حزب‌الله خواستار اشد مجازات برای سعید طوسی و محاکمه حامیان او شد

حسین الله‌کرم، دبیر شورای هماهنگی گروه حزب‌الله ایران، خواستار «اشد مجازات» برای سعید طوسی، قاری متهم به تعرض جنسی، و محاکمه حامیان او شد و خبر داد که در پی انتشار گزارش‌ها از این پرونده، حضور نوجوانان در کلاس‌های قرآن کم شده است.
 
به گزارش وب‌سایت انتخاب، دبیر شورای هماهنگی حزب‌الله در بیانیه‌ای در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به اتهام سعید طوسی مبنی بر «ارتباط جنسى» با یک نوجوان قاری قرآن در سفری به ترکیه اعلام کرد که آقای طوسی در این پرونده تبرئه شده است.
 
به گفته آقای الله کرم، پس از شکایت خانواده‌ تعدادی از دیگر نوجوانان قاری قرآن، پرونده دیگرى مبنى بر «سه اتهام فاعلیت، تشکیل خانه فساد و دعوت به فحشا» تشکیل شده که سعید طوسی «از دو اتهام اول تبرئه و در اتهام سوم به چهار سال زندان» محکوم شده است.
 
آقای الله کرم اعلام کرد که این پرونده «در مراحل تجدیدنظر و... در حال دنبال شدن است».
 
دبیر «شورای هماهنگی حزب‌الله» از دادستان خواست که به عنوان مدعى‌العموم «علاوه بر درخواست اشد مجازات براى طوسى، در دفاع از مکتب اسلام و قرآن پرونده دیگرى علیه حامیان وى تشکیل دهد».
 
وی همچنین از مدعى‌العموم خواست تا اگر افرادی در شورای عالى قرآن یا هر دستگاهى از جمله صداوسیما، مجلس و... با اطلاع از پرونده آقای طوسی از او حمایت کرده‌اند «به اتهام وهن مکتب اسلام و قرآن محاکمه شوند».
 
به گفته آقای الله کرم، پس از انتشار گزارش‌ها درباره این پرونده، کلاس‌هاى قرآن در محله‌ها و مساجد «با کاهش حضور نوجوانان روبه‌روست» و والدین از حضور فرزندان خود در این کلاس‌ها «ممانعت» می کنند.
 
بر اساس گفته شاکیان سعید طوسی، این قاری مشهور قرآن با شکایت خانواده تعدادی از نوجوانان قاری با اتهام‌هایی چون «تجاوز جنسی» تحت تعقیب قرار گرفته، اما در‌ ‌‌‌نهایت با دخالت «علی مقدم، مسئول ارتباطات دفتر رهبر جمهوری اسلامی»، «رئیس قوه قضاییه» و «دادستان تهران» برای او قرار منع تعقیب صادر شده است.
 
بر اساس این گزارش‌ها، عباس جعفری دولت آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران، این پرونده را برای تعیین تکلیف به رئیس قوه قضاییه ارسال کرده و صادق لاریجانی نیز پس از اظهار نظر علی خلفی، مشاورش، این پرونده را «فاقد ادله اثباتی جرم» تشخیص داده است.
 
در همین زمینه رئیس قوه قضاییه روز سوم آبان مختومه شدن این پرونده توسط خود را «دروغ بزرگ و عجیب و غریب» و «کذب محض» خوانده و شاکیان این پرونده را تهدید کرد که «همکاری با رسانه‌های معاند، معاونت در جرم و قابل پیگرد است».
 
غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضاییه، نیز روز دوم آبان اعلام کرده بود که برای سعید طوسی درباره اتهام «اعمال منافی عفت» قرار منع تعقیب صادر شده است.
 
به گفته آقای محسنی اژه‌ای، درباره دیگر اتهام این قاری مشهور با عنوان «تشویق به فساد» نیز ابتدا قرار منع تعقیب صادر شده، اما دادگاه این قرار را نقض کرده است.
 
سعید طوسی از قاریان مشهور قرآن در ایران است که نزد رهبر جمهوری اسلامی و در مراسم حکومتی مانند افتتاحیه مجلس شورای اسلامی برنامه اجرا کرده است.
 
