ادعای عجیب سارق پس از دستگیری : فکر کردم در خانه خودمان هستم

مرد سارق زمانی که بازداشت شد در تحقیقات ادعا کرد به علت مصرف مشروبات الکلی، به جای خانه خودشان وارد خانه شاکی شده است.
 
به گزارش جام‌جم، عصر 28 آبان امسال مردی با ماموران کلانتری 101 تجریش تماس گرفت و از حضور دو سارق روی پشت‌بام خانه همسایه‌شان خبر داد و برای دستگیری آنها کمک خواست.
 
ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند یکی از سارقان فرار کرده اما سارق دیگر با پریدن به پشت‌بام خانه کناری، از طریق تراس وارد حیاط آنجا شده است.
 
ماموران وارد خانه شدند و این سارق چاقو به دست را خلع سلاح کردند. در بازرسی بدنی از این مرد چاقو، افشانه، پیچ‌گوشتی، یک میلیون تومان پول، 20 فقره تراول چک 50 هزارتومانی، ساعت مچی، سه عدد دستبند نقره، مقداری طلا، شش حلقه انگشتر نقره، 16 عدد گوشواره و چهار آویز گردنبند کشف کردند.
 
ماموران به تحقیق از شاکی پرداختند که معلوم شد شب حادثه خانه نبوده و زمانی که از ماجرا باخبر شده به خانه‌اش آمده و با دیدن سارقان فراری با آنها درگیر شده که دزدان کتکش زده بودند.
 
متهم در کلانتری مورد بازجویی قرار گرفت و ادعای عجیبی را مطرح کرد و به افسر بازجو گفت: من و دوستم مشروب خورده بودیم. در حال خود نبودیم و اشتباهی از طریق پنجره وارد این خانه شده و اموالی را برداشتیم. گمان می‌کردیم وارد خانه خودمان شده و اموال متعلق به خودمان است و مردی که ما را تعقیب می‌کند، سارق است که او را بشدت کتک زدیم. زمانی که بازداشت شدم، متوجه شدم او مالباخته است و من سارق.
 
همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم دادسرای ناحیه 34 تهران، با دستور قاضی عموزاد، متهم روانه زندان شد. تحقیقات ماموران پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از متهم در حالی ادامه دارد که همدستش تحت‌تعقیب است.
+18
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان
  این دیده مملکت که تو ب.... هست. من هم یه دروغی سر هم کنم تحویل مقامات پلیس جان برکف و دزد بدم شاید کار ساز شد. به خودش گفته مسئولین که مردم رو اوسکول فرض میکنند و همه چی رو غارت میکنند پ چرا من نه ها ?
  2
  7
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  در ایران فقط این دوتا نیستن که جایشان را با صاحب خانه عوضی گرفته باشند خیلیها , هستند که تا کنون کسی نتوانسته انها را دستگیر کند.
  3
  7
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  اینکه جای تعجب نداره این یه جور بیماری هست که از نژاد آخوند به انسان قابل ثرایت هست. و خیلی هم خطرناک است ، و اینطور هست که مثلا یه مملکت رو ارث پدر خودشون میبینند.
  0
  3
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.