جمع‌آوری امضا برای ندیدن ملانیا ترامپ!

بانوی اول بعدی آمریکا قصد دارد در برج ترامپ بماند ولی دیگر ساکنین شهر نیویورک چندان با این اتفاق موافق نیستند. تاکنون نزدیک به 100 هزار نیویورکی برای ندیدن ملانیا ترامپ امضا جمع کرده‌اند!
 
به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت، تقریبا یکصد هزار نفر از اهالی نیویورک خواستار ترک ملانیا ترامپ از این شهر هستند. این اتفاق پس از آن رخ داد که ملانیا ترامپ، بانوی اول بعدی ایالات متحده، گفت قصد دارد تا پایان سال تحصیلی پسرش در همان برج ترامپ در نیویورک باقی  ماند.
 
به طور معمول خانواده رئیس جمهور جدید بی‌درنگ به کاخ سفید در واشنگتن دی. سی. نقل مکان می‌کنند، اما این بار خانم ترامپ می‌خواهد سنت شکنی کند و دست کم برای مدتی کوتاه در نیویورک باقی بماند. این در حالی است که اقدام خانم ترامپ به خاطر مسائل امنیتی روزانه حدود یک میلیون دلار خرج بر دست مالیات دهندگان نیویورکی خواهد گذاشت.
 
در این دادخواست از فرماندار نیویورک، اندرو کومو، و همچنین شهردار این شهر، بیل دِبلاسیو، خواسته شده تا پس از انتقال دونالد ترامپ به کاخ سفید از پرداخت مخارج مربوط به محافظت از همسر ترامپ سر باز زنند. در حال حاضر، خانواده ترامپ در پنت هاوس مجلل برج ترامپ در خیابان پنجم منهتن نیویورک زندگی می‌کنند.
 امضاکنندگان این دادخواست نوشته‌اند: «مالیات دهندگان نیویورکی تمایلی به پرداخت روزانه بیش از یک میلیون دلار برای اقامت ملانیا ترامپ در نیویورک ندارند. اگر آن‌ها [دونالد و همسرش] چنین تصمیمی را اتخاذ کرده‌اند، بنابراین باید خودشان هزینه آن را پرداخت کنند. مالیات‌های ما می‌تواند صرف هزینه‌های ساخت جاده، مدرسه، شبکه ترانزیت، بهداشت، ایجاد شغل‌های جدید و دیگر مخارج شهر شود. مالیات‌ها باید خرج تمام ساکنین شهر و نه یک نفر شود.»
 
منبع نزدیک به تیم انتقال قدرت ترامپ در گفتگو با نیویورک پست گفت: «ملانیا به بارون، 10 ساله، بسیار نزدیک است و در دوران کمپین انتخاباتی، فاصله آن‌ها کمتر نیز شده است. کمپین انتخاباتی ترامپ برای بارون بسیار اذیت کننده بود و ملانیا امیدوار است تا تنش‌ها را برای او به حداقل برساند.»
 
اقامت در برج ترامپ کمی مشکل ساز خواهد بود زیرا افراد زیادی در این برج 58 طبقه رفت و آمد دارند. از طرف دیگر، دونالد ترامپ مکررا به نیویورک بازخواهد گشت که این امر نیز به نوبه خود موجب افزاش هزینه‌ها خواهد شد.
+119
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  وقتی که ملانیا رو میبینیم؛ نمیدونم چه سریه که دور و وریاش دیگه دیده نمیشن. انگاری فقط خودشه که قابل رؤیته.
  53
  31
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  خوشبحالشون باز جای اعتراض دارند ما که مجتبی خواجه بی تاج باپول یک میلیونی پوندی رفت لندن پابوس رهبرشون وفرزندش را هم کاشت با هیتی که برای چندوقت بهترین هتل رابرای اقامت باپول ملت گرفتن وخواجه بی تاج شد بابا
  24
  103
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  wasp763 - استکهلم، سوئد

  باز دم مردمشون گرم از حق خودشون دفاع میکنند ، هزینه بیخودی هم نمیدن....
  9
  87
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا
  ترامپ بیشرف مثل احمدی نژاده میخواد حقوق نگیره و روزی یک میلیون خرج زن .....کنن بعدش خرج اجاره خونش رو هم از دولت بگیره
  9
  16
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. بدلیل اینکه تو یک نمونه واقعی یک مسلمان کامل هستی آغای .... روزی چندبار خودتو ......میکنی با این افکار ....؟؟؟
  8
  23
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان
  مشکل ماندن ملانیا ترامپ باعث افزایش قیمت دلار سر ایران شده ،ببینم نظر مجلس شورای اخوندی در این مورد چی است؟اقای ظریف و علم لهدای میگن خلاف برجام است،نماینده ولی فقیه در سپاه در گفته در صورت سحت ما مقابله به مثل میکنیم،چرا که ماندن خانم ترامپ در نیورک انهم تنها میتونه وضعیت پیچیده خلیج فارس را پیچیده تر کند!
  1
  10
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  وزیر اطلاعات در یک کنفرانس خبری گفت: اسم بارون برای پسر ملانیا ترامپ ایرانی است(همان باران خودمان به لحجه محلی)و این ظن وجود دارد که خانم ملانیا ترامپ نه اهل اسلاوانی بلکه استهبنات است و اسم اصلیش هم ملکه و نه ملانیا است،سزمانهای جاسوسی امریکا به زیرکی خاصی خواستند این مطلب را مخفی کنند ولی نتوانستند ان را ازچشمان تیز بین سربازان گمنام امام زمان مخفی کنند!
  0
  1
  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.