حال گیری از شوهر در حد مرگ

+131
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  آبجو تگری - مانتوری، ایالات متحده امریکا

  این بیشتر به ترساندن میخورد تا حال‌گیری!!!!
  2
  38
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  farokhzad - کنت، انگلستان
  خوب دقت کنید فکر کنم ساختگى بود نَفَر سوم که نشسته ببینید چه بى تفاوت هستش انگار نه انگار خطر او رأ هم تهدید میکند حتى اگر هم میدانسته اینقدر تابلو نباید میکرد
  19
  17
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::farokhzad - کنت، انگلستان::]. نه جانم؛ نفر سوم زن بود. اصولأ زنها عکس‌العملشون خیلی کند هست و تا بخوان بفهمن چی به چیه؛ عمل انجام شده. در همین دانمارک که دوچرخه‌سوار زیاد داره؛ ۹۰٪ مصدومین در سوانح دوچرخه‌سواری زنها هستند. با اینکه تند هم نمیتونن برن؛ ولی وقتی در بعضی مواقع که باید سریع تصمیم و دوچرخه رو جمع و جور کرد یا همون مانور داد؛ نمیتونن و میخورن زمین. زمین خوردشون هم مثل مردها نیست. مرد مثل گربه سعی میکنه چهار دست و پا بخوره زمین که کمتر صدمه ببینه. ولی زنها بقول خود دانمارکیها مثل گونی سیب‌زمینی میخورن زمین.
  66
  28
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. واقعا تو فکر میکنی اگر این اظهار نظرهای مزخرف خودتو اینجا بیان نکنی یک جوری میمیری ؟ این چرندیات چیه در مورد زنها از قول دانمارکی ها میگی
  6
  46
  ‌سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  کاترین - لندن، انگلستان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تو که قبلاً جنسیتت رو زن معرفی کردی چی شد یهو مرد شدی؟! خوبی اصلاً؟ . کلاً هر از گاهی یکی توی این سایت میاد و هدفش فقط اینه که مزخرف بگه و جو رو متشنج کنه و بعد بشینه کنار به کامنت های اعتراضی بقیه بخنده، اینم یک نوع بیماریه دیگه خدا شفات بده. راستی بپا با این نظریات صد من یک غازت مثل یک گونی سیب زمینی زیر دست و پای بقیه کاربرهای سایت لگدمال نشی!
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::کاترین - لندن، انگلستان::]. اگر استنباط شما این هست پس به کامنت شما اعتراض که هیچ تازه تشویقتون هم میکنم که خدای نکرده یک دفعه شما به این بیماری دچار نشوید. اگر افرادی پیدا میشوند که با خندیدن و به تمسخر کشیدن دیگران خود را ارضاء میکنند؛ عملی است ناشایست. همانطور که خداوند در قرآن ما را از مسخره کردن دیگران نهی کرده.
  4
  1
  ‌چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.