او روز ۲۹ مهر ضمن رد این اتهام‌ها چنین نظر داد که مخالفان جمهوری اسلامی او را «واسطه هتاکی» به رهبر ایران قرار داده‌اند.
 
در همین حال آقای الله کرم در بیانیه خود اعلام کرد که «دشمن مى‌کوشد با ارتباط دادن موضوع به دفتر رهبرى، علاوه بر وهن اسلام، محبوبیت رهبرى را کاهش دهد».
 
پیش از این روزنامه جوان، نزدیک به سپاه پاسداران، اعلام کرده بود که اگر «انحراف» سعید طوسی ثابت شود او «باید مجازات شود» و «درباره او از تبرئه تا اعدام را باید پذیرا باشیم».
+134
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  در راه کربلا که میرفته جناب طوسى به على اصغر و اکبر گفتند تعطیلات مدارس شروع شده شما برید تعطیلات !!!
  7
  77
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران

  مگر مهمترین حامی‌ این اهریمن بچه‌ باز شخص آلت الله خامنه ای‌ نیست؟
  5
  112
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  karaji - کرج ، ایران

  بیچاره صداشو در بیاری ترتیب خودتو هم میدن !!
  3
  93
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  سخت کوش - کردستان، ایران

  در چنین مواردی من به کافر درود میفرستم چون از خدا و دین بیخبره و اگه آگاه بود ممکن بود از همچین کاری ممانعت کنه.ولی تو ای سعید نجس طوسی تو که داری قرآن میخونی و معلم دین هستی چرا این کارو کردی.باید از نرگیت آویزانت کنن و لاشتو بسوزونن ملعون
  8
  77
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - یورک، انگلستان

  از تبرئه تا اعدام = ۲۰۰ هزار تومان
  0
  76
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  این بابا داره سنگ خودشو به سینه میزنه . دیده طرف تنها تنها میخوره خواسته اینجوری حالشو بگیره . همتون این بلاها در نوجوانی به سرتون اومده و الان دارین عقده گشایی میکنین .
  0
  18
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  من از همه شما سئوال میکنم اظهار نظر اقای صادق لاریجانی مبنی بر( فاقد ادله اثباتی جرم)در یک جرم مشخص بنام لواط چه چیز میتواند باشد. ادله یا دلیل اثباتی دخول و اظهار نظر پزشک قانونی فقط و فقط. پر مشخص است اگر چنین شکایتی را فورا باید پزشک قانوی نبیند و الا شامل مرور زمان میشود و اثار جرم از بین میرود و تنها دلیلی که برای ادامه دعوا میماند شهادت افراد میباشد. اقای صادق لاریجانی قاضی برای قضاوت میباشد اما قاضی عادلی نیست
  0
  39
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  kamaan - تهران، ایران

