نادر بروسلی در بیمارستان روانی بستری شد

نادر آبگون درزی که با حرکات و فنون خاص و منحصر به فردش به یکی از پدیده های اینستاگرامی تبدیل شده بود، اکنون در بیمارستان اعصاب و روان ساری بستری است.
 
به گزارش  فارس نادر آبگون درزی که چندماهی است با آن حرکات و فنون خاصش به یکی از پدیده های اینستاگرامی تبدیل شده بود، اکنون در بیمارستان اعصاب و روان ساری بستری است.
 
اکنون که این پدیده اینستاگرام در شرایط نامساعد قرار دارد شاید وقت آن است که بسیاری از سلبریتی ها که روزگاری با وی عکس و فیلم یادگاری می گرفتند، به ملاقاتش بیایند و کمک کند وی به شرایط عادی زندگی اش برگردد.
+82
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Unkn0wn - اصفهان، ایران

  میفرستادن سوریه بهتر بودا
  69
  32
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  متاسفانه از خواندن بعضی از کامنتها این گمان و حدس به ذهن خطور میکند که بعضی از کاربرهای محترم استعداد بستری شدن و از بعضی دیگر کامنتها گویا بستری هستند. در اکثر این قبیل مراکز روانی (تیمارستان) wifi در اختیار مریض ها قرار میدهند.
  27
  35
  جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. موافقم باشما دقیقا ازخواندن کامنهای شما همین حی به بنده دست داد که جای شما درتیمارستان است کسی که ازحکومت آدمخوران دفاع می کنه یا مزدوراست یا روانی
  1
  7
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یه ایرونی - تهران، ایران
  مردم ما خیلیاشون همینن دیگه.یکی رو سوژه کنن و اصلنم کار نداشته باشند حال و روز طرف چه جوره.مشکلش چیه.انگار خودشون چه تحفه ای هستن! اون مرتیکه احمق هم که داشت فیلم میگرفت و این بدبخت رو مسخره میکرد اونم باید ببرنش بستریش کنن.
  0
  1
  دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.