افزایش نگرانی‌ها در باره بازگرداندن پناهجویان افغان به کشورشان.

+29
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان

  بدبخت پناهنده افغان را را سر دو راهی قرار داده اند که یا سوریه تا افغانستان ، اما پناهنده های ایرانی در خارج ادعای هموطنی اصل آنجا را دارند ماننده سنبلی ها در آلمان به غیر سمبلی های مهاجر هم کیش خود اسلحه می کشند.
  66
  20
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  koros_nl - امستردام، هلند

  [::uk.ali - لیورپول، انگلستان::]. چقدر عقده حقارت داری ؟!! به توچه ایرانیان و افغانها چه میکنند و چه هستند !! تو به بابا مش رجب الاغی خودت برس که از پناهنده ها به شیوه بربر های عثمانی داره سوء استفاده میکنه !! سر تا پات شده عقده , دلم برات میسوزه مفلوک !!
  12
  65
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  koros_nl - امستردام، هلند
  دوستان افغان , اگر با هم باشد و همبستگی داشته باشد , اینها کاری نمیتونند بکنن , من همیشه دیدم بچه های افغان خیلی متحد هستند و هوای همدیگرو دارند , این روحیه قابل ستایش است ! به حرفهای این uk.ali - لیورپول، انگلستان - ضد افغان و ایرانی توجه نکنید !!
  42
  29
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  یکبار یک مثل شیرازی شنیدم که خیلی به درد این پان عثمانی Ali. Uk از انگلستان میخورد.شیرازی ها میگویند اگر میخواهی ..بخوری ....یک آدم پلو خورده را بخور .آدم والا نوکری و جاسوسی میخواهد بکند خوب نوکری آمریکا ،آلمان یا سوئد .نوکری رجب طایر ازگلان الاغ بزرگ عثمانی هم شد افتخار.؟😂😂😂😂😂.ببین این مرتیکه بی ناموس تا بحال صد و پنجاه هزار نفر را اخراج کرده خوب خانواده اینها به فرض که اینها گناهکار باشند که نیستند و اردوغان همه را از ایران مثل کودتای نوژه یاد گرفته خوب این خانواده چکار باید در طویله ای که نه حمایت دولتی وجود دارد و نه سیستم های حمایتی غیر دولتی بکند
  10
  26
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. سلام سنبلی هلند، شماها را موقع وارد و خارج شدن از خانه ، اداره پلیس باید جیب هایتان، کمر و پا را چک کند که بمب همراه نداشته باشید! هنوز هلندی اصل نشدی؟
  28
  9
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  UK Ali. تو برو هوای جد بزرگوار جناب اردوغان ....را داشته باش ..که همین روزها چهارنعل باید بدو....نظر ....برو اونجا بده
  6
  14
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  . نژاد پرست تر از این بشری که از لیورپول، انگلستان هست و طفلی خودش هم تو هویت و نژاد خودش مونده و سردر گمه وجود نداره
  3
  12
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این کامنت را کسانی پاسخ بدهند که اظهارات سخیف و احمقانه رئیس مجلس افغانستان را دیده و شنیده باشند. از تمام کاربران خواهش میکنم در صورتیکه مصاحبه ان مرتیکه الاغ بی فرهنگ و بی شعور رئیس مجلس افغانستان را ندیده یا نشنیده باشند اظهار نظر نکنند.اگر قوم و قبیله افغان چنین فرد بی شعوری را بنام رئیس مجلس قانونگزاری خود انتخاب کرده اند پس بهتر است تا ابد العمر زیر چکمه زور و یا چکمه گدائی و یا دربدری و بیچارگی بمانند چون با اینگونه رئیس مجلس شایسته فقر و بدبختی و بیچارگی و دربدری هستند. باز از همه خواهش میکنم اول ان مصاحبه این مرتیکه عمله رئیس مجلس افغان را ببینند و بعدا اظهار نظر کنند
  1
  10
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.