مارادونا: فیدل کاسترو زندگی مرا نجات داد

فیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا امروز و در سن ۹۰ سالگی درگذشت و این موضوع واکنش مارادونا را به همراه داشت.
به گزارش “ورزش سه”، البته کاسترو چندین سال بود که از عرصه سیاست جدا شده بود و زمام امور را به برادرش، رائول سپرده بود اما خبر درگذشت او واکنش های مختلفی را به همراه داشت. مارادونا در حال حاضر برای حمایت از تیم ملی تنیس آرژانتین در مسابقه جام دیویس در کرواسی به سر می برد.
مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین در رابطه با او گفت: “فیدل کاسترو برای من حکم یک پدر را داشت و زمانی که مسابقات تنیس در کرواسی به پایان رسید، برای آخرین خداحافظی با او به کوبا سفر خواهم کرد. زمانی که همه درها در آرژانتین به روی من بسته شده بود، فیدل کاسترو در کوبا از من استقبال کرد و مرا پذیرفت”.
گفتنی است زمانی که مارادونا درگیر اعتیاد بود، فیدل کاسترو با فراهم کردن امکانات زیادی، شرایط را برای بهبودی فوق ستاره دهه ۸۰ و ۹۰ فوتبال آرژانتین فراهم کرد.
مارادونا از جمله بازیکنانی است که همیشه در عرصه سیاست نیز حضور داشته و اظهارنظرها و عقاید او معمولا مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد.
+22
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  پوفیوز عوضی تو رو خدا هم نمیتونه نجات بده چه برسه به این
  30
  5
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  چرا منفی میدید این ادم کوک میزد میرفت توی زمین در حالی که نیشه بود مثل گاو میدوید آخه ادمه این بعد مگه با دستش گول نزد داور هم ندید گفت دست خدا بود این مارادونا یک پوفیوز معتاد تقلب کار بیشتر نیست
  2
  2
  دوشنبه ۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.