اولین مرکز تعمیر گوشی موبایل ویژه زنان در عربستان - ویدیو

مریم اهل ریاض عربستان است که در فعالیت ابتکاری پیش قدم است. او یک مرکز تعمیر گوشی موبایل و کامپیوتر ویژه زنان را اداره می کند. در این گزارش هدف او از این کار را می بینید.
+8
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  aashena - اتاوا، کانادا

  یعنی وقتی خدا بینی و دهان را برای تنفس و صحبت کردن آفریده و شما آنها را میپوشانید به خدا توهین میکنید که عقلش نمیرسیده زنان را بدون دهان و بینی خلق کند
  2
  41
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  smart292 - ونکوور، کانادا

  دستان ظریف و مانیکور زده مسئله‌ای نیست که نشان بدهی فقط صورت باید پوشیده باشد ،مسخره !!!!! اگر قرآن را بخوبی‌ بخوانید با اینکه تحریف شده است ، بخوبی‌ میتوان یافت که بردگان باید صورت خود را بپوشانند و آنهأی که برده نیستند آزاد هستند ،نمونه ‌اش زنان پیغمبر که همه بدون حجاب بودند مخصوصا عایشه که لباس مد روز را همیشه میپوشید ،،،،افسوس !!!!
  3
  35
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  koros_nl - امستردام، هلند
  عربها دقیقا مثل خری هستند که بار طلا حمل می کنند , وحشی های که هنوز با انسانهای اولیه ۴۰۰ میلیون سال نوری فاصله دارند !!
  58
  60
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  دستتون درد نکنه ایرانیان یوکی! اینهمه خبر از ولایت خودمون هست. بعد شما اومدی خبر از این عرعرای عایشه پرست رو گذاشتی. آخه کی میاد این کیسه زباله ها رو نیگاه کنه؟
  79
  22
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  منظورش از عکس کار محرمانه که تو گزارش گفت چی بود؟. این زنهای نقابدار که تو لندن هم زیاد هستن اتفاقا بیشتر شهوتی هستن و از زیر اون نقاب خیره میشن به مردها و پسرها و مشخصه به چی فکر میکنن و چی میخوان.
  1
  17
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مرغ آمین - تهران، ایران

  حیف آن نامی که تو داری !!! . این همه نفرت و کینه از کجا سرچشمه می گیرد ؟! عرب ها چه هیزم تری به تو فروختند ! دلیل بدبختی ما خود ما هستیم ! جمهوری اسلامی از خود ماها تشکیل شده است نه اعراب عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس ! ما چه ملت بدبختی هستیم که آدم هایی مانند شما و باباجان در آن پیدا میشوند!. هر دو شما از دو طرف بام افتاده اید !.خانه از پای بست ویران است !. نژاد پرستی و راسیست در خون مردم ایران فارغ از هر زبان ، قوم و مذهبی ریشه کرده است !. جنابالی اگر می خواهی وطن پرستی خود را نشان بدهی لازم نیست به اعراب توهین کنی ! بیا ایران با جمهوری اسلامی مبارزه کن !.همین اعرابی که تو به انها توهین می کنی با لُرها سی روز با دست خالی در خرمشهر با صدام جنگیدند ! امروز اگر اردوغان به تبریز حمله کند یک عده برای عثمانی ها گوسپند قربانی می کنند !.با اینکه عرب ها اریایی نیستند باز از یک عده در ایران ، ایرانی تَر هستند . [::koros_nl - امستردام، هلند::].
  18
  72
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Sepas - تهران، ایران

  مگر اینکه ایران و دنیا فشار بیاره به اینها تا درست بشند.
  35
  14
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Iranemaa - قم، ایران

