عودت پناهجویان افغان؛ عزم جدی دولت آلمان.

+161
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش

  میگویند یک دیوانه سنگی را در چاه میاندازد هزار تا عاقل نمیتوانند در آورند. حالا این زنیکه مرکل یک گندی به اروپا زد که ده نسل آینده هم نمیتواند آنرا درست کند
  34
  112
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  من از دوستان معذرت میخوام،شاید بعضی ها بگن خودخواهی هستش که اینو مینویسم. تقریبا همه افغانی ها اینجا کارشون دزدی و دروغ و تجاوزه. همون بهتر که برشون گردونند. همین امروز یک هفده ساله افغانی رو گرفتن که به یک نوزده ساله تجاوز کرده و کشتتش.
  59
  209
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  و در گام سوم هم همه ی عرب ها رو باید بریزن بیرون، عرب ها حتی از ترک ها هم برای جامعه ی آلمان ناهمگون تر و بدتر هستند!
  29
  107
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  nejaat2006 - منچستر، انگلستان

  دوستان گرامی، اندکی منصفانه قضاوت کنید و نه از روی نفرت و دشمنی با یک ملیت و یا یک تعداد خاصی
  133
  46
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان

  [::دژمن الله - روسیه، روسیه::]. شما را که در ایران بحساب برادران پیشرفته تر از شما ، شما را راه نمی دهند و حالا دسته دسته می اندازند بیرون ، لااقل شکر کن که در ترکیه به افغان ها برادر مسلمان می گویند و هوایتان را دارند !
  150
  19
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان

  اتحاد ترک ها اگر در آلمان نبود قبل از افغان ها می اندختند بیرون، در جریان آتش زدن خانواده ترک توسط نازی آلمانی را باید بخاطر بسپاری که بیش از سه میلیون ترک در آلمان مغازه های میوه و قصابی و بقالی و غیره را بستند و گفتند هفته دیگه هم ما ترک ها تمام حساب بانکی خود را خالی خواهیم کرد که تحریم جالبی بود و تاثیر هم کرد ،
  151
  21
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ایتالیا ایتالیا - میلان، ایتالیا

  بدون شوخی‌ با توجه به نظریات زیباتون . فردا طی‌ تماسی که با مسئولین بلند پایه آلمان خواهم داشت . بهشون ابلاغ می‌کنم بطور کل همرو بریزن بیرون بعد فقط ما ایرونیهارو نگاه دارن . چطوره ؟ خوبه؟ راضی‌ میشید ؟ میگم خود آلمانی‌ها هم بیرون کنن . کلا آلمان واسه ماست . واسه ماس . آره داداش . چطوره ؟ زنگ بزنم ؟ مرکل بمونه یا اونم بگم بندازن بیرون ؟
  153
  50
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش

  [::uk.ali - لیورپول، انگلستان::] خوب مچت را گرفتم عثمانی.خودت به جایگاه اقوامت اشاره کردی .قصاب و دونر فروش چه حقی در آلمان دارد.تو کارگر ساختمانی هستی در لیورپول آجر میندازی و ساختمانی ساخته میشود حقوقت را گرفتی .حالا دیگر چی از این ساختمان میخواهی ؟....!!! تو ایران هم همین است .شما عثمانی ها .... در آذربایجان برزمین گذاشتید همانطور که در آلمان برای عملگی آمدید و ساکن شدید. حالا میخواهید دین وحشی و فرهنگ .... را همه جا گسترش دهید.کور خوانده آید. آذری خیلی غیرتش بیش از این است که مسخره دست شما تیله مغولها شود .
  19
  102
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  UK. Aliباز که تو رفتی توی توهم جد بزرگوار. ..تابان. حداقل 20 دکومنت در تلویزیون های جهان پخش شده. از گند زدن ترک ها به آلمان
  7
  101
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  غریبه_021 - تهران، ایران

  این مرکل خانم و هرکس دیگه ای با جایگاه ایشون دنبال عاطفه و محبت و انسان دوستی نیست چه سودی از قضیه میبرد که درهای کشورش رو بازکرد رو مهاجرها مطمعنا دلیل تغییر موضع این خانم تغییر وعده ها ی پشت پرده است فقط اینکه این وسط یه گند اساسی به المان و اروپا زد نه به خاطر پذیرش مهاجر بلکه به خاطر پذیرش تروریستهای بیشمار بین پناهجویان وهمچنین مشکلاتی که پذیرش یکباره تعداد زیادی مهاجر(با ارزشها و فرهنگی کاملا متفاوت و حتی متضاد) برای کشور میزبان داره که در نوع کم تعداد و تدریجی رخ نمیده
  6
  35
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  اینها همه از برکات اسلام عزیزه ، این افغانهای بیچاره با اینکه میبینن این ایدئولوژی شیطانی چه بروز خودشون و فرهنگ و اصالتشون اورده اما دست از این جهالت نمیکشن و هر جا هم که میرن این دین رو در چمدان دارن . برای همین در هیچ جامعه ای جذب نمیشن و از اعراب بدتر شدن. پاکستان با صادر کردن اسلام به افغانستان همسایه خودش رو بنابودی کشوند و مردم افغان هم نمیخوان اینو درک کنن. بهترین راه نابودی یک ملت حمله به فرهنگ و تاریخ اون ملته. کاری که پاکستان در افغانستان در اون موفق شد اما اخوندها در ایران نتونستن ! چرا ؟ چون ما شاهنامه و هزاران هزار ایرانی دست از جان شسته داریم که در مقابل این ایین ایستادن و سلاحشون تاریخ و فرهنگ غنی ایرانه.
  6
  79
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  [::uk.ali - لیورپول، انگلستان::] تو. فکر کردی که ترک ها یا عربا یا افغانیا یا ایرانیا یا کلا ما خارجی ها در آلمان نباشیم یا مغازه هامون و دکونامون رو تعطیل کنیم به نشانه ی اعتراض یا اعتصاب ، اقتصاد آلمان فلج یا نابود میشه ؟ خخخخخخ واقعا خیلی تعطیلی اگه اینجوری فکر میکنی ؟ احتمالا تازه اومدی اروپا یا شاید هم تازه با اینترنت و گوشی و موبایل و کامپیوتر و کلا با دنیای مجازی آشنا شدی و اومدی توی این سایت یه تزی همینجوری ول بدی و ابراز وجود کنی ؟!! .
  6
  75
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  خبر بسیار خوبی بود امیدوارم همه این موجودات انسان نما و نمک نشناس رو از اروپا بیرون کنن که فقط بلدن رنگ عوض کنن اما در باطن 99 درصد طالبانی هم فکر میکنن و هم عمل میکنن .
  9
  134
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی. اون زمانی که برای "پز انسان دوستی" در رو باز کردن باید به فکر این روز می افتادن.شاید بیشتر این بدبختهایی که اخراج میشن اگه می دونستن این میشه سرانجام کار اصلا نمیومدن. در هر حال حتما سود فروش اسلحه به این بدبختی ها برای اروپا میارزیده.
  112
  19
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  هر بلای بر سر این افاغنه بیاد باز هم کمه.
  15
  110
  یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Persian-turk - استکهلم، سوئد

  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. [::mina minavand - هانور، آلمان::]. مهمون مهمون و نمیتونه ببینه صاحبخونه هر دو را ! بخدا جکی هستید شما و امثال شما عزیزان .
  70
  2
  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.