هاشمی رفسنجانی: برخی از دشمنان شخص آیت الله خامنه ای به مراکز حساس نفوذ کرده اند

آیت الله علی خامنه‌ای و اکبر هاشمی رفسنجانی اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هشدار داده است که "برخی از دشمنان شخص آیت الله خامنه‌ای" به "مراکز حساس نفوذ" کرده‌اند.
 
آقای هاشمی رفسنجانی گفته است این افراد "با دوست‌نمایی به خیلی از مراکز حساس نفوذ کرده‌اند که از بیان ایران ستیزی ابایی ندارند".
 
او اشاره ای به این افراد نکرده اما در سخنرانی‌های پیشین خود گفته بود که مخالفان سیاسی دولت حسن روحانی با "سنگ اندازی‌ها، مانع تراشی‌ها و موضع گیری‌های مغرضانه حاضرند برای تضعیف و ضربه زدن به دولت، همه افتخارات و دستاوردهای نظام" از جمله توافق هسته‌ای برجام را "زیر سئوال ببرند".
 
آقای هاشمی امروز در دیدار با جمعی از اعضای هیأت مؤسس حزب جدید‌التأسیس مجمع ایثارگران، اشاراتی به شباهت‌ها و تفاوت‌های شرایط امروز ایران با دوره جنگ ۸ ساله با عراق و رهبری آیت الله روح الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی کرده است.
 
خبرگزاری ایرنا گزارش داده است که او وضعیت ایران در زمان درگذشت آیت الله خمینی را یادآوری کرده و درباره آیت الله خامنه‌ای گفته "بارها گفته‌ام که هنوز بهترین انتخاب خبرگان بود".
 
آقای هاشمی رفسنجانی گفته است "دعا کنیم که این روند ادامه داشته باشد، چون برخی از دشمنان اندیشه‌های امام و شخص آیت‌الله خامنه‌ای، با دوست‌نمایی به خیلی از مراکز حساس نفوذ کرده‌اند که از بیان ایران ستیزی ابایی ندارند."
 
ایران ستیزی به رفتاری اطلاق می شود که به سوء ظن یا به شکل گیری دیدگاه منفی درباره این کشور منجر می شود.
 
او در دیدار امروز خود به حاضران گفته است هدف اقدامات سیاسی باید "حفظ تمامیت ارضی ایران و حفاظت از ارزش‌های متعالی" آیت الله خمینی "با تکیه بر آرای مردمی" باشد.
+31
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  گشتاسپ - شیراز، ایران

  لعنت بر پدر توی کوسه ازبک تبار و سید علی الدنگ مفنگی تازی تبار هردو.حـ... هم از توبره میخوره هم آخور.هم دوست اصلاح طلب هاست و هم دلواپس آغا سید علیگدا.حروم لقمه ی دودوزه باز
  5
  48
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  negeen - کلن، آلمان

  ای کاش که بر گردن این هردو طبر بود ..!!!
  5
  33
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  yahya3212000 - برگن، نروژ

  حالا مردم ببینند کلمه نفوذ رو کدوم بیشرفی تو دهان علی‌ گدا انداخته!
  3
  34
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  دیدی نباید به هاشمی رفسنجانی باور داشت که مخالف شیوه رهبری خامنه ای باشد. ان گفته خامنه ای که در زمان ریس جمهوری احمدی نژاد زد که گفت نظر احمدی نژاد به نظر من نزدیک تر است تا نظر رفسنجانی برای این بوده تا کسانیکه خامنه ای را قبول ندارن از طریق رفسنجانی شناسای شوند.در اصل تا به حال باید گفت رفسنجانی برای شناختن خودیهای مخالف خامنه ای نقش یک مخالف خامنه ای را بازی کرده است. حتی انکه در شورای نگهبان صلاحیت رفسنجانی برای پست ریس جمهوری رد شد فقط برای این بوده که مخالفان داخل حکومتی بیشتر از رفسنجانی نزدیک شوند تا همه را شناسای کنند که جلوی از هم پاشیدن حکومت اسلامی را بگیرند.
  3
  13
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  انطور که پیداست اکبر هاشمی رفسنجانی مامور مخفی خامنه ای است برای شناسای مخالفان رهبر نظام !
  2
  16
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.