سریال کتک زدن دانش آموزان؛ این قسمت لارستان!

 ایرنا: پدر یک دانش آموز در شهرستان لارستان استان فارس اعلام کرد فرزندم را مدیر یک مدرسه کتک زده است که مدیر آموزش و پرورش لارستان در این زمینه گفت: موضوع به صورت جدی در حال پیگیری است و در صورت تائید، با مدیر خاطی طبق قانون برخورد می شود.
 
پدر یک دانش آموز لارستانی در تماس با ایرنا در لارستان گفت: فرزند ۱۴ ساله ام که در پایه هشتم مقطع متوسطه اول تحصیل می کند، از دست مدیر این مدرسه کتک خورده و گردن و سینه اش آسیب دیده است.
 
وی افزود: مدیر مدرسه پس از خروج همه دانش آموزان از مدرسه، فرزند مرا کتک زده است.
 
پیگیری ایرنا مشخص کرد که در پی شکایت پدر این دانش آموز، پزشکی قانونی آثار ضرب و شتم را تأیید و پرونده را به مراجع قضایی ارسال کرده است.
 
محمد فیاض پور معاون مدیرکل آموزش و پرورش فارس و مدیر آموزش و پرورش لارستان با تایید موضوع گفت: پرونده زیر نظر کارشناسان حراست در آموزش و پرورش در حال بررسی است.
 
شهرستان لارستان به مرکزیت لار در ۳۷۸ کیلومتری جنوب شیراز واقع است.
+60
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  paydar22 - لاهه، هلند
  این نوع خشونت مورد تعید کسی نیست ولی این یک دانش اموز از میان شاید چند ده و یا چند صد دانش اموز هست شگر خدا همه ما دوران دبستان را گذارانده ایم و شاهد ان بودیم که تعدادی از دانش اموزان بجای اندختن علم در این زمان که معلمان ماها اگثرن چند شغله هستن شروع به بازی کوشی و اذیت ازار معلم و دیگر دانش اموزان میکنند
  6
  4
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  کدوم قبرستونى بودى ببینى منو امثال من رو در دهه چهل و پنجاه به فجیعترین ممکن کتک مون میزدن، دوم إبتدائى بودم یه بچه ٨ ساله معلم بى ناموس از هر دو گوشم میگرفت از زمین بلندم میکرد پشت سر منو میزد به تخته سیاه ! تنها من نبودم ! چى دارى میگىى،احتمالا شما منطقه تیتیش مامانى هاى تهران زندگى میکردین و مامان سفارشتون رو به مدیر و معلم میکرده! کلاس پنجم سر کمى جا انداختن مشق مدرسه معلم نخعى منو فرستاد که برم با هر دو دست برف بیارم سر کلاس از من خواست محکم برف رو بچسبم طورى که یه گلوله برفى درست کنم صبر کرد برف تو دستام اب شد بعدش با چوب زد به دستام نمیدونم چه جورى درد هر دو دستام رو برات توصیف کنم، صمد اقا بنده خدا اینهمه زحمت کشید در فیلمهاى صمد و در امتداد شب به ما عمق فاجعه اون دوران در مدرسه و زندگى روزمره رو بفهمونه ولى ما حالیمون نبود نمونه اش صمد به مدرسه میرود ،یه بار دیگه یوتیوب نگاه کن ! زدن قوچعلى توسط ناظم ، با چکش زدن به یه صفحه أهنى بجاى زنگ مدرسه و نشوندن دانش اموزان روى زمین براى دیکته و امتحان، تماما تجربه کردم ،کتک زدن در مدارس ایرانى رواج داشته الکى ..همایونى قرقره نکن
  7
  22
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Bijan Mehrian - تهران، ایران
  .. خورده . بچه مردم رو کتک زده . شکنجه گاه که نیست . مدرسس !!.
  4
  17
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  قدیم تر ها هم خیلی می زدن بچه ها رو اما فرق داشت با الان. اون وقتها از روی نادانی یا دلسوزی بیجا می زدن.اما الان فشار اقتصادی و روانی روی مردم اینطوری خودش رو نشون میده.هم بچه ها شرورتر و پرخاشگر شدن و هم معلم ها کم صبرتر و عصبانی. خود کرده را تدبیر نیست.
  3
  11
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  وقتی در یک مدرسه با بچه های بی گناه که برای آموزش درس میخوانند این رفتار را میکنند ببینید در زندانها که حتا خدا را راه نمیدن توش با زندانیان چکار میکنند این پوفیوزها
  2
  3
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.