بازداشت دو ایرانی به اتهام قتل یک عضو خانواده حاکم کویت

شیخ صباح مبارک الصباح عضو خانواده حاکم در کویت که به وسیله دو ایرانی به قتل رسیده استدو ایرانی به اتهام دخالت در قتل ۳ نفر از جمله یک عضو خانواده حاکم در کویت بازداشت شدند.
 
به گزارش عصرایران ، وزارت کشور کویت اعلام کرد دستگاه های امنیتی این کشور دو شهروند ایرانی را به اتهام مشارکت در قتل دو شهروند کویتی و یک زن شهروند اندونزی در منطقه سلوی کویت بازداشت کرده است.
یکی از دو شهروند کویتی مقتول به نام شیخ صباح مبارک الصباح از اعضای خانواده حاکم در برکویت (آل صباح ) بوده است.
۲ شهروند ایرانی بازداشت شده در کویت به اتهام قتل و سرقتنام دو ایرانی بازداشتی “م. ع ن” متولد ۱۹۶۷ که به عنوان آشپز در خانه محل وقوع قتل کار می کرد و نفر دوم علی “م. ا” متولد ۱۹۸۵ اعلام شده است.
به گفته وزارت کشور کویت، نفر دوم با استفاده از سلاح کمری، سه نفر را به قتل رسانده بود.
 
براساس این گزارش، این دو متهم ایرانی بعد از قتل این سه در واحد آپارتمانی، مبلغ ۲۷۶ هزار دینار کویتی و سه قبضه اسلحه کمری متعلق به صاحبخانه را سرفت و فرار کردند.
 
این دو ایرانی قصد فرار از کویت را داشتند. یک نفر از آنها در منطقه سلوی شهر کویت و نفر دوم در یکی از هتل های این شهر بازداشت شد.
+37
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Pezhman - وین، اتریش
  حالا رژیم جنایتکار، اسامی آنها را بابک و کوروش اعلان می‌کند. :) :) :)
  1
  15
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۴
  ۴۲
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان
  شرارت و هرزگی از چهره کریه هر دو موج میزنه. من همینجا حکم این دو ملعون را صادر میکنم.اونی که با اسلحه شلیک کرده و سه نفر رو کشته بدون محاکمه اعدام با شمشیر(قطع سر از بدن) و دومی (جناب آشپز باشی) حبس ابد با اعمال شاقه و نوازش اسلامی از نوع سعید طوسی.
  4
  14
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۱
  ۵۷
  Elish - وگن، سوئد
  اینا شبیه عربا هستن..اصلا شبیه ایرانیا نیستن
  0
  11
  شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۲
  نظر شما چیست؟