جاسازی ۴ کیلو گرم تریاک در معده یک قاچاقچی

 رئیس پلیس فرودگاه های کشور از شناسایی و دستگیری چهار عضو یک شبکه ترانزیتی قاچاق مواد مخدر در پروازهای داخلی به روش بلع خبر داد.
 
به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از میزان،سردار حسن مهری گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس سه عضو این شبکه را در فرودگاه کرمان و عضو چهارم را به محض فرود در فرودگاه مهرآباد تهران، دستگیر کرد.
 
وی از کشف قاچاق تریاک به روش مرگبار بلع و جاسازی انباری آن در معده توسط اعضای این شبکه ترانزیتی مواد مخدر خبر داد و گفت: دستگاه بادی اسکنر از انبار لول های تریاک ناب در معده این متهمان پرده برداشت.
 
سردار مهری با اشاره به اینکه تاکنون بیشترین حمل انباری تریاک در معده فقط 2 کیلو گرم گزارش شده افزود: برای نخستین بار متهمان این پرونده در اقدامی مرگبار و شگفت انگیز ،هرکدام بیش از 4 کیلوگرم تریاک را بلعیده اند.
 
وی گفت: در مجموع بالغ بر 16 کیلوگرم تریاک خالص بسته بندی شده از معده این افراد تخلیه و ضبط شد.
 
سردار مهری با اشاره به اینکه اخیرا قاچاقچیان مواد مخدر به روش جاسازی انباری تریاک در معده روی آوردند افزود: علت به جان خریدن این روش خطرناک، سود سرشاری است که نصیب آنان می شود.
 
وی گفت: قاچاقچیان بلافاصله پس از انتقال تریاک خالص به تهران متاسفانه آن را با برخی مواد زائد غیر بهداشتی آغشته می کنند؛ به طوری که وزن آن به چندین برابر افزایش می یابد.
 
سردار مهری قیمت عمده فروشی هر کیلو گرم تریاک در پایتخت را بیش از3 میلیون تومان بیان کرد و افزود: در صورت توزیع بین معتادان به صورت خرده فروشی بهای این افیون بیشتر از عدد نقل شده است.
+29
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Ferulcheh - کیف ، اوکراین

  نوشته تریاک ناب انگار که ویتامین داره تبلیغ میکنه،مواد مخدر که همش اشغاله دیگه نابش چیه
  2
  39
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  حتما بهانه میارن که فکر میکردند خرما و رطب کوفت کردند،
  1
  21
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Southern Star - سیدنی، استرالیا

  خب اون بسته های کوچیک رو که معلومه قورت میدن و از اون طرف پس میدن! من موندم که اون بسته بزرگه رو توی کجاشون جا ساز کرده بودن؟!!!
  0
  22
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.