشت خودتون رو فیلتر کنید که تمامااا ضد انسانیت وضد خداست . هرچند که اونقدر به همه چیز گند زدید که دیگر برای جبران کردن خیلی دیره . بنابراین فقط منتظر عواقب کارهاتون باشید چون نوبتی هم که باشه نوبت خودتونه که تقاص کارهاتون رو پس بدهید .
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  هیچ چیز و هیچ کسی مقدس نیست . هر چیز و کس مقدسی نمایندگی می کند دروغ های بزرگی را که در پس آن پنهان شده است . خوشبختانه پرده ها در حال فتادن هست و اینها می دانند تمام مقدساتشان روی لجن زار بی اطلاعی مردم بنا شده است . مردم چه کنند که مقدسات شما در دنیای تاریخ و دنیای واقعی آن چیزی نیستند که شما ها روی ممبر ها و کتاب هایتان تعریف می کنید . قصه اینترنت و فضای مجازی شده اون پسرکی که داد زده بود پادشاه لخت هست . مردم پادشاه لخت هست . لخت
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  مقدسات ، مقدس ، تقدس اینها همه کلماتی است که دینداران برای جلوگیری از انتقاد از دین ومذهب درست کردن که کسی از اینها انتقاد نکند واگر حرفی زد بگویند که آقا به تقدسات مردم توهین نکنید اتفاقن باید به تقدسات توهین کرد تا این دیوار اهنین شکسته شود واین مذهبیان کسی را به خاطر توهین به دین با مرگ نترسانند
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.