نحوه واکنش مردم ایران، آمریکا، کره شمالی و انگلستان وقتی با رهبران سیاسی خود مواجه می شوند

+191
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  چاپید شاه! - لوزان، سوییس

  اگه یک کدومشون شاه بودند فرق میکرد موزوع اما در مجمو مقایسه چرتی بود
  157
  73
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  دلیلش اینه که در کشورهای دموکراتیک مسوولین خودشونو جزئی از مردم می دونن اما در کشورهای دیکتاتوری امثال خامنه ای ( شاه اسماعیل) خودشو بالاتر از همه می دونه و کسیرو هم در این حد نمی بینن که پاسخگو باشن. در کشورهای دیکتاتوری مردم فقط زنده هستن اما معنی زندگی رو نمی فهمن در نتیجه برای زنده موندن دنبال دیکتاتور یا کسی که برای زنده موندنشون تصمیم گیر باشه راه می یوفتن.
  70
  164
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان

  دلیل چیزی نیست جز حماقت، بت سازی و بت پرستی و شکاف عمیقی که همواره بین مردم و مسیولین عمدتاً ناکارامد درجه یک نظام وجود دارد و از این شکاف و عدم شناخت صحیح با انگیزهء خدایگان سازی و عظمت خیالی این افراد استفاده می شودو برده کشی و سوء استفاده از ملت به این وسیله صواب و فریضه تلقی می گردد.
  30
  143
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  جواب سوال این هستش که درکشورهایی مثل امریکا وانگلیس قبل ازرفتن یک رئیس جمهوریا رهبر یه کمیته استقبال تشکیل نمیشه که چند هزارنفرادم جیره خور رو بفرستند که با تظاهرازخوشحالی توسرخودشون بزنند .
  30
  146
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  مردم کره شمالی انگار همشون ارتشی هستند هر جا که این گامبو میره فقط ارتشیها مثل میمون میپرن تورو ورش تو ایران هم که همه دنباس ساندیس گرفتن هستند یک مشت هم ذوب شده در ولایت
  30
  140
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  چراغهایی که بالا پایین علی وافوری برای نورانی شدنش روشن مکنند رو نشون ندادن :)) بویژه نیمسوزه تهشو، همین نیمسوز به ترموستاتش فشار آورد که ....چرخدنده مجبور شد بره ....تا خوب شه.
  10
  56
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک

  و اینجا بد که مهتابی و نورافکنای نصب شده بالای سرش لو رفت!
  18
  72
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دل شیر - تهران، ایران

  شاید ریشه این تفاوت را باید در میانگین سطح سواد در جوامع دانست. امری طبیعی است که مردمان بی سواد یا کم سواد، همواره دنباله رو بوده و آرزو دارند قهرمانی برای زندگیشان تعریف شود. ضمن آنکه اینگونه آدم ها بیشتر تحت تاثیر احساسات هستند تا عقل و لذا براحتی می شود آن ها را فریب داد. همانطور که سالها پیش، برای روستاییان ساده دل، برخورد با یک شهری بسیار حائز اهمیت بود و آن را مایه افتخار خود می دانستند. در کشورهای توسعه یافته هم، اول مردمانشان از لحاظ شعور توسعه یافته اند، آنقدر که می فهمند، آن کسی را که خودشان بالا برده اند، وظیفه دارد خادمشان باشد و نه سرورشان.
  10
  86
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  waahed - منامه، بحرین

  بله ، انتخاب ویدئو با شماست ولی پذیرفتنش که با شما نیست ! وقتی مسئولی ایرانی وسط مردم میبینید راحت تکه میندازید که دور و برش همه بادیگاردن ، نه انگار . دور و بر این آقایون بادیگاردی وجود داشت ! می میرم واسه منفی های شما 😋
  25
  2
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dogisgod - مونرال، کانادا

