ترامپ: کسب و کارم را به کلی رها می‌کنم

آقای ترامپ کسب و کار گسترده‌ای دارد دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، اعلام کرده است که کسب و کارش را "به کلی" رها می‌کند تا بتواند روی ریاست جمهوری متمرکز شود.
 
آقای ترامپ گفته است اسناد حقوقی لازم در حال تنظیم است تا او به کلی از جریان امور تجاری‌اش خارج شود. او گفته است: "ریاست جمهوری وظیفه بسیار مهمتری است".
 
منتقدان دونالد ترامپ معتقدند وظایفش به عنوان رئیس جمهور ممکن است با کسب و کار گسترده او در آمریکا و دیگر کشورهای جهان دچار تداخل شود.
 
آقای ترامپ گفته با وجود این که الزام قانونی برای این کار وجود نداشته، او لازم دیده که به عنوان رئیس جمهور هیچ تداخلی میان وظایف و منافعش وجود نداشته باشد.
 
دونالد ترامپ اولین رئیس جمهور آمریکا است که هیچ مقام عالی سیاسی یا نظامی نداشته و تنها سابقه فعالیت‌های اقتصادی دارد. آقای ترامپ از اواسط دهه ۱۹۷۰ میلادی با حمایت پدر ثروتمندش وارد بازار املاک و ساختمان شد و کسب و کارش را به حوزه‌های دیگر گسترش داد.
 
کسب و کار آقای ترامپ طی دوران تبلیغات انتخاباتی باعث انتقاداتی از او شده بود. او از جمله مورد انتقاد بود که چرا اظهارنامه مالیاتی خود را منتشر نمی‌کند. منتقدان دونالد ترامپ متهمش می‌کردند که شاید به دلیل فرار مالیاتی نمی‌خواهد اظهارنامه مالیاتی‌اش دیده شود.
+49
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  mashhabib - قم، ایران

  ای بابا تو عجب هالویی هستی ؟ تو ایران میان مقام بگیرن تا بتونند کسب و کار راه بندازن . و مملکتو چپوو کنن....تو بیا حوزه علمیه یه دوره تخصصی چپاول ببین !!!!!
  8
  39
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  حالا کسب و کار رو بیخیال. ملینیا رو بگو، اونم رو ول میکنی؟
  49
  14
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  خر نشو، از علی وافوری و دیگر جانیان نظام یاد بگیر، ۳۷ ساله دارن چپاول میکنند صدای یک نفر هم در نیومده آخر هم قضیه رو با دست چلاق و چیز پاره ختم بخیر میکنند. یه عنتری نژاد اومد ۸ سال مملکت رو از توالت فرنگی تبدیل کرد به توالت مسجد هنوز هم داره راست راست راه میره. بخور و ببر و حالشو ببر.
  5
  19
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان
  این هم فهمیده نون سیاست بیشتر از نون تجارته
  4
  13
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  negeen - کلن، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. ت فکر هرچه باشد از راه جنایت و چپاول مردم نبوده از راه طلاش و پشتکار خودش است هرچه بدست اورده نوش چونش مثل رهبردزدت که نیست مال مردم خور باشه
  5
  20
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  کسب و کار را رها کنی‌ ، رو اقتصاد ایران کار کنی‌ ، دست درد نکنه.
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.