  برادر طوسی نون برادر الله کرم رو آجر کرده و مشتریهاشو پروند
  0
  23
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  مطابق روایات اسلامى که آخوند ها بر منبر تبلیغ مى کنند هر فردى که مرتکب گناه شود با اعمالى نظیر زیارت کردن٬ دعا خواندن و امثال آن نه تنها گناهانش بخشوده خواهد شد بلکه امتیاز براى ورود به بهشت خیالى به او داده خواهد شد. این گونه برداشت و کج فهمى هاى مذهبى در قشر عوام و بدون سواد ترویج پیدا مى کند و باعث فساد در جامعه شده طوریکه برگشت به دوران قاجار را در ذهن تداعى مى کندکه غالبا آخوند هاى متنفذ در منازل خود غلامان خوش سیما داشتند.
  0
  13
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  [::سخت کوش - کردستان، ایران::]. اتفاقا این جور کثافت کاری ها فقط از دینداران سر میزند نه از به قول شما کفار و بقول ما بی دینان و خرافه دور ریزها، در تمام دنیا اکثر کثافت کاری ها زیر سر ملاها، کشیش ها، خاخام ها و دیگر سران ادیان است. آدم سالم که دیندار نمیشه آخه.
  1
  19
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. خواهش میکنم شفاف کنید. ۱: مرور زمان شامل چقدر زمان میشود؟ ۲: اثار جرم از بین میرود! مگه اینها دختر بودند که گواهی سلامتشون رو از دست داده باشن؟
  12
  8
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  حزب‌ا‌لله غلط کرد ، گور پدر هر چی‌ حزب‌ا‌لله ائ‌ و بسیجی. مرگ بر این خامنه‌ای ، مرگ بر رژیم ، مرگ بر هر چی‌ آخوند کپکی
  1
  23
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان
  اما اقتصاد مملکت بهم نمیریزه وقتی مردم بچه هاشونو به قران خونی نمی فرستن!؟ جای نگرانی داره! خخخخخ ننگ بر جمهوری فاسد آخوندی اسلامی متعفن ورشکسته بی لیاقت !
  0
  19
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Majid reza - ملبورن، استرالیا
  اولا . جالبه که میری شکایت می کنی رسیدگی نمیشه .میری به قول اهل قلم مدیایی میکنی میگن پدرت رو در میریم. پس کلا به قول آقا!! کشش ندید.پای خیلی ها !! میاد وسط. دوما . از دوستان خوبمون که همیشه همه جا حضور دارند اینجا و امثال اینجا خبری نیست .مگر نه اینکه شما دفاع از مدافعین حق الناس میکنید. این جریانات حق الناس نیست ؟! منصف باشید که در هر سیستمی نقص وجود داره و هیچ کس با هر ادعایی منزه متعالی نمیشه. خوبه انتقاد پذیر باشیم و الکی و چشم و گوش بسته از هرکسی پیروی نکنیم . و هر بی مایه ای رو رو سرمون نذاریم
  0
  9
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  تانگو - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا
  سعید طوسی:لطفا پسرهای دهاتی و دهن لق کلاس قران من نیان اه ،، مرسی
  0
  16
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  تفکر اسلامی : شما حتما میدانید قسمت های حساس بدن بدلیل دخول ضرباتی که بان وارد میشود حالت طبیعی خود را از دست میدهد.لذا بدلیل همان دخول کردن سبب کبودی محل وقوع جرم میگردد و با مرور زمان این کبودی بر طرف حواهد شد
  0
  5
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  تفکر اسلامی. منظورم این است محل و مدخل فرد را پزشک فقط با همان کبودی میتواند بررسی کند. در غیر اینصورت شاهد و شهادت و یا اقرار مجرم میتواند دلیل این امر باشد. البته یک شوخی باید بکنم و ان اینکه میگویند ما تحت هر فرد بصورت طبیعی دارای چروک هائی میباشد که بدون استفاده از وازلین سعید طوسی ان چروک ها پاره خواهد شد. و پزشک باستناد همان از بین رفتن چروک ها میتواند اظهار نظر کند. بیشتر نمیشود توضیح داد و باید از وجود اخوند دهنوی یا قرائتی کمک بگیرید
  0
  5
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. ممنون استاد از اینکه به سوآل من پاسخ دادید. ولی استاد این چروکهایی را که شما فرمودید؛ آیا در زمان دفع مدفوع از بین نمیروند؟ اصولأ چرا این چروکها باید در مقعد باشند؟ اگر پاسخی علمی در این مورد دارا هستید؛ از خواندنش خرسند خواهم شد.
  1
  1
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  سخت کوش - کردستان، ایران
  [::آنتی خرافه - کلن، آلمان::]شهوت زات انسان و حیوان هست کنترلش کار سختی هست. ولی نباید برای کسی مثل سعید نجس که متاهل هست کار سختی باشه. جوری میگی فقط دین داران این کاره هستن که بی دینان با بینی تولید مثل میکنن.یه نمونه کوچکش ترامپ
  1
  1
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  تفکر اسلامی. بزرگوار : اطلاعات من تا ان حدی که بود خدمت شما ارائه دام مازاد بر ان را باید یک فرد متخصص مانند الحاج سعید طوسی دام برکته و دام شوکته باید توضیح واضعات بدهند یا پزشکی که در این زمینه تخصص دارند. شما هم موفق باشید
  0
  5
  یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.