  تفاوتش اینه: اونهایی که توسط مردم انتخاب شدن خودشونو نمیگیرن، اما رهبر هایی که توسط خدا! برگزیده شده اند و از ننشون، یا علی گویان افتادن بیرون، خودشونو میگیرن! (وقتی رهبر قبلی کره شمالی مرده بود، تلویزیون دولتی کره شمالی دسته ای پرنده رو نشون میداد و میگفت حتی پرنده ها هم عزا دار هستند! که جنبه الوهیتی به رهبر فقید بده! خودشون رو هم بیخدا معرفی میکنن!) خلاصه بشر باحاله!
  6
  30
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران
  سلام. بر خود لازم دیدم چند نکته را درباره موجودی بنام باور عمیق بگم . این موجوددر توهم دین باوری بسر میبره . خودشو قرآن ناطق میدونه در حالی که بزرگترین مراجع همانند علامه قاضی جرائت بیان همچین ادعایی رو نداشتند . خودشو شیعه میدونه در حالی که هیچ کدام از نشانه های یک شیعه رو نداره از حلم و بردباری و ستار عیوب گرفته تا شفقت . خودش عالم دین میدونه و از تاریخ تحریف شده تشابه سازی میکنه . همین موجودات به حضرت علی تهمت کفر زدند . همین ها صرفا با تکیه بر عقل محدود خود خدا را کوچک معرفی کردند در حالی که توحید جزو اصول دینه و قابل تقلید نیست . اینها میگن درباره توحید مثل ما فکر کنید . اینهموجود باور عمیق بجز . درگیری . کشتن . تو دهن کسی زدن شعار دادن تخریب از هر نوع. چه کار دیگه ای بلده . شغل این موجود چیه . تا جایی که من بیاد دارم تو تاریخ دائم از فعالیت برای معاش ائمه نوشته بودند . سوره بقره میگه فزاد هم اله مرضی خدا بر مض قبل این افراد بیفزاید . نان این موجود از راه مفت و بی زحمت بدست میاد تا کسی حرف میزنه و انتقاد داره انگار با ولی نعمت این آقا عناد پیدا کرده
  7
  21
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  آدرس اشتباه ندهید. در کشورهای دیکتاتوری این شاه ( رهبر آریا پرستان مشنگ) بود که هنوز از نیاوران بیرون نیامده، به شمس آباد نرسیده،‌خیابانهای جوادیه را می بستند! ، تا همین امثال خامنه ای ( رهبر لولیان جهان) همه یک علت دارد. قبضه قدرت توسط زبان دری(زبان اشرف افغانهای هندی نژاد) است. زبانی که به زبان مداحی و مدیحه سرایی و حمدثناگویی و زبان چاکران و جان نثاران آستان قدرت تبدیل شده است. زبانی دری(فارسی) همان زبانیست که حداد عادل و ظریف و روحانی پای ثابت هیئت امنای و این دستگاه را تشکیل می دهند، بیش از این انتظاری نیست. در روزگاری باندازه یکهزار سال این دولتمداری ترکان در این سرزمین بود که مردم را از چاپلو سی بر حذر می داشت و زحمت به کف آوردن نام به عرق جبین حرمت داشت و بدست آهن تفته کردن خمیر را از دست بر سینه پیش امیر مقدم می داشت، و امیران ترک از باغ رعیت سیبی نمی خورند - تا غلامان(لولیان - قاپی قوللاری ) درخت از بیخ بر نکنند! اینست حکومت لولیان و لوطیان و آنچه بر سر زبان فارسی آمد و مردم مجیزه گویی که بر سر و صورت خویش می کوبند. ادامه دارد ..
  14
  1
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::] هشتاد سال است« زبان فارسی» در دست حکومت شیخ و شاه به آنچه در ترمینولوژی اجتماعی «زبان قاتل» killer language نامیده می شود. یعنی استفاده ابزاری حاکمیت از زبان فارسی برای قتل عام فرهنگی و زبانی دیگر فرهنگها و ربانهای متعلق به ملت های ساکن ایران با نیت امحاء فرهنگی(آلیناسیون) . و در این هشتادد سال آزگار اندیشمندان و نویسندگان و احزاب سیاسی و سازمانهای اجتماعی فارس، همگی لام و تا کام دم بر نیاورده اند. آیا این تعمد قابل تامل ، نشانی جز رضایت باطنی و همراهی و همدلی با حکومت مجیزه دوست مدیح سرای مداح پرور می تواند داشته باشد؟!‌ همین.
  15
  1
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. دوست محترم طرفداران دیکتاتور خامنه ای دو دسته اند یکی گروه ساده لوح مذهبی شیعه که این روزها در داخل کشور تعدادشان به شدت ریزش کرده ولی در خارج کشور شیعیان به علت اقلیت بودن و مقابله با سنی ها دوست دارند حکومت شیعی آخوندی همیشه پابرجا باشه و البته کلی هم منافع مالی از رژیم آخوندی دارند
  5
  11
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  [::kata1379 - مشهد، ایران::] . ..اما گروه دوم کسانی هستند که فقط به منافع جناح راست و پایداری نظام فکر میکنند و معمولا از این نظام منافع دارند یا مذهب شیعه اصلا برایشان مهم نیست و یا هم اگر باشد اهمیتش از منافعشون و پایداری نظام کمتره .
  3
  10
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. در این گروه دوم من ادمی را میشناسم که از اقوام هستش و دین پلید اسلام عرب را خوب میشناسد و هیچ اعتقادی هم ندارد ولی بخاطر پست و مقام و منافع مادی، ظاهرسازی میکند.افراد این گروه به شدت از نظام دفاع میکنند و منطق و انسانیت حالیشون نیست و حدس من اینه باور عمیق زرنگر از آن است که به دین عقب مانده عرب اعتقادداشته باشد و فقط میخواد نظام دیکاتوری ساقط نشه.
