بحران گرسنگی و تامین آب در حلب .

+9
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  انسانیت فقط اسمش در دنیا هست ولی در عمل همچنین چیزی وجود ندارد و وجودش هر جا هست نمایشی هست . زن و بچه بی گناه جلو چشم دنیا گرسنه، تشنه ، در سرما مانده و لحظه می شوند و آن وقت عده ای از حقوق بشر دم می زنند .
  7
  14
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  ای عمریهای سنگدل که باعث و بانی تشنگی مردم مظلوم شدید؛ روز حساب نزدیک است. ولی تعجبی نیست؛ چون از همان طایفه‌ای هستید که سیدالشهدا امام حسین ع را تشنه لب شهید کردید!
  20
  10
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۲
  mountainman - استکهلم، سوئد
  وقتی یک عده وطن فروش میان به جای گفتگو میرن از خارج سرباز میارن امریکا که میاد میگه فقط ده درصد سوری ها تو ارتش ازاد هستن بقیه همه خارجی ان بعد اسمشو گذاشتن جنگ داخلی. این چه جنگ داخلیه که همه خارجی ان؟
  4
  6
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::uk.ali - لیورپول، انگلستان::]. با با مش رجب الاغی ( مادر داعش ) به کمک عربها و غرب داعش را ساختند و بجان مردم بی دفاع انداختند ,
  5
  5
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. اگر عقل نباشد نمی توانی قضاوت کنی، تو از روی تعصب و عصبانیت کاه منت بلغور می کنی حتی از علایم آشکار آن توهین به رهبر مملکت دیگر، هنوز یاد نگرفتی که اسم دشمن را هم باید درست تلفظ کنی اگر دوست نداری کسی اسم شما را همراه تمسخر صدا کند این از فرهنگ شما یکی ، دیگری اگر داعش را ترکیه ساخته چرا هنوز یک بادکنک داعش در ایران منفجر نشده ؟ سه چرا ترکیه به بیش از دو میلیون آواره سوریه و عراق پناه داده و شما فقط اشک تمساح ریختید و چهار عدد پناهنده را در کشور ایران را ندادید؟ مدارک فراوانی هست بقول خود مردم سوریه و عراق در یوتیوب که ایران با داعش همکاری می کند و ارتش آزاد را خانواده هایشان بمب باران می کند و جنگ ایران در عراق و سوریه مقابل ترکمن ها هست که جمعا 3 میلیون هستند ولی اسم را داعش گذاشته اند ! در جایی که داعش هست نه ارتش آزاد هست نه ترکمن پس ایران چرا ایران با این دوتا درگیر هست اگر داعش خطرناک هست؟ طرفداری ترکیه از ترکمن اگر ایراد دارد پس چرا طرفداری ایران از عرب مستجاب هست ؟
  0
  4
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.