توقف معاملات ارز در صرافی‌های تهران - ویدیو

خبرگزاری های ایران گزارش داده اند که بازار ارز در ایران همچنان در نوسان است. امروز ارزش ریال در مقایسه با دلار باز هم کاهش یافت و هر دلار آمریکا تا ۳ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد. رسانه های ایران گفته اند بعضی از صرافان تهران از خرید و فروش دلار دست کشیدند و ترجیح دادند مبادلات ارزی را متوقف کنند.
 
گزارش مسعود آذر را ببینید
+35
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۷
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  چقدر مسخره،چرا ارزش ریال اومد پایین؟ قیمت نفت گرون شده باید برعکس باشه،ارز ارزونتر شه که نه برعکس. مخصوصا پوند که فعلا کمرش شکسته بخاطر حماقت رفراندوم،و خیلی خوب میشد با گرون شدن نفت به ٣٥٠٠ میرسید..البته هنوز جا داره و ماه مارس که خروج انگلیس از اروپا کلید بخوره،ارزش پوند سقوط شدید و دائمی دومی هم خواهد داشت و احتمالا از یورو همیشه ارزونتر بشه.
  10
  11
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  مملکت بی صاحب و بی درو پیکره دیگه. یک مشت دزد و غارت گر ۳۷ ساله کنترل کشور رو گرفتن و هر روز توالت تر از دیروز. جیب لامصبشون هم که پر بشو نیست.
  1
  25
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان
  حالا بلند بگو مرگ بر امریکا قابل توجه بعضى هم میهنان که میگویند اینها روز اخرشونه ببخشید اینها رو بردارن کى رو بیارند که دولار شون بخره هفت تومن؟! نه انصافا خود شما همچنین نوکرى داشتى عوض میکردى که امریکایی ها بکنن
  1
  9
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.