  5
  10
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dogisgod - مونرال، کانادا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. از کفر ابلیس واضح تر هست که شاه دیکتاتور بود، خود را سایه ی خدا میدانست و نظر کرده ی امامان! شعار خدا-شاه-میهن، شعار ارتش بود! همچین آدمی هیچگاه خود را با مردم قاطی نمی کرد و عوام را در سطحی نگهداشته بود که از وی شخصیتی افسانه ای ساخته بودند، دربار هم برای خود شیرینی سر به آستان میمالیدند و چاپلوسی و زیاده روی میکردند و این ، به مردم عامی هم بیشتر القا میشد، اینها را فقط شاه اللهی ها انکار میکنند. امروزه هم فرمول همان است با این تفاوت که رهبر جانشین خداست و به عبارت ناگفته خود خداست و در حد بشر نیست که مقام و رتبه ی رهبر را درک کند! ذوب شده ها را ببینید! اطرافیان هم همان فرمولهای "رهبر باد کن" را اجرا میکنند!( پابوسی مصباح یادتان هست ) این مسایل اخلاق و انسانیت و فرهنگ را در ایران به قهقرا برده است و همه ما قربانی این ماشین دیکتاتوری ایدیولوژیک هستیم، اما شما من فارس (! ) را مستثنا میکنید و تلاشهای دیکتاتور دیوانه را موجب استیلای من بر خودتان میدانید غافل که من و شما هر دو در یک سو هستیم، میدانم شما حوصله ندارید و اینجا مناسب گفتگو نیست.
  6
  3
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dogisgod - مونرال، کانادا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. در سیستم دیکتاتوری تمام امور کشورگویی قفل میشوند و چرخها با چنان اصطکاکی درگیر هم هستند که کاری از پیش نمیرود. چند فرهنگی multi culturalismموجب شکوفایی و همبستگی و تکاپو در جوامع است و لازمه ی آن، یک حکومت مردمی .( همین کانادا اقلیت یا اکثریت معنی ندارد و نمیتوان هیچ جمعی را بجرم اقلیت و بهانه های واهی نادیده گرفت) امید به روزی که از این رژیمهای خودکامه و نادان رها شویم! دیکتاتور ها میخواهند توده مردم را یکنواخت و یکدست و مطیع سازند.
  5
  4
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین
  [::Dogisgod - مونرال، کانادا::]یا همون تو خوبی بابا. اتفاقا چقدر خوبه .. ناچیز چون خودت و اون چند تا نخاله چندش اور معلوم الحال که بعضیهاشون بارها در کامنتهاشون ثابت کردن که خودشون رو اصلا ایرانی نمیدونن و بعضی دیگشون در حمایت از نظام بیشرف.. رو تقدیم میکنن و دوسه تا دیگه توده ای و مجاهد و مصدقی جمیعا کمتر ...مییان و اینجا به شاهنشاه اریامهر مقامی مقدس تر از هر قدیسی برای ایرانیان نجس دهنی میکنید.گرچه شما ها تا حالا در جولان دادنتون موفق بودین اما دیگه دستتون زیر هر پرچم و رنگ و اعتقادی که باشین رو شده که چطور بی چون و چرا در مسیر بدخواهان همیشگی ایران قرار دارید و چطور در مسیرشان در حال..!.
  1
  4
  جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. ها ها . چقدر باحالی تو . کار و زندگی رو ول کردی افتادی این پیج و اون پیج در مورد من اطلاعیه میدی . آقا جان، آقای قاضی مرجع شیعه نبوده . نه ایشان و نه هیچ کس دیگر همچین ادعایی نکرده . بنویس و همچنان به نوشتنت ادامه بده . خوشم میاد میبینم داری تلاش میکنی . آباریکلا . من فکر کنم الان شب و روزت شده فکر کردن به من . آباریکلا
  4
  0
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. حدست بدرد لای جرز دیوار میخوره . تعجب میکنم . من پیشرفت ادبی و نوشتاری رو در کامنتهات نسبت به سال پیش به وضوح میبینم اما نمیدونم چرا از نظر عقلی هیچ پیشرفتی نداشتی . شما فکر میکنم محیط خانوادگیت اصلا شرایط مناسبی نداره . من یک تزلزل روحی خاصی توی نوشته هات میبینم . بعید میدونم زندگی مشترکت خیلی بتونه دوام پیدا کنه
  4
  0
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  MehranIrani - وین، اتریش
  بهترین جواب براش سندرم استکهلم است
  0
  2
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::Dogisgod - مونرال، کانادا::] دوست گرامی، همانطور که می بینید لبه تیز انتقاد من متوجه «شوینیسم فارس» و سیاست امحاء فرهنگی و قتل عام زبانی مردمان ایران است (عرب، بلوچ، لر، ترک) که هشتاد و پنج در صد مردم ایران را تشکیل می دهند، است. اگر دقت کرده باشید اعتراض من به این سکوت مرگبار است. من در بالا نوشته ام: ٬٬در این هشتادد سال آزگار اندیشمندان و نویسندگان و احزاب سیاسی و سازمانهای اجتماعی فارس، همگی لام و تا کام دم بر نیاورده اند. آیا این تعمد قابل تامل ، نشانی جز رضایت باطنی و همراهی و همدلی با حکومت مجیزه دوست مدیح سرای مداح پرور می تواند داشته باشد؟!‌ ٬٬ همین.
  2
  0
  شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.