سوتی حداد عادل در جواب توییتر محمود صادقی نماینده مجلس + عکس

برترین ها: سوتی حداد عادل و عکس گاف غلامعلی حداد عادل در پیام توییتری و جواب توییتر محمود صادقی نماینده جنجالی مجلس که در ادامه با جزییات پیام حداد عادل بیشتر آشنا می شوید.
غلامعلی حداد عادل در پاسخ به اظهارات محمود صادقی از طریق توییتر خود انتقاد کرد.

نکته جالب در توییت حدادعادل این است که وی برای به چالش کشیدن محمود صادقی، استدلالی آورده که ناشی از اشتباه اوست.همانطور که ملاحظه می شود وی در جمله خود آورده است:” اگر کسی از کسی بپرسد،آیا این صحت دارد که شما فرزند نامشروع پدر و مادر خود هستید؟ به نظرشما این سوال است یاتهمت؟”

ظاهرا دکتر حداد عادل توجه نداشته است که مگر می شود کسی فرزند نا مشروع پدر و مادر خود باشد؟!
+133
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  منظور ایشان داشتند فرزند قبل از ازدواج قانونی است. بعلاوه توجه کنید این همه مثال بهتر از این می شد زد اما این حضرات همیشه دوست دارند بدانند که چه کسی حلال زاده است و چه کسی حـ.... خُب، انقلاب هم بخوبی این مسأله را نشان داده است!
  44
  131
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  afshin.briji - اهواز، ایران

  این آقا رئیس فرهنگستان زبان فارسی است . یعنی‌ کسی‌ است که در اصل وظیفش این که از زبان فارسی در عصر معاصر محافظت کنه . تمام مسئولین دیگه هم در همین حد کار بلد هستند.
  43
  104
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  surena2016 - شیراز، ایران

  طبق قوانین مدنی ایران ممکن است که شخصی فرزند نامشروع پدر و مادر خودش باشد و آن وقتی است که این شخص از رابطه خارج از ازدواج پدر و مادر خود متولد شده باشد پس حداد عادل اگر چه شخص بی سوادی است ولی در این مورد سوتی نداده است
  84
  60
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  همانطور که در مملکت همه چیز سرجای خودش نیست . و همه چیز وارونه عمل میشود . فرهنگتان فارسی هم به لطف آقایان وارونه بیان و تفسیر شده . مثل (کراوات )که میگویند . (دراز آویز ذینتی) خیلی چیز ها ممکن است دراز باشد و همینطور ذینت بخش ولی آنچه که مسئله میباشد آویزان بودنش است . که گاهی هم میتواند نباشد.!!! مثل پاپیون که راست و مستقیم است.
  37
  64
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  surena 2016 -شیراز - ایران : دوست عزیز بهتر است قبل از اینکه کامنت ات را در سایت قرار بدهی , یک بار آنرا مرور کنی و اشتباهات و یا احیانا" حروف و علامات یا ویرگول ها ی فاصله دهنده , وجا مانده را در بین جمله قرار دهی . در غیر اینصورت مانند جمله یا نظریه شما کلا" اشباه معنی میشود و از نظر هر خواننده ای بی مفهوم و غلط جلوه خواد کرد . شما باید بین کلمه پدر و مادر یک ( یا ) قرار دهی تاجمله کامل و معنی درست پیدا کند. موفق باشی.
  15
  14
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  ژان وارژان - ایران گاز، بوتان
  طرف از اول اسمش تا آخرش عربیه ،همیشه هم در حال سوتی دادن در گفتار و نوشتارش می‌باشد ،بعد همچین جانوری شده رئیس فرهنگستان زبان فارسی
  21
  33
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  teyseh - بروکسل ، بلژیک
  این آغا ظاهرا خیلی به چیزهای حرام علاقه وافر دارند از حرام لقمه ( برنامه خندوانه ) و حـ... گرفته تا پولهای نجومی که به حرام از مردم بیچاره به یغما رفته و خرج این آقازاده های حـ... میشه.
  12
  30
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  الف-ب - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  دقت کردید این مفنگی همیشه تو حرفاش رو حرام زادگی تاکید داره.
  7
  37
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  این هروقت میره پیش علی وافوری گرم صحبت میشه بیش از ظرفیتش میکشه برای همین اووردوز میکنه میاد اراجیف میبافه. این یک معتاد مجرم نیست یک معتاد بیماره.
  12
  36
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان

  کسی که به کراوات میگه " دراز آویز زینتی" بهتر از این فکرش کار نمی کنه. خیلی چیز ها هم دراز هست ، هم آویزون هست و هم گاهی زینتی . ولی کروات نیست !!
  7
  29
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  خب در پاسخ سوال شما باید گفت که بستگی به ماهیت پرسش شونده دارد . اگر حلال زاده باشد جمله شما را سوال فرض میکند زیرا او را باکی نیست و از پاسخ ابایی ندارد و اما اگر حـ... باشد جمله شما را تهمت فرض کرده و با واکنش عصبی و حق به جانب پاسخ میدهد . آقای لاریجانی هم اگر نخورده و نبرده خب آن کس را که حساب پاک است، از محاکمه که نه لا اقل از پرسش چه باک است؟
  3
  5
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  pull.over123 - تهران، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. دم شما گرم، من از لاریجانی ها بدم میاد! اخه چرا سه چهار تا برادر یکجا در راس قدرت باشند!؟ این رو از روی حسادت نمیکم، این عدالت نیست! ما ادم تحصیلکرده و فهمیده تو کشور کم نداریم! چرا اینا کل باندشون بدون حساب نکردن بچه هاشون در راس قدرت باشن!؟؟
  3
  5
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  [::pull.over123 - دوحه، قطر::]. اصلا یکی از بدبختیهای این نظام همینه . حلقه تنگ و محدود . صادق مورد حمایت شدید حوزه و جواد هم البته به شخصه نشون داده که خیلی توی سالهای اخیر پخته شده . اصلا هم کاری به عملکردشون نداریم . اما این اصلا درست نیست که بخشی از قدرت مملکت بیاد و توی یک خانواده متمرکز بشه . نظامی داریم ناتوان در کادر سازی . ناتوان در تربیت مدیر . اصلا هر جا قدرت تجمیع شد یعنی فساد . شما نگاه کن . ببین اون گندگی آمریکا یعنی هیچ کی غیر کلینتون نبود نامزد دموکراتا بشه ؟ حکایت اینا هم همینه . باید واقعیتها رو دید . واقعیت اینه که نظام ایران به شدت بسته، گزینشی و آدم هراسه و به شخصه هرگز نمیتونم روزی رو تصور کنم که عمر رهبر ایران به پایان برسه چون اون روز دوران بسیار سختی برای مملکت خواهد بود
  3
  4
  ‌پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.