حمله خواستگار چاقو کش به دخترجوان درکلاس درس

 خواستگار جوان پس ازشنیدن پاسخ منفی از پدر دختر، به دانشگاه محل تحصیل دختر جوان در مرکز تهران رفت و با ضربات چاقو او را در سر کلاس مجروح کرد. اما قبل از فرار توسط نیروهای حراست دانشگاه دستگیر و به پلیس سپرده شد.

 بعد ازظهر پنجشنبه، خبر چاقوکشی در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی به کلانتری 107 فلسطین اعلام شد، که بلافاصله اکپیی از مأموران به محل رفته وبه بررسی موضوع پرداختند.پس از حضور مأموران دردانشگاه، پسری 23 ساله با دست ها و لباس آغشته به خون بازداشت شد.درادامه بررسی‌ها مشخص شد ضارب قصد ورود به ساختمان دانشگاه را داشته که نیروهای حراست مانع از ورودش شده‌اند اما سرانجام به بهانه دادن جزوه موفق به ورود شده بود. اوسپس خود را به یکی از کلاس های درس رسانده اما استاد مانع ورودش شد. اما درفرصتی مناسب وارد کلاس شد و به یـــــــکی از دانشجویان دختر حمله ور شد و سه ضربه چاقو به کتف، شکم و سر وی وارد کرد وگریخت. اما پیش از خروج توسط نیروهای حراست دستگیر شد.متهم در تحقیقات به مأموران گفت: از حدود یک سال پیش قصد ازدواج با دخترجوان را داشتم تا اینکه به دیدن پدرش رفته و او را خواستگاری کردم، اما پدرش با ازدواج‌مان مخالفت کرد وگفت اگر نظرش تغییر کرد با من تماس خواهد گرفت. من که بشدت از رفتار پدر دخترموردعلاقه‌ام احساس حقارت می‌کردم تصمیم به انتقام گرفتم.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت به ایسنا گفت: دختر جوان پس از انتقال به بیمارستان تحت درمان قرار گرفته و گزارش‌ها حاکی از بهبود نسبی وضعیت اوست. همچنین اعلام شده:متهم دانشجو نبوده و دارای شغل آزاد است. در این رابطه پرونده‌ای در دادسرا تشکیل شده و تحقیقات ادامه دارد.
+40
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خب پس معلوم میشه که پدر دختره حق داشته که دخترشو به یه لات اُزگل مثل تو نداده دیگه! :o
  0
  164
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان

  به این میگن عشق خرکی، سالی که نکوست از بهارش پیداست. ابله بی سر و پا.
  0
  77
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  این چه عشقی است که باید به شرط چاقو ثابت شود!!
  0
  81
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  گشتاسب - برلین، آلمان

  خب این بیچاره عاشق بوده .....اما عاشق آدم کشی وجنایت....
  0
  41
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  باید قبول کنیم که اینجور آدما مشکل روانی دارن و با یک بیمار باید طور دیگه رفتار کرد. بهتر بود که به پسره می گفتن دختر ما یه مشکل داره که نمی تونه ازدواج کنه و یا چیزی شبیه این. شاید شما فکر کنین که "چرا باید روی دختر سالم عیب گذاشت" و پاسخ اینه که "راه حل شما چیه؟" ضمن اینکه حالا این دختر سالم نیست (بویژه روانی).
  10
  17
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.