دختربچه گمشده پس از ۱۳ روز پیدا شد

با گذشت ١٣ روز از نـــاپــدیدشــدن زهراکوچولو، مردی او را در یکی از خیابان‌های جنوب تهران پیدا کرد و به نگرانی خانواده‌اش پایان داد.
 
زهرا دختربچه دو و نیم ساله صبح ٢٣ آبان‌ماه به همراه مادر و عمه‌اش به بازارچه‌ای در عبدل آباد رفت که به طرز مرموزی ناپدیدشد. از همان روز خانواده وی گزارش گم شدن دخترشان را به پلیس اعلام کردند و با انتشار عکس وی در شبکه‌های مجازی و حتی روزنامه‌ها از مردم برای پیداکردنش کمک خواستند.
 
در این شرایط گروهی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران جست‌و‌جو برای پیدا کردن دختربچه را شروع کردند تا اینکه روز شنبه، ششم آذرماه، مردی به‌صورت اتفاقی دختربچه‌ای را در منطقه مرتضی‌گرد دید که در حال گریه کردن بود. او وقتی متوجه شد که دختربچه شباهت زیادی با عکس دختر گمشده دارد، با شماره تلفن درج شده در شبکه‌های اجتماعی تماس گرفت و به نگرانی خانواده زهراکوچولو پایان داد. به گزارش همشهری تحقیقات در این خصوص که دختربچه در این مدت کجا بوده است، ادامه دارد.
 
پدر 25 ساله زهرا در حالیکه اشک می ریخت گفت: ساعت 4 ظهر همسرم و دخترم همراه خواهرم برای خرید به بازار عبدل آباد رفته بودند که در یک لحظه که همسرم دست زهرا را برای پرسیدن قیمت یک لباس رها می کند دخترم گم می شود.
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، مرد جوان افزود: با همه دوستان و آشنایان همه بازار را جست و جو کردیم اما اثری از دخترم نبود.
با ادعای این مرد تیمی از ماموران اداره 11 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس مرشدلو از شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 برای ردیابی دختر گمشده وارد عمل شدند.
در حالیکه تجسس ها برای پیدا کردن سرنوشت مرموز زهرا کوچولو ادامه داشت عکس های دختر کوچولو در محل گم شدنش نصب شد و در این مرحله بازپرس پرونده با تقاضای چاپ عکس زهرا از شهروندان برای پیدا شدن دخترک در خواست کمک کرد.
تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه عصر شنبه 6 آذر ماه مردی در تماس با خانواده زهرا کوچولو از پیدا شدن دخترگمشده خبر داد.
این مرد به پدر زهرا گفت: دختر بچه ای را در منطقه مرتضی گرد دیدم که سرگردان بود و با توجه به عکسی که در رسانه ها و خیابان ها دیده بودم احتمال می دهم او همان زهرای گمشده باشد.
در این مرحله پدر نگران همراه مادرش به سرعت خود را به منطقه مرتضی گرد رساندند و با دیدن دخترشان در خیابان همه رویاهای گمشده شان را به دست آوردند.
پدر زهرا که پس از 13 روز دختر بچه اش را در خیابان ها پیدا کرده بود به رکنا گفت: از همان روز گمشدن دخترم برای زهرا نذر کردم که هر وقت پیدا شود به زیارت امام رضا(ع) برویم.
بنا به این گزارش، خانواده زهرا کوچولو پس از پیدا شدن دخترشان به سفر مشهد رفته اند و تحقیقات تکمیلی برای 13 روز سرگردانی دختر کوچولو در خیابان های پایتخت در اداره 11 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.
+66
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  pull.over123 - دوحه، قطر

  میگم مشهد گمش نکنین دوباره😁 به هر روی از ته دلم شادم براتون
  1
  120
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  پدره عجب نذر سنگینی در مقابل پیدا شدن دخترش کرده !!! واقعا جر نخوره یوقت
  18
  61
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  چطور ممکنه کودک کمتر از سه سال نزدیک دو هفته در خیابانهای شلوغ ونا امن گرسنه وتشنه وبی سرپناه با گریه وزاری مانده باشه وبعد یکی متوجه حضورش بشه ؟!!! کمی به نظر مشکوک میاد . اولا باید معاینه پزشکی بشود تا مطمین شوند کلیه وسایر اعضای داخلی وخارجی این کودک برداشته نشده باشد ویا مورد آزار جنسی قرار نداده باشند . درضمن از کسی که مدعی است او را پیدا کرده نیز تحقیقی به عمل بیاورند تا چنانچه واقعاا راست میگوید مورد تشویق قرار بگیرد ودر غیراینصورت ....
  2
  79
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  گنجور - خرونینگن، هلند

  احتمالا یک کسی که بچه نداشته و یا در کار خرید و فروش بچه بوده بچه را دزدیده و بعد که دیده داره اوضاع خطری میشه و امکان دستگیری اش است بچه را در آن محل دور از چشم مردم رها کرده است. البته امکان این هم هست که یک بچه دزد کودک را دزدیده و فروخته به کسی که بچه دار نمیشده و خریدار وقتی از ماجرا خبردار شده و دیده کا اوضاع داره خراب میشه بچه را در گوشه ای رها کرده.
  2
  45
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  نتیجه تان راز گم و پیدا شدن این دختر شد زیارت ارمگاه امام رضا در مشهد ! عجب تبلیغاتی ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
  3
  36
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا::]. با دورود،فرمایشات شما کاملا معقول است،حتما نیم کاسه ای زیر کاسه است!سه روزاشم بزرگتراش دوام نیاوردن.
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.