  باز هم خدا را شکر تو این دین خشن و زن ستیز ،مسلمان سنی نیستیم که حداقل یک کم تو مذهب شیعه زنها ازادی بیشتری دارند مثلا در مورد طلاق تو اهل سنت مرد با سه بار گفتن کلمه طلاق طلاق طلاق زن را طلاق میدهد و زن بیچاره هیچ ارزش و اختیاری ندارد
  59
  19
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Pastafarian - تهران، ایران
  در فیلم گفته میشه : در جامعه عربستان سعودی زن انقدر مهم است که باید از او محافظت کرد !!! خیر خانم دکتر , در جامعه عربستان و همه جوامع مسلمان دیگر , زن انقدر بی ارزش هست , که مسائل بی ارزشی مثل عکس یکی تو عروسی ! میتونه این کالا رو از قیمت بندازه ! پس مواظب این کالا باشید تا اگر هنوز فروخته نشده رو دست نمونه , اگه هم فروخته شده , ارباب با نام مستعار شوهر , جنس رو پس نفرسه
  6
  14
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  agha_ehsan - تهران، ایران
  سلطنت طلب بیا اوضاع .....اربابت رو نگاه کن. چرا همچین جاها صدات درنمیاد؟؟ یه کشور..... با یه ورژن مزخرف وهابی از اسلام که مردمش رو به شکل برعکس به هزارسال قبل از اسلام فرستاده
  20
  11
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Sepas - تهران، ایران
  ایرانیها که عربی‌ صحبت میکنند که عرب نیستند ایرانی‌ هستند ، من هم عربی‌ بلدم ، انگلیسی هم .همینطور بلدم قرار نیست که انگلیسی یا عرب باشم.
  18
  8
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  علی گدا - تیرانا ، آلبانی

  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دوست عزیزدر این مسایل سنی و شیعه با هم فرقی ندارن بلکه در زمان پهلوی یک مقدار آزادی به زنان داده شد که دلیل اصلی قیام خمینی و امثال او همین بود .
  3
  25
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Sepas - تهران، ایران::]. آخه آی کیو . کدوم ایرونی میاد از این .... دربیاره درحالیکه یوتیوب پره از ویدیوهای اینچنینی که عربستانی ها گذاشتن . درضمن اخه ..... کدوم ایرونی میاد گربه رو برقصونه و به شکل سنی دست بسته نمازو نشون بده ها ؟ حتما خودش باید سنی باشه دیگه ؟ مثل کرد ها . حتی شوت ترین کرد ایران هم همچین کاری نمی کنه . درضمن کیفیت و نوع فیلم گرفتن با موبایل هم با فیلمهای عربستانی ها مو نمیزنه . حالا تو بشین بگو من انگلیسی بلدم!
  1
  2
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::مرغ آمین - تهران، ایران::]. دوست عزیز یک مقدار اطلاعت خودت را زیاد کنی بد نیست , لرها با صدام جنگیدند , شکی در ان نیست , اما عربها گاوهای خود را جلوی ارتش صدام سر بریدند و پایکوبی کردند , باور نمیکنی از آبادانیها و خرمشهر یها بپرس !!
  2
  3
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Sepas - تهران، ایران
  agha_ehsan - تهران، ایران آخه ‌ای کی‌ یو من منظورم به فیلم نبود برا دوستان گفتم که زبان عربی در ایران زبان وارداتیه اما هموطنان همون ایرانی‌ هستن ، دوزاری افتاد ؟چقدر هم نقطه چین گرفتی‌ تو کامنتت.
  1
  1
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مرغ آمین - تهران، ایران
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. دوست عزیز من در کیش دانشجو بودم . دوستان عرب بسیاری داشتم !. بله آنها هرگز نام خلیج فارس را به کار نمی بردند و همواره از لفظ خلیج یا خلیج ع/ر/ب/ی استفاده می کردند و حتی سر این مسئله با آنها همواره بحث می کردم . اما بدانید اعراب تعصب بسیار زیادی روی نخلستان های خود دارند و صدام حسین هرگز بخاطر سوزاندن و تخریب نخلستان های خوزستان نمی بخشند . و صدام حسین بسیار در نزد اعراب شیعه ایرانی منفور است . البته من تا به حال با یک عرب سنی ایرانی مواجه نشدم .
  1
  4
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.