بخشی از فیلم "ابد و یک روز" با بازی دیدنی محمد نوید زاده

+91
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  آسمان غمگین - تهران، ایران

  هفته پیش این فیلمو دیدم , با تمام وجود این خانوادرو حس کردم , چه بغضی منو گرفته بود , اون جایی که محسنو دارن میبرن کمپ و محسن تقلا میکنه از دستشون فرار کنه اما نمیتونه و در اوج درماندگی سمیه رو صدا میزنه و سمیه با چشای گریان فقط از دستش بر میاد بگه جانم , اون صحنه خیلی منو اذیت کرد , تو دورانی که به جز یکی دو تا کارگردان خوب باقی فیلمها و کارگردانهای ایران به معنای واقعی آب گوشتی و مزخرف هستن , به خصوس مافیایی و باند بازی , کارگردان جوان این فیلم نوید یه اصغر فرهادی دیگه برای سینمای ایران رو داد .
  6
  80
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پروردگار - تهران، ایران

  منصفانه بخوام قضاوت کنم باید بگم حس نگرفته فقط صورتشو فرم داده و لحنشو تغییر داده و بازی زیر پوستی محسوب نمی شه و کاملن نقش سطحی است . بازی شاهکاری نیست متاسفم اگر این شاهکار بازیگری حال حاضر ایران محسوب می شه
  41
  0
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پروردگار - تهران، ایران
  البته من فیلم رو ندیدم و قضاوت من فقط درباره همین سکانس است. شاید در کل فیلم ایشان بازی در خشانی داشته باشه
  15
  4
  ‌پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  عجب فیلمی بود !بسیار زیبا حداقل میتونم بگم برا هشتاد نود درصدمون همه چیز این فیلم ملموسِ ملموس بود. :(
  1
  12
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  واقعا متاسفم.باز یهای نوید محمد زاده و ایزدیار واقعا قابل تقدیر بود.در غیر اینصورت متن و وموضوع سفله پرور و گشادپرست و غریبه ستیز و نژادپرستانه فیلم کریه وحال بهم زن بود. معتاد وساقی به عنوان قربانی و قابل ترحم به خورد تماشاگر داده میشه و در کل فیلم ازدواج با فرد ظاهرا متمول افغان معادل برده شدن وبه مسلخ برده شدن نمایش داده میشه و صحنه خواستگاری با لباس سیاه ورفتار خشک وغیر دوستانه افغانها و عدم حرف زدن با عروس سفید پوش وزیبا در ماشین همراه میشه .هر چند در جایی از فیلم گفته میشه ایرانی و افغانی بودن مهم نیست،با این همه متن تن پرور پرستانه و نمایش بی فرهنگی در این پایانی نداره.جالب اینجاست در جائی از فیلم برای نمایش خوب ومهربان بودن کاراکتر خردسال تیز هوش فیلم فرهنگ تقلب کردن ترویج و تبلیغ میشه.زکی!
  9
  0
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. شما زاویه دید را کمی واقع گریانه کن می بینی که این شرایط حاکم برایران است اتفاقا کارگردان خیلی قوی و واقعی کار کرده بااینکه اولین فیلمش بوده محشره.
  2
  5
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  زمانی هم در وین و دوسلدورف جو حاکم ظالم پرور و غریبه ستیز و غریب کش بود.با وجود جو حاکم نازی میشد برشت و شیندلر شد وبزرگانه اندیشید.اگر قرار باشه ما هم با جو چون حاکمه همراه بشیم و با جریان آب بریم چه فرقی با گوسفند یا اونی که مفتخرانه همسایه یهودی وکولیش رو به گشتاپو گزارش میداد داریم.
  3
  0
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  همه جای دنیا موادفروش مردوده.ضد خارجی وغریبه ستیز کریهه.تقلب کلاه برداریه.معتاد باید ترک کنه.تن پروری کار زشتیه.خودفروشی بده.این قانون جهانیه.فیلمی که از اول تا آخرش بخواد این کثافتکاری ها رو غسل تعمید بده از دید من مردوده.با این حال به خاطر بازی محمدزاده وایزدیار و بازیگر نقش مادر ارزش دیدن داشت.
  2
  0